תפריט
שלום אורח ::: Thu, 22 Apr 2021, 16:51
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
הטסטר
  Toneport KB37 w/ GearBox  
  ממשק אודיו 24 ביט עם מקלדת שליטה  
מאת: crimson_king הוגש ב: 26/07/07  
צפו: 14086 :: סקירות נוספות מ-crimson_king
דירוג לדיווח: 5 :::
דרג את הדיווח
נסיון עם פריט זה: "יש לי אותו כבר זמן רב"
ניקוד:
9
דירוגים נוספים:
איכות צליל
ציון
שימוש/הפעלה
ציון 10 - מעולה
אמינות
ציון 9
בעד
■ ממשק All in One מאוד איכותי

■ איכות צליל מעולה

■ הדמיית פריאמפים מדהימה

■ תפעול חומרהתוכנה פשוט וקל

■ מחיר טוב מאוד ביחס להיצע

נגד
■ אין כניסה דיגיטלית

■ אריזה קצת "פלסטיקית"

■ קלידים לא הכי איכותיים

פרטי רכישה נציגים בארץ: חלילית
מקור הפריט: מיוזיק שופ
מחיר: ₪1650  
המחיר נכון ל-7/2007

המוצר הינו מקלדת שליטה 3 אוקטבות, המשמשת כממשק USB ב24 ביט ובאמצעות התוכנה המצורפת GearBox הוא מממש הדמיות של מגברי גיטרות, בס, פריאמפים לשירה ואפקטים מסוגים שונים.
החומרה:
למכשיר מספר לא מבוטל של כניסות ויציאות לדוג': שתי כניסות מיקרופון עם פד ופאנטום, יציאה דיגיטלית וכו' - פירוט טכני באתר היצרן.
מה שמאוד חסר לי זו כניסה דיגיטלית, אבל לדעתי זו הדרך של Line6 למנוע העברה של ערוצים מוקלטים דרך המכשיר לטובת עיבוד, לשם כך הם מוכרים את גרסת ה Plug-In של ה GearBox.
המכשיר יפה ואפילו יפה מאוד (מי אמר סקסי?) נראה די יציב וחזק למרות האריזה הפלסטיקית. הנובים והכפתורים נראים יציבים וחזקים ועושים את העבודה! וה VU Meters ממש עושים לי את זה!
המקלדת היא לא מקלדת מקצועית, אך לקלידן בסיסי כמוני היא מספיקה ואף יותר מכך.
התוכנה:
התוכנה המצורפת (GearBox 3.01 ) היא בעצם הממשק הגרפי והמנוע התוכנתי שמתפעל את החומרה עצמה. ההתקנה פשוטה מאוד ומהירה, מייד בסיום ההתקנה ואחרי תהליך רישום קצר ניתן (וצריך) לעדכן את כל הקומפוננטות באמצעות ממשק עדכון ורישום המצורף גם הוא.
הממשק הגרפי יפה וברור ומספק שליטה קלה ואינטואיטיבית בכלל הפרמטרים האפשריים.
הכפתורים על המקלדת שולטים כברירת מחדל בפרמטרים קבועים בממשק התוכנתי, אך ניתן בקלות יחסית לקנפג אותם לשלוט כמעט בכל פרמטר אפשרי. כמובן שניתן לשלוט באמצעותם בכל תוכנה/פלאג/אינסטרומנט התומך במידי ולייצר פריסטים, בקיצור, השמיים הם הגבול!
התוכנה מאפשרת די בקלות (אז למה לא הצלחתי?)להקליט סאונד נקי תוך כדי ניטור דרך שרשרת המגברים והאפקטים (לשמוע עם אפקטים ולהקליט ללא, לטובת גמישות.)
הסאונדים:
המוצר מספק אמולציות רבות של מגברים ובוקסות גיטרה מכל הסוגים, המינים והזמנים מתוך הארסנל המוכר והטוב של POD XT באיכות מדהימה. כבעלים מרוצה של POD, לא הופתעתי ולא גיליתי משהו חדש.
בנוסף, ישנו מספר (קטן יחסית) של מגברים ובוקסות של באס, את זה לא הכרתי ולא שמעתי לפני ולכן הופתעתי מהיכולות ומאיכות ההדמיות, כמי שניגן עד עכשיו רק דיירקט, גיליתי עולם חדש של צבעים וצלילים מדהימים לגיטרה באס.
לדעתי, גולת הכותרת (לאו דווקא בשל האיכות) היא 6 דגמי הפריאמפים לשירה. רובם מספקים סאונד חזק, גדול ונקי, בעל סטורציה ונוכחות מעוררי השתאות! כמובן שזה בהשוואה למה שהיה לי קודם (פרה מנורות פשוט של ART) ולמען הגילוי הנאות, אין לי מושג כיצד נשמע המקור ואין לי יכולת לשמוע את המקור או דברים דומים, אך מבחינתי מדובר בדבר נפלא שפותח בפני עולם אין סופי של אפשרויות!
המוצר מגיע עם המון אפקטים הן כהדמיות לפדלים ידועים והן כהדמיות למודולים ידועים (לאו דווקא לגיטרה), לא התעמקתי בכולם, אך בגדול הם עושים את העבודה. הקומפרסור המצורף, עימו השתמשתי די הרבה, נשמע פשוט מעולה!
התוכנה מגיעה עם ים של פריסטים נחמדים, זה טוב להכרת יכולות המערכת וכנקודת התחלה עליה אפשר להתבסס ביצירת פריסטים חדשים.

לסיכום:
למי שמחפש פתרון כולל ואיכותי מאוד, אשר חולש על כל האספקטים בתחום האולפנים הביתיים, שארוז בתוך קופסה יפה ונוחה המכילה כמעט כל כניסהיציאה וקונטרולר שצריך ובמחיר באמת שווה לכל נפש ה KB37 הוא הוא המוצר.
חבל רק שמחיר חבילת ה Plug-In הוא שערוריתי.


תגובות על המוצר ודירוג נוסף

דרג את הדיווח!
בחר  
⊲ לא מספיק       מעולה ⊳
1 2 3 4 5

 • גיטרות - Guitars
  RE: איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  Avodaraba: יש לי את אותה הגיטרה ואני מסכים, נשמעת מעולה ללא ההגברה והרבה פחות טוב מוגברת. כל הגיטרות של טיילור (ממש כמעט) סובלות מבעיה לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: חיבור מוניטורים לימהה
  acidhead: לא ברור מאיך שכתבת אם אתה רוצה רק שליטת ווליום נפרדת או מיקס נפרד במוניטורים אם אתה רוצה מיקס אחר מהיציאה הראשית בקומבינה קלה, אתה יכול לחבר את לשרשור המלא אחרון
 • הסלון
  RE: פרופסור ליאו שאודינישקי וחזון הסטריאו
  haephrati: אני נכד נוסף של ליאו שאודינישקי. אכן הוא המציא את הסטיראו. הנה לינק לבלוג שאני מנהל אודותיו. הוא גם כתב את הספר הבא. לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Stayin' With Me - קצת גרוב שיזיז את הגוף ויעלה חיוך על הפנים
  subzero: תודה רבה. :thankyou: ואגב, שאלת שאלה מעניינת באמת ... לשרשור המלא אחרון