תפריט
שלום אורח ::: Thu, 05 Dec 2019, 20:22
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

הפקת מוסיקה - הדרך ההוליסטית

Tuesday, 05-07-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: לימודים

יזהר אשדות, מוזיקאי יוצר ומבצע ואחד המפיקים המוסיקליים המובילים בישראל, יקיים באולפן ההקלטות שלו בתל אביב שתי כיתות אמן ייחודיות לקבוצה נבחרת של מוסיקאים.


כיתת אמן בהפקה מוסיקלית עם יזהר אשדות
בסדנה יסביר וידגים יזהר את דרכו הייחודית להפקת מוסיקה באולפן, תוך שימוש בשיטות ובטכנולוגיות שונות המתאחדות יחד לפאלטה אחת של כלים להפקה מודרנית של מוסיקה.
 
יזהר יוביל את המשתתפים בדרך בה הוא יוצר ומפיק מוסיקה, החל משלב הכתיבה ועד למסטרינג, תוך שהוא משתמש במערכת הקלטה דיגיטלית ובשלל הפלאגינים ותוכנות העזר שלה, במיקרופונים ומכשירי אודיו אנלוגיים, חלקם נדירים במיוחד, בכלי נגינה אקוסטיים ואלקטרוניים ובמערך הסינתסייזר המודולרי שלו. יזהר ידגים איך כל הכלים המגוונים האלה משתלבים יחד והופכים לכלי עבודה ורסטילי ורב עוצמה.
 
יזהר יענה לשאלות המשתתפים בסדנה ויחלוק איתם מניסיונו הרב בהפקת מוסיקה בתעשייה הישראלית והבין לאומית.
הסדנה מיועדת למוסיקאים ומפיקי מוסיקה פעילים, בעלי ידע בסיסי לפחות בהקלטה דיגיטלית ובשימוש במחשב.
כל מפגש מיועד לקבוצה של עד שמונה משתתפים ויימשך כארבע שעות, כולל הפסקה בה יוגש כיבוד קל.
 
הסדנאות יתקיימו ב-18.7 ב- 18:30 בערב וב- 19.7 ב- 11:00 בבוקר
לפרטים והרשמה:
זויה פושניקוב, האולפן של יזהר אשדות
03-5253392 (09:30-15:00)
studio@ashdot.co.il
 
יזהר אשדות
מייסד להקת תיסלם ומלחין מרבית שיריה, גיטריסט, זמר יוצר ומפיק מוסיקלי מהפוריים ומצליחים בארץ בשלושים השנים האחרונות, הפיק עשרות אלבומים שזכו למעמד של זהב ופלטינה,של אמנים כעפרה חזה, דויד ברוזה, הראל סקעת, אדם, רונה קינן, מוניקה סקס, החברים של נטשה, ברי סחרוף ורבים אחרים.


יזהר הוא מחלוצי השימוש בארץ במחשבים וכלי נגינה אלקטרוניים ובשימוש באינטרנט לצרכי מוסיקה וקידומה. האתר שלו היה הראשון של מוסיקאי ישראלי ויזהר היה גם הראשון להציע שיר להורדה מהרשת.
 
בתחילת שנות התשעים היה יזהר מהראשונים לאמץ את הטכנולוגיה הדיגיטלית להפקת מוסיקה והקים את אולפן ההקלטות הדיגיטלי הראשון בארץ. באולפן של יזהר אשדות הקליטו מיטב אמני ישראל ביניהם אריק איינשטיין, שלום חנוך, ברי סחרוף, דויד ברוזה, מיכה שטרית, הראל סקעת, דני סנדרסון, אהוד בנאי, רונה קינן, שלומי שבן, מוניקה סקס, עמיר בניון ורבים אחרים.
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  ראש מגבר מנורות חלילית 120 w mp
  דויד: שלום קניתי ראש מגבר מנורות חלילית ישן שכתוב עליו mp 120w , ניגנתי עליו אצל המוכר כשהיה מחובר לסאבוופר כי זה מה שהיה לו לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: חבור yamaha psrs770 לקיובייס 5
  ReuvenM: בדוק בהגדרות MIDI במקלדת אם היציאה אינה חסומה או משמשת ל-THRU לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  DrDataMiner: לא הייתי שם את אפל עם קורבן באף שלב :) ברור.... ברור. קורבן במבחינת המערכה הספציפית הזו, בזמן הספציפי הזה (שכן כל השווקים בעולם לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: המלצה לטכנאי מחשבים טוב
  Kwebos: תודה ראובן, בסוף (אחרי שבוע של עצבים שאני מנסה הכל) גיליתי בפוקס שמה שגרם לבעיות היה שנאי, שאין לי מושג מה עבר עליו, של מ לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */