תפריט
שלום אורח ::: Tue, 17 Sep 2019, 07:24
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

יויה-מיוזיק - חממת הפקה מגוונת בלב תל אביב

Friday, 10-04-09, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן בחדשות
יויה-מיוזיק (או בקיצור: יויה) הנו אולפן הקלטות להפקה מוסיקלית היושב בלב תל אביב, משתמש בציוד קצה עליון וחותר למצוינות בהפקה מוסיקלית של אלבומים וסינגלים, הלחנה לקולנוע ולטלוויזיה, והפקתם של תשדירי פרסומת לרדיו ולטלוויזיה. האולפן ממוקם בשדרות יהודית, תל אביב, דקה ממגדלי עזריאלי ומתחנת רכבת השלום.
האולפן הוקם כדי לתת מענה איכותי ובלתי מתפשר לכל מי שחפץ בהפקה מוסיקלית משובחת יחד עם תוצאות סאונד בסטנדרט הגבוה ביותר, הנהוג בתעשיית המוסיקה כיום.לצורך כך האולפן מאובזר במיטב הציוד האנאלוגי והדיגיטלי, מכשירים שפופרתיים וטרנזיסטוריים, קומפרסורים חיצוני בעלי שם, ממירים איכותיים, פראמפים מבית היוצר של Neve ו-Focusrite-ISA, מיקסר סיכום 32 ערוצים נדיר ויחיד במינו, אפקטים מיוחדים להדמיית הדהוד ומרחב אקוסטי, מיקרופון שירה שפופרתי מזן משובח, 4 זוגות של מוניטורים ואפילו טייפ סלילים מתקופת ה"ביטלס" לצרכי מיקס ומאסטרינג (למי שחשוב לו הסאונד של פעם).
ההקלטה מתבצעת דיגיטלית (לאחר המרה באיכות גבוהה) על גבי מחשב חזק אשר עבר אופטימיזציה קפדנית לעבודת אודיו, ומצויד במיטב תוכנות המוסיקה המשמשות להפקה מוסיקלית כיום. גם בכלי הנגינה לא חסכו ב"יויה"; ארסנל הגיטרות והסינתים הנו מרשים ביותר - כל זאת על מנת לאפשר הפקה וסאונד על פי הקריטריונים הנהוגים בתעשיית המוסיקה בארץ ובעולם.
יויה-מיוזיק הוקם ע"י יואב (יויה) אסיף, מעבד ומפיק מוסיקלי, כותב ומלחין, חבר אקו"ם וכן איש סאונד. מנגן בפסנתר, קלידים, גיטרות, בס ותופים ומתמחה בהגשת שירה והפקה מוסיקלית. עד היום הספיק לעבוד עם שורת אמנים בולטים בתעשייה (הן במסגרת תפקודו כמפיק מוסיקלי, כותב ומלחין, נגן אולפן והפקות והן כאיש סאונד) כגון: הילה הררי, אבי טולדנו, דני ליטני, אביתר בנאי, דניאל סלומון, דני רובס, אלברט בגר, דנה ברגר, דודי לוי, שלומי שבן, חמי רודנר, רוני פיטרסון, דן תורן, אריאל הורוביץ, טל גורדון ועוד רבים וטובים. עוד לפני שיצא לדרך עצמאית, עבד כטכנאי אולפן, כאשר היה מופקד על ביצוע מיקסים ומאסטרינג, וכן הקלטה מודרכת של חבורות זמר, אך עד מהרה נפתחה הדרך להפקה מוסיקלית של אמנים, תשדירי פרסומת והלחנה לקולנוע.
יואב למד את יסודות ההרמוניה ומקצועות הקונטרפונקט, ומצטיין בכתיבת תיזמורים מרשימים וביצירת קטעי אווירה קלאסיים במהותם. עובדה זו יחד עם יכולות ההפקה המרשימות וכן העובדה כי הנו שולט בגיטרות, קלידים וסינטזה עדכנית הופכות את יואב למפיק מוסיקלי רב-גוני.
ככל הנוגע לעבודה עם אמנים מעוטי יכולת, האולפן חרט על דגלו עבודה במחירים נוחים, מתוך מטרה ואידיאל לאפשר הפקה מוסיקלית איכותית גם לאמנים אשר אינם נתמכים בחברת תקליטים. ב"יויה" אפשר להרגיש בנוח שכן האווירה במקום חמימה, נעימה ומעודדת יצירתיות, אך יחד עם זאת נשמרת ממוקדת ובהירה על מנת לאפשר עבודה עניינית ורצינית. כמו כן מובטחים איכות הקלטה ותיעוד ברמה הגבוהה ביותר, כל זאת בצד הפקה מוסיקלית מוקפדת ומקצועית תוך דגש מרבי על כל פרט ופרט בכל שלב משלבי ההפקה המוסיקלית, החל מכתיבת התפקידים דרך הקלטתם, ועד בנייתם לכדי רצועת האזנה מגובשת ואחידה באמצעות ביצוע מיקס ומאסטרינג.
וכאן בדיוק ייחודו של האולפן. ב"יויה" ניתן לחוות את הרגעים מלאי הקסם בהם היצירה מתחילה להתגבש מוסיקלית וללבוש צורה, החל מקבלת ההחלטות הבסיסיות של איזה כלים ישתתפו, דרך רגעי ההקלטה הראשוניים ועד כדי קבלת המוצר המוגמר, לאחר ביצוע תהליכים של מיקס ומאסטרינג. החבילה נשמעת מושכת בהחלט, עם הפקה מוסיקלית ותוצאת סאונד ברמה גבוהה, מחיר נוח אך גם ייעול רב שכן ניתן לחסוך זמן רב ולהימנע מהוצאות שאינן נחוצות, כגון: תשלומים נפרדים למפיק מוסיקלי, לנגנים, לאנשי מיקס ומאסטרינג ועוד.
אם אתם זמרים, כותבים או מלחינים והנכם מחפשים הפקה מוסיקלית איכותית, בסטנדרט גבוה ביותר, "יויה" מציעים הפקה מוסיקלית שכזו מידי מפיק מנוסה והכל לצד סבלנות ויחס אישי ובאווירת אולפן יצירתית, נעימה וממוקדת. אם אתם במאי קולנוע או טלוויזיה, יציעו לכם הפקה מוקפדת של פס קול ובו האווירה לה אתם מייחלים. גם לפרסומאים מציע האולפן ללכת יד ביד עם החזון, ולספק את התוצאות המבוקשות.
מומלץ לבדוק את דוגמאות ההאזנה שבאתר, את עמוד התרומה וההתנדבות לקהילה וכן את העמוד של סאונד - שאלות ותשובות. כמו כן, הנכם מוזמנים לקבוע פגישת היכרות. אם ברצונכם לקבל חוות דעת מקצועית על חומרים שלכם, גם כאלה שכבר הוקלטו, תוכלו להביא עמכם את אותם החומרים לפגישה.
 יויה-מיוזיק, שד' יהודית – תל אביב. טל': 0523779937, 0777660366
 • קידום עצמי
  RE: הפקתי שיר חדש באולפן שלי, אשמח לקבל תגובות
  ReuvenM: קטע יפה. מבחינת סאונד יש עוד מקום לשיפור, אך זה יגיע בזמנו. לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: סדרת Airwindows - מעבדים מסוג אחר [עדכון אחרון : 16-09-2019]
  DrDataMiner: אחד הפלאגים הראשונים של ג'ונסון בעולם ה-PC (התחיל את חייו מבוססי ה-PC עם Channel4), זוכה לעדכון נוסף. הפעם הגרסתו השביעי לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: דגש בטמפו קיובייס 5
  imri keren: אתה מתכוון לדגש של המטרונום? קישור לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: ייעוץ ועזרה אקוסטית לאולפן עתידי
  Vintage: השאלה עד כמה יורדת התקרה? אם תוכל לצרף שרטוט וכמה תמונות בבקשה תתיחס למה שראובן כתב לגבי רעש מה אתה מתעתד לעשות באולפן? הק לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */