תפריט
שלום אורח ::: Wed, 08 Apr 2020, 12:24
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

תערוכת האודיו והמוסיקה הגדולה בעולם 2009 - מבזקים 5

Wednesday, 01-04-09, 20:56, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים
Shadow מציגה מערכת פיקאפ הקסאפונית חדשה לגיטרה, מבוססת על טכנולוגית ה-Nanoflex  שלה, העושה שימוש ב-6 פיקאפים זעירים, אחד עבור כל מיתר. בצורה זו מתאפשרת שליטה על כל מיתר בנפרד, ואיזון מדויק בין המיתרים גם אם מחליפים מיתר מסוים, וזאת באמצעות שליטה הקיימת בקדם המגבר.

 

Native Instruments הציגה שני מוצרים חדשים – Traktor Duo ו-Traktor Scratch Duo. מדובר בשתי תוכנות המבוססות על תוכנת Traktor Pro, כשהרעיון שעומד מאחורי תוכנות אלה הוא להביא למשתמש שאין לו צורך בכל היכולות של גירסת ה PRO, את היכולת לרכוש במחיר עממי תוכנה שהוכיחה את עצמה ושתשמש אותו בעזרת הפונקציות ההכרחיות ל-DJ.
במסגרת היכולות של ה-Traktor Duo תוכלו למצוא 2 נגנים עם יכולת זיהוי ומיפוי ביט אוטומטית, וכמובן גם יכולת סינכרון בין הנגנים, 6 אפקטים מובנים הניתנים לשירשור, על מנת להשיג סאונד שונה מהמקור ומעניין יותר,שימוש בלופים ובנקודות Hot-cue. בנוסף, התוכנה תומכת בקונטרולרים חיצוניים ובמיפוי מידי.

ADAM הכריזה על סדרת מוניטור אולפניים קצה-עליון בסדרת SX החדשה. כל ששת הדגמים (S1X, S2X, S3X-H, S3X-V, S4X-H, S4X-V) מציגים תחום היענות מורחב ביותר בטכנולוגית X-ART של הטוו'יטרים. עקרון הדרייבר לגבוהים (סרט מאיץ) של החברה דומה, אך עם נצילות של 4 דיבי נוספים, ו-3 דיבי יותר בלחץ קול, וכמובן תחום היענות מ-50 הרץ ועד 50,000 הרץ.

VoiceTone Synthבתחום התאורה הציגה Sunlite כמה מוצרים חדשים, כמו ה-SLESA-U7, עם ממשק USB-DMX המכיל כרטיס זכרון, אינפרה-אדום ועוד,  וה-SUITE2-FC עם 3 אפיקי DMX (עד 1536 ערוצים) המשמשים למופעים ונתמכים מחשב אישי.

TC Helicon חשפה מעבד קולי נוסף לסדרת כלי העבוד הקולית שלה. ה-VoiceTone Synth משלב אפקטים אקזוטיים ועכשווים במכשיר אחד, כולל HardTune (המתאים להיפ הופ, R&B ועוד), ווקודר קלאסי, סינתי נשלט קולית, מגאפון ודיסטורשן.

 • קידום עצמי
  RE: קאבר חדש שלי ושל אשתי לכבוד יום נישואין שנה. נשמח לחוות דעת!
  liorp: מקסים לשרשור המלא אחרון
 • ציוד היקפי
  RE: ממשק אודיו מומלץ שניתן להשאירו מחובר לחשמל
  mixtrim: שלחתי בפרטי תודה. לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - מפרטי מחשב
  RE: עזרה בבחירת מחשב נייד
  sigalgoldsobel: תודה! לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: איך (לא) לשרוף רמקול..
  nimrod: בבקשה: :) לשרשור המלא אחרון