תפריט
שלום אורח ::: Wed, 15 Jul 2020, 14:04
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

הפקת מוסיקה - הדרך ההוליסטית

Tuesday, 05-07-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: לימודים

יזהר אשדות, מוזיקאי יוצר ומבצע ואחד המפיקים המוסיקליים המובילים בישראל, יקיים באולפן ההקלטות שלו בתל אביב שתי כיתות אמן ייחודיות לקבוצה נבחרת של מוסיקאים.


כיתת אמן בהפקה מוסיקלית עם יזהר אשדות
בסדנה יסביר וידגים יזהר את דרכו הייחודית להפקת מוסיקה באולפן, תוך שימוש בשיטות ובטכנולוגיות שונות המתאחדות יחד לפאלטה אחת של כלים להפקה מודרנית של מוסיקה.
 
יזהר יוביל את המשתתפים בדרך בה הוא יוצר ומפיק מוסיקה, החל משלב הכתיבה ועד למסטרינג, תוך שהוא משתמש במערכת הקלטה דיגיטלית ובשלל הפלאגינים ותוכנות העזר שלה, במיקרופונים ומכשירי אודיו אנלוגיים, חלקם נדירים במיוחד, בכלי נגינה אקוסטיים ואלקטרוניים ובמערך הסינתסייזר המודולרי שלו. יזהר ידגים איך כל הכלים המגוונים האלה משתלבים יחד והופכים לכלי עבודה ורסטילי ורב עוצמה.
 
יזהר יענה לשאלות המשתתפים בסדנה ויחלוק איתם מניסיונו הרב בהפקת מוסיקה בתעשייה הישראלית והבין לאומית.
הסדנה מיועדת למוסיקאים ומפיקי מוסיקה פעילים, בעלי ידע בסיסי לפחות בהקלטה דיגיטלית ובשימוש במחשב.
כל מפגש מיועד לקבוצה של עד שמונה משתתפים ויימשך כארבע שעות, כולל הפסקה בה יוגש כיבוד קל.
 
הסדנאות יתקיימו ב-18.7 ב- 18:30 בערב וב- 19.7 ב- 11:00 בבוקר
לפרטים והרשמה:
זויה פושניקוב, האולפן של יזהר אשדות
03-5253392 (09:30-15:00)
studio@ashdot.co.il
 
יזהר אשדות
מייסד להקת תיסלם ומלחין מרבית שיריה, גיטריסט, זמר יוצר ומפיק מוסיקלי מהפוריים ומצליחים בארץ בשלושים השנים האחרונות, הפיק עשרות אלבומים שזכו למעמד של זהב ופלטינה,של אמנים כעפרה חזה, דויד ברוזה, הראל סקעת, אדם, רונה קינן, מוניקה סקס, החברים של נטשה, ברי סחרוף ורבים אחרים.


יזהר הוא מחלוצי השימוש בארץ במחשבים וכלי נגינה אלקטרוניים ובשימוש באינטרנט לצרכי מוסיקה וקידומה. האתר שלו היה הראשון של מוסיקאי ישראלי ויזהר היה גם הראשון להציע שיר להורדה מהרשת.
 
בתחילת שנות התשעים היה יזהר מהראשונים לאמץ את הטכנולוגיה הדיגיטלית להפקת מוסיקה והקים את אולפן ההקלטות הדיגיטלי הראשון בארץ. באולפן של יזהר אשדות הקליטו מיטב אמני ישראל ביניהם אריק איינשטיין, שלום חנוך, ברי סחרוף, דויד ברוזה, מיכה שטרית, הראל סקעת, דני סנדרסון, אהוד בנאי, רונה קינן, שלומי שבן, מוניקה סקס, עמיר בניון ורבים אחרים.
 • קידום עצמי
  RE: THE TRAIN - קצת רוק בלוז דרומי להנאתכם :)
  ReuvenM: לגמרי! קלאסי, אותנטי ועשוי היטב לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: תיקון זיופים וטיימינג 2020
  Rock_Artist: הי שחר, הכלים לא ממש השתנו כמו שכתבו לך. אבל... אם ה- ARA זמין כעת בהרבה פלטפורמות ומה זה אומר. ש: Logic Pro X ,REAP לשרשור המלא אחרון
 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  הטמעת פלייליסט יו טיוב בעמוד פייסבוק עסקי
  Yossi Mor: היי האם יש דרך להטמיע פלייסליסט שיצרתי ביו טיוב בעמוד עסקי בפייסבוק? אני יודע שאפשר ליצור לשונית יו טיוב בעמוד העסקי בפייסבוק אבל ה לשרשור המלא אחרון
 • סינתזה ומבנה צליל
  RE: קורס סינתזה ב Udemy
  ReuvenM: הרווח כולו של התלמידים שלך! אין עליך בתחום לשרשור המלא אחרון