תפריט
שלום אורח ::: Sat, 22 Feb 2020, 20:41
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

VE-20 - מעבד שירה להופעות מ-Boss

Monday, 21-09-09, 17:19, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה
החברה הכריזה על מעבד שירה ואפקטים עבור זמרים בהופעות, והכל במוצר קומפקטי ופשוט הנראה כמו פדל לגיטריסט. ה-VE-20 תוכנן ממוקד לשירה, ומכאן שמציע את מיטב האפקטים והעיבוד הקולי האפשריים בטכנולוגיה של היום, ומתאים למגוון סגנונות שירה (צפו בווידיאו לדוגמאות שירה שונות). 


בסקציית האפקטים של המכשיר ניתן למצוא ריוורב, דיליי, עיבוד דינמי, קורוס ועוד. אמנם אלו אפקטים הדורשים התערבות רבה ברוב המקרים, אך כאן מוצע ממשק משתמש קל לשליטה מלאה על הצליל, אפילו עבור המשתמש המתחיל, ולמי שרוצה להתעמק, יש אפשרות להיכנס לכלי העריכה במכשיר.
בסקציית ההרמוניות יש אפשרות להוסיף קולות לזמר בזמן אמת. אתה בוחר את הסולם או יוצר שכבות של הרמוניות ושומר אותן לאחזור מיידי. כמו כן ניתן להכפיל או לעבות את השירה, ואין צורך להשתמש בכלי שליטה במידי או מקלדת כדי לקבוע את התווים.
תכונה נוספת היא האפשרות להקליט לולאת שירה ולהכפיל אותה עם ה-Phrase Looper המובנה, שלקח את השראתו ממכשיר אחר של החברה, ה-RE-20XL Loop Station. לרשותך 38 שניות של הקלטה ליצירת לופ והכפלות, וכל אלה ניתנים להפקה בזמן אמת.
עוד בנושא הפיץ' קיימת היכולות לתקן זיופים או לשנות גובה צליל, מה שמעצים את היכולות של ה-VE-20 בעת הופעה.
בנוסף להרמוניות ויכולת תיקון הפיץ' קיימים גם אפקטים מיוחדים וצבעוניים למדי, ביניהם Electric (האפקט המפורסם של הזמרת ש?ר ובלק-אייד פי, ובישראל - שרית חדד), רובוט, סטרוב (סיבובי), דיסטורשן (מטליסטים יאהבו זאת), קורוס ורדיו.
מגיע במעטפת עמידה בדרכים, מתח פאנטום עבור מיקרופונים, ומסוגל לעבוד על סוללות וחשמל, ה-VE-20 ינחת בחנויות בנובמבר.
 • דגימות ולופים - Samples & Loops
  לופר Boss RC30
  noamle: * אני לא בטוח אם אני בתת פורום הנכון, אשמח אם תפנו אותי במידה וטעיתי. אז קניתי לופר של בוס דגם RC30 (פדאל, שני ערוצים) והופתעת לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  אחת ההפקות האחרונות שלי
  subzero: לחן (בשיתוף עם הזמרת), עיבוד והפקה מוזיקלית, בס, גיטרות, קלידים, תיכנותים, הקלטה, מיקס ומאסטרינג... מקווה שתהנו ... לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - מפרטי מחשב
  RE: מחשב להפקה ומיקס
  acidhead: ומה אתה רואה ב Activity Monitor? מדובר ב Dual/Triple/Quad Channel ובמק החדש יש שתי זוגות של 6 ערוצים. תאורטית זה מכפיל ואפ לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: עוזב עולם - דברא
  C172: זה בדיוק הקסם בעיני :) לשרשור המלא אחרון