תפריט
שלום אורח ::: Mon, 01 Jun 2020, 23:41
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

סדרת RIVAGE PM - אמנות הבמה מתרחבת עם Yamaha

Thursday, 21-05-20, 08:38, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

Yamaha אינה מתפשרת; סאונד, גמישות ותכונות הפעלה, וגם אמינות - חייבים לאפשר למשתמש להתרכז בתמיכה בביצועי האמנים שעל הבמה. סדרת RIVAGE PM השאפתנית מגלמת את האידיאל הזה ברמה הגבוהה ביותר, ומחברת בין הטכנולוגיה, האמנות והקהל.

No photo description available.

סדרת RIVAGE PM כוללת חמש קונסולות, שני מנועי DSP, שתי יחידות זיווד  I/O (קלט/פלט) ושני פרוטוקולי רשת. ניתן לשלב כל אחד מהמרכיבים הללו ליצירת מערכות התואמות למגוון רחב של יישומים ודרישות תקציב.
 
כל חמשת הקונסולות כוללות ממשק דומה עם עד שלושה מתחמים של 12 פיידרים כל אחד, מסכי תצוגה רגישים למגע, וסקציית ה-Selected Channel של Yamaha . טכנאי מופעים שמכירים כבר קונסולת RIVAGE PM אחת, יכולים לעבור בקלות לכל אחת אחרת ולהפעילה תוך דקות.

Image may contain: laptop
 
מדובר בהרחבה השאפתנית ביותר של ימאהה לסדרה זו עד כה, וכאן החברה מציגה שתי קונסולות חדשות - PM5 ו- PM3 - וכן זוג מנועי DSP חדשים - DSP-RX ו- DSP-RX-EX - וקושחת גירסה 4 המספקת תכונות ל מערכות Rivage חדשות וקיימות.
 
כל רכיבי מערכת RIVAGE PM תואמים, ורכיבים ממערכות קודמות יעבדו בשילוב עם מערכות חדשות יותר. הדבר נכון גם להתקני כניסה/יציאה מותקני ארון  וגם למנועי DSP, כך שבנוסף להפעלתם בנפרד ניתן לשלב מנועי DSP בתצורות שיקוף, כמו ביישומים גדולים.

באשר לעדכון הקושחה, גרסה 4 מציגה מספר תוספות מדור קודם, כולל פלגין reverb של Eventide SP2016 הכולל קביעות מוגדרות מראש שפותחו על ידי אוהדי ג'ורג מסנבורג, דייב פנסדו וג'ו צ'יקארלי. בנוסף, אפליקציית MonitorMix של ימאהה ל- iOS נתמכת כעת, ומאפשרת  מיקס אלחוטי Mix / Matrix / Aux פרטני של עד 10 מכשירי אייפון או אייפד בו זמנית.
בעלי PM7 של Rivage לא נותרו לבד- הקושחה v4 מגדילה את מספר הערוצים של PM7 מ -120 ל -144 ומגישה עוד תריסר יציאות מטריצה לסך הכל של 36. 
 
 • קידום עצמי
  RE: יצירה מוסיקלית - Between tangles and hope
  chai050: תודה ראובן. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  מחפש חומר תאורטי בעברית
  Smilan: מכירים ספר בעברית עם מיידע תאורטי על מעגלי אודיו, משהו בסגנון של small signal audio design למי שמכיר? לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: שחזור מידע מדיסק קשיח פגום
  mandela: מה בדיוק הבעיה? יש דברים שאפשר לנסות לפתור לפני שהולכים לחברה מקצועית (אלא אם כן הדיסק פיזית הרוס) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Extra Cheese Loop
  ReuvenM: יפה מאוד ומאוזן. הטמעתי לך את הנגן בהודעה :sorry: לשרשור המלא אחרון