תפריט
שלום אורח ::: Mon, 18 Nov 2019, 05:58
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

MASCHINE - מכונת קצב ודגימות, דור חדש בהפקות מ-NI

Wednesday, 04-03-09, 17:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה
Native Instruments - maschineNative Instruments הכריזה על ה-MASCHINE, הדור הבא של אולפן גרוב ההופך את יצירת הקצב והעיבוד לזמינה ומוחשית יותר למגע מאי פעם. המערכת משלבת סיקוונ'סר תוכנה וסמפלר עם שלט תואם ועתיר יכולות ביצוע.
 ממזגת תזרים עבודה של גרוב בוקס מהיר ואינטואיטיבי עם הכוח והגמישות שתוכנה מסוגלת להעניק כיום, ה-Maschine מאפשרת גישה מעוררת השראה וספונטנית מאוד להפקות מוסיקליות.
 המערכת מציעה סיקוונ'סר-צעד גמיש ויכולות הקלטה פוליפוניות בזמן אמת, וכל זאת בתהליכים חלקים וישירים של עיבוד מבוסס תבניות, מה שמקל מאוד ביצירת רעיונות והפיכתם לשיר מלא, ביעילות ועם הרבה הנאה.
 השלט המתקדם תוכנן לשמש כהרחבה טבעית לתוכנה, כך שכל המערכת תתן תחושה ותגיב ככלי טבעי. 16 הפאדים הרגישים ללחיצה עוצבו לתגובה מיוטבת אך גם לעמידות רבה, והם מוארים כדי להמחיש בצורה ויזואלית את תבניות הסיקוו'נס ומידע חיוני נוסף. 8 מקודדים סיבוביים, פריסה תמציתית של כפתורים ותצוגה כפולה בעלת רזולוציה גבוהה מעניקים גישה לפונקציות של המערכת ללא צורך בשימוש בעכבר או מקלדת. כל התכונות נגישות במהירות על גבי המשטח ולא חבויות או מקוננות בתפריטים.
 החומרה עצמה זוכה לשימוש נוסף כשלט MIDI עתיר כוח עבור כל התקן מידי תואם, וזאת הודות ליכולות מיפוי מלאות ותמיכה של פרוטוקול ה-MCU בשליטה מתוחכמת בתחנות אודיו ממוחשבות.
 מבוססת על מנוע דגימות חזק ובעל רזולוציה גבוהה, ה-Maschine  מהווה כלי גמיש המסוגל ליישם סטים של תופים וכלי הקשה מורכבים, לופים וכלי נגינה מרובי דגימה, וכל זאת בדיוק חסר פשרות, נתמך במיפוי אוטומטי של דגימות, פילוח ביטים, חזרות תו ועוד.
 תכונות הקלטת אודיו ודגימה בזמן אמת מאפשרות למפיק ומבצע ללכוד, למפות, לפסל ולהפוך כל אות חיצוני או פנימי מיידית, ולשלב בצורה חלקה את התוצאה לתוך ערוץ פעיל ללא קיטוע של תזרים המוסיקה.
 סקציית האפקטים מרובת הביצועים שעל הדגימה, קבוצה והמסטר, מעניקה ארסנל של 20 אלגוריתמים איכותיים ומגוונים למדי. כולם מיוטבים לעיצוב סאונד ויצירתיות בזמן אמת.
 באמצעות ספריה ענקית של תופים וכלי נגינה בכל סגנון אפשרי, שהופקה בעזרת מפיקי-על ומעצבי סאונד, ה-Maschine  מאפשרת כניסה לעבודה במהירות. המגוון הרבה מבוסס על דגימות אולפן בסגנון GByte, עם מאות סטים של תופים, צלילי סינתיסייזר וכלים אקוסטיים, ועם 10,000 סאונדים נפרדים סך הכל. כל אלה נגישים באמצעות דפדפן נוח העושה שימוש בקטגוריות ונתוני איפיון.
 כל הפונקציות החיוניות, כולל אוטומציה של פרמטרים, מיפוי דגימות ועריכות סאונד, נגישות תמיד באמצעות השלט ובחלון עקבי אחד בתוכנה. שימושית לעבודה ככלי עצמאי או משולבת תוכנה מחשב/סיקוו'נסר , ה-Maschine עושה שימוש במחשב לצורך אחזור מידע שנשמר, כוח עיבוד נוסף, זכרון וניהול קבצים, העברות פרויקטים ועוד.
 נחדד את התכונות החשובות של ה-MASCHINE: שילוב מנצח של סיקוונ'סר אינטואיטיבי, סמפלר ולמעלה מ-20 אפקטים עם שליטה בזמן אמת וניתוב גמיש בתוך מערך הפקת קצב; שלט עתיר יכולות, פאדים, לחצנים ותצוגה; מהלך עבודה מהיר ביותר עם עיבוד מבוסס תבניות (pattern) וחומרה מושלמת לכך; 5 גיגבייט של סאונדים, מעל 15,000 דגימות ומאות תבניות מתאימות במיוחד לז'אנרים עכשוויים; יכולות מיפוי MIDI נרחבות; הקלטות אוטומציה; דגימה ממקור חיצוני או פנימי כולל זיהוי סף-התחלה; עובדת כפלגין בכל תוכנת סיקוו'נסר.
 כעת בישראל, ומומלץ לשמוע דוגמאות ולצפות בהדגמת הווידאו.  דוגמאות אודיו :::  ווידאו הדגמה
 • גיטרות - Guitars
  אתר גיטרה חדש
  gil60c: עולם הגיטרה של גיל, אתר גיטרה חדש, חינמי וללא כוונת רווח. מטרתו היחידה היא קידום הנגינה בכלי האהוב עלינו. הכל אודות גיטרה. לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  TanTan: הדחף לשיחה הזאת הוא קנאה פשוט כי לרובנו אין את הכסף לדברים האלה אז אנחנו מעדיפים לתפוס אותם כמותרות או כלא משתלמים (&qu לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: החלפת סילניום רקטיפייר בגשר דיודות
  t-kol: אם כבר קנית,אין בעיה להחליף ולהשתמש בגשר דיודות, אבל חשוב, את סנף ה מינוס - להשאיר מנותק ואז למעשה עובדות בגשר רק שת לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: רעש מקיר משותף בדירה
  noiseatnight: לאחר הוצאה של כמעט כל מכשיר חשמלי מהשקע בבית של השכן בדירה הצמודה, גיליתי שהבעיה הייתה המקרר שלו - יש לו מקרר ישן, גדול ומרעיש שצמוד לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */