תפריט
שלום אורח ::: Wed, 27 May 2020, 09:03
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Audio 2 DJ - ממשק אודיו זעיר ומתוקצב היטב מ-Native Instruments

Wednesday, 29-07-09, 00:00, מקור: ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ
חברת Native Instruments - יצרנית הפלאג-אינים והחומרה הגרמנית הכריזה השבוע על מוצר חדש: ממשק האודיו Audio 2 DJ.
מהכינוי ניתן להבין כי קהל היעד העיקרי שלו הוא הדי ג'יי הדיגיטלי, אבל לא רק. הכרטיס משלים את סדרת כרטיסי ה-DJ המצליחה של Native Instrumnets המספקת כעת מענה לכל צורך ובכל מחיר.
הכרטיס החדש הדומה פיזית להפליא לאחיו מסדרת Guitar Rig, מביא עימו בשורה: אם אתם צריכים כרטיס קטן, קומפקטי, שאין בו צורך בכניסות והקלטה עם ממירים איכותיים במחיר זול - לא תצטרכו יותר להוציא סכום גדול.
ה-Audio 2 DJ מכיל 2 יציאות סטריאופוניות ועושה שימוש בממירים המפורסמים שהפכו את כל סדרת הכרטיסים של NI למוצלחת ואיכותית כ"כ.
זהו כרטיס ה-DJ בחיבור USB הקטן ביותר בעולם, אך יחד עם זאת הוא נשמע מצויין ובעל טווח דינמי "כמו של הגדולים" עם יכולת להגיע לרזולוציה של 24Bit ותדר דגימה של 96Khz.
לכל הנתונים האלה הוסיפו לייטנסי (עכבת) מינימלית ועוצמת יציאה של עד 9.7dBu ותקבלו צליל איכותי ודינאמי שגם כרטיסים יקרים בהרבה מתקשים לספק.
Audio 2 DJ מתחבר אל המחשב באמצעות ממשק USB 2.0 סטנדרטי, ממנו הוא גם שואב את המתח הנדרש להפעלתו. הוא מגיע עם הדרייברים הסופר יציבים של NI ומתחבר באמצעות מחברי "1/4 ביציאה (כבלים מעבירים ל-RCA כלולים בחבילה). DJ המנגן באמצעות המחשב בלבד (או עם קונטרולר) יכול בהחלט להסתפק בכרטיס הזה בלבד, וזאת כדי לקבל תוצאה מקצועית לחלוטין מהנייד שלו.
Audio 2 DJ הוא הפתרון האולטימטיבי גם עבור כל מי שמחפש כרטיס שיחליף את כרטיס הקול המובנה במחשב שלו, ואין לו צורך בהקלטה, ומכאן סביר להניח שהכרטיס יחדור גם אל תחום הדאנס-ברים בעלי מחשב מוסיקה, ואף לתחום המערכות הביתיות העושות שימוש במחשב מולטימדיה.
הכרטיס החדש ייצא לשוק בחודש ספטמבר 2009, מחירו עדיין לא נקבע סופית, אך ברור כבר עכשיו שהוא יהיה נמוך משמעותית מ-1000 ש"ח.
 • קידום עצמי
  Extra Cheese Loop
  Silenus: עוד יצירה מסידרת היצירות שלי שההשראה להן היא מספרים (numbers) SoundCloud לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: rme hdsp9632 תקלה לא מובנת
  ליאורי: שמע אני מעניין של חוסר זמן פנוי בא לשבת באולפן ורוצה את הכל מוכן ליצירה, ומוצא את עצמי שבועיים מבזבז על פתרון תקלות, אני אפילו עד לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  יצירה מוסיקלית - Between tangles and hope
  chai050: יצירה אילתורית מוסיקלית חדשה על פסנתר Voices Of The Soul Between tangles and hope - בין סבכים לתקווה קישור לשרשור המלא אחרון
 • אבלטון לייב Ableton Live
  RE: Two midi keyboards the same cc1 - how to fix ?
  Yossi Mor: חחחח אני לא מצטער על הקנייה בכלל. אני חושב שהקונטרולר מעולה. פשוט תוכנה נוראית ואת זה אפשר לתקן. בכל אופן אני אבד לשרשור המלא אחרון