תפריט
שלום אורח ::: Mon, 02 Aug 2021, 04:53
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-System 55 - כעת כל אחד יכול להרכיב סינתי אנלוגי סטייל Moog, ובמחיר שפוי

Friday, 02-07-21, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה

מבוססים על סדרות 55, 35 ו-15 של ה-Moog Modular משנות ה-70, המודולים בסדרת System 55 משחזרים בנאמנות את סאונד התקופה ובפורמט Eurorack. חוויה מרגשת בתמחור לכל כיס.

-System 55

המודולים הראשונים בתצורת יורוראק הגיעו לישראל וכל העוסקים במוזיקה אלקטרונית ובעיצוב סאונד מתרגשים. מדובר בשחזור אותנטי של יחידות סינתוז הניתנות להרכבה בעיצוב אישי, כמו גם להרחבה וניידות, והן מכסות את כל הטווח, ממחוללי תדר נשלטי מתח (VCO) דרך מעטפות (ADSR), פילטרים (VCF), מחוללי רעש ואפקטים ועד מאפננים מכל סוג וסיקוונסרים.

מה שמדהים עוד יותר, שכעת כל השפע האלקטרוני הזה זמין עבור כל אחד ובתקציב נמוך ביותר, כך שניתן להרכיב את סינתי החלומות האנלוגי שלכם תוך דקות ובעלות שלא הייתה כמותה עד כה.

System 55 Modular Synthesizer

סדרת מודולים זו מצטרפת לקו מוצרי השחזור האותנטי של סינתטים מתקופות הפריחה האגדיות שלהם, אשר חזרו בגדול בשנים האחרונות. Behringer הוציאה כבר תחת ידה את הסינטים Korg MS-20, ARP Odyssey, Sequential Circuits Pro-One, Electronic Dream Plant (EDP) Wasp Deluxe, שלא להזכיר את ה TB-303, TR-808, VP330 וה-SH-101 - כולם במקור מרולנד, והגרסה הפוליפונית של Moog Model D. 


מוזיקה אלקטרונית, מעבדות צליל, מעצבי סאונד לקולנוע ותוכניות טלוויזיה ואפילו בתחום הרפואה והלימוד - כר רחב של יישומים, שכעת זמינים לכל אחד ולכל כיס.

כעת הגיע תורם של מודולי היורוראק, וגם מארזים מגוונים הכוללים ספק כוח ותברוגות נעות על מסילה, המקלות את ההתקנה, אשר מכסים את כל שצריך ליצירת צליל אנלוגי ורחב, מענין ומחמם אוזן, מאוסילטורים שמנים דרך פילטרים מענגים משנות ה-80' ועד סיקוונסרים וכל מעבדי הצליל, המאפננים ומחוללי-עזר החיוניים להפקה, מבוססים על מעגלי האנלוג בשיא תפארתו מסביבות 1975, היכן שאמנים כמו Depeche Mode, Human League, Tears For Fears אך גם Vangelis, Tangerine Dream ואפילו Aphex Twin שחררו להיטים המבוססים על כלים אלה.


מודולרי ומותקן יורוראק
Behringer השכילו לא רק בשחזור, אלא גם בתצורת יורוראק, הרבה בזכות קהילות היוצרים בכל העולם, היכן שהחברה (למעשה, יולי ברינגר בעצמו) ביקשה פידבקים לכל משך המהלך התכנוני  (גירסלטס ביניהם, וגם ישראלים בתמונה), מה שהביא למוצרים אלה, וכך מגיע החופש והמחיר הנמוך לכולם- הקשב ללקוחות שלך ויצר בהתאם.

 
להלן תאור חלק מהמודולים המוצעים בסדרה:
 • 921B מתנד נשלט מתח - מודול VCO אנלוגי ל-Eurorack שחזור אותנטי של המעגלים בסדרת 55 ו-35 האגדית משנות ה-70'. הוא מכיל יציאות אודיו נפרדות לכל אחת מתצורות הגל: ריבועי, סינוס, משולש, שן מסור, כמו גם כניסת סינכרון מתנד ייעודית, ומתג לבחירת סינכרון קל או הדוק.
   
 • 911 ENVELOPE GENERATOR - מחולל מעטפת, מודול ADSR כניסת טריגר ויציאת מתח CV ו-4 שלטים עצמאיים: התקף, דעיכה, שחרור ומשך צליל, לשליטה מלאה על מעטפת הצליל.
 • 130 DUAL VCA - מודול פילטר נשלט מתח כפול. שחזור אותנטי  של המעגל במודול System 100M האגדי. כל VCA מציג שליטת הגבר ידנית ו-2 יציאות אודיו (גבוה/נמוך) עם חיווי אות ועוצמת יתר, מתג לבחירת התנהגות ליניארית או לוגריתמית לגמישות נוספת. 
  מיקסר 3 ערוצים לכל VCA מאפשר מיזוג של כל ערוצי הכניסה, ו-16 שלטים ומתגים מעניקים גישה בזמן אמת לכל הפרמטרים החיוניים

130 DUAL VCA - לחץ להגדלה911A DUAL TRIGGER DELAY - לחץ להגדלה150 RING MOD/NOISE/S&H/LFO - לחץ להגדלה110 VCO/VCF/VCA - לחץ להגדלה

 

 • 911A DUAL TRIGGER DELAY - מודול השהייה כפול מופעל טריגר. השהייה בטווח של 2 מ"ש עד 10 שניות. 2 ערוצים נפרדים עם כניסה ויציאה של  טריגר S.
 • 150 RING MOD/NOISE/S&H/LFO - מודול יורוראק אנלוגי אגדי המכיל כמה מחוללים חיוניים במוזיקה אלקטרונית ועיצוב סאונד
 • 110 VCO/VCF/VCA - מודול אנלוגי מגבר, פילטר ומתנד נשלטי מתח
 • 121 DUAL VCF - פילטר כפול נשלט מתח. סאונד של VCF משנות ה-80'
 • 172 PHASE SHIFTER/DELAY/LFO מסיט מופע, השהייה, מתנד תדר נמוך. מסיט מופע (פייז שיפטר) 6 שלבים עם שליטת עומק, תדר הסטה ושליטת משוב לכניסה. כמו גם דיליי מסוג BBD ('דליי מים' מאחד לשני) כמו מתחילת התקופה, עם שליטה על עוצמת השפעה, זמן השהייה ופידבק.
 • 297 DUAL PORTAMENTO/CV UTILITIES - מודול עזר Eurorack ליצירת החלקה בצלילים (פורטמנטו) ומתח שליטה.
 • 962 SEQUENTIAL SWITCH - מודול ריבוב (מולטיפלקסר) אנלוגי 

ועוד עשרות מודולים להרכבה מודולרית מגוונת ומעוצבת אישית.על כלה מתווסף ליין של מארזי יורוראק בהתאם ליישום המבוקש וגם לניידות, כמו ה-EURORACK RACK-EUקיט התקנה "19 שולחני או לארון זיווד הכולל ספק כוח ל- 84 HP, ובגודל דומה ה-EURORACK 104דגם HP 104 מכלול אלומיניום עם צידי עץ, מגנים על הציוד בדרכים.

EURORACK RACK-EU - לחץ להגדלה

לרשותכם קיים גם מכלול לשאפתנים, עד גודל 3 שורות ומרשים במיוחד, כמו ה-EURORACK STAND 3-TIERמיועד למכלולי התקנה 70, 80 ו-104 HP, מעמד 3 קומות אידאלי לסינתים סטייל Eurorack של ברינגר ושאר ציוד דומה, היכן שניתן להתקין כל שילוב של 3 יחידות סינתזה ועיבוד צליל במבנה אלומיניום/פלדה לעמידות אולטימטיבית.

EURORACK STAND 3-TIER - לחץ להגדלה

סינטיסייזר אנלוגי אגדי דואופוני, שולחני או ל-Eurorack

CAT - Duophonic Analog Synthesizer - לחץ להגדלה
למי שלא רוצה להתעסק עם הרכבה עצמית (למרות שאינה דורשת ידע ממש), החברה מציעה סינתי אנלוגי שלם המבוסס על פורמט Eurorack. ה-CAT - סינתי אגדי דואופוני עם שני מתנדים, 4 תצורות גל ניתנות למיזוג, מעבד אות חיצוני, ושרשור פוליפוני של 16 קולות.

מדובר בסינתי אנלגי מדהים להפקות מוזיקה אלקטרונית ועיצוב סאונד, בשחזור אותנטי של דגם ה-CAT SRM II האגדי, ה-CAT תוכנן ועוצב בבריטניה, ומסוגל לתפקד תחת כל מקלדת שליטה ו-MIDI, כולל שינויי פיץ', מודולציה, החלקות, אוקטבה וכדומה.
 
Two VCOs are Better
 
 • 4 צורות גל ניתנות לשינוי בו זמנית: שן מסור, משולש, ריבועי עם רוחב גל משתנה וריבועי בתדר נמוך מאוד
 • הפעלה דואופונית או פארפונית לשימוש מקביל או כפול/עצמאי של המתנדים
 • ניתן לאפנן את המתנדים מ-6 מקורות שונים, עם וויסות עומק השפעה ומנחת
 • תכנון פילטר קלאסי: LPF עם קביעת פסגה/רזוננס עם יכולת מהוד עצמי (הגעה עד תדירות)
 • מתנד אפנון תדר נמוך LFO ייעודי עם צורת גל סינוס וריבועי
 • 2 מחוללי מעטפת עוצמה לאיפנון המגבר והפילטר נשלטי המתח (VCF ו-VCA)
 • מחולל רעש המרחיב דרמטית את יכולת יצירת תצורות גל וצליל
 • שרשרת פוליפונית 16 קולות מאפשרת שילוב כמה סינתים
 • 47 שלטים מעניקים גישה ישירה בזמן אמת לכל הפרמטרים החשובים
 • כניסות אודיו לעיבוד חיצוני של מקורות סאונד ליצירתיות מועשרת
 • כניסות ויציאות שליטה חיצונית (High Note CV, Low Note CV, Gate, Filter וכו')
 • יישום פרוטוקול MIDI ו-USB אינטנסיבי, כולל בחירת אפיק מידי וקביעת עדיפות פוליפונית בנגינה
 • פוליפוניה 16 קולות
 • פורמט יורוראק - המודול המרכזי ניתן להתקנה במכלול Eurorack סטנדרטי
 • קידום עצמי
  RE: האם ניתן לייצר פלייבק איכותי עם כלי midi בלבד?
  mixtrim: chai050 שלום אני מבין שאתה מדבר על אותנטיות וריאלסטיות. אני חושב שזה די ברור שכלים חיים (שהוקלטו כראוי) ישמעו טבעיים יותר לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: בידוד חדר מרעש
  Vintage: ישנן כמה אפשרויות, אני ממליץ שתצלצל אלי ונדבר, 050-4295458 יורם לב שבת שלום וסוף שבוע נפלא לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  הקלטת משפחה- אחד אחד או קבוצה במיקרופונים דינמים
  nda: שאלה למקליטים לאירועים באולפן- כשבאה אליכם משפחה להקליט שיר, אתם מקליטים אחד אחד בהעלאות? או נותנים לכל אחד מיקרופון ומקליטים יחד? לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  BassGnomes Clarity2 - חסרה לכם קצת בהירוּת בחיים ?...
  DrDataMiner: חברת BassGnomes הם חברה שעסקה בפיתוח פלאגים 32ביט שעסקו בעיקר בצורה לא שגרתית של עיבוד - רובם סבבו סביב מחקר התמונה הסטריאופונית. לשרשור המלא אחרון