תפריט
שלום אורח ::: Sun, 18 Aug 2019, 02:22
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
חיפש בסיסטים דרך FIVERR וזה מה שקרה
לא פחות מתשעה נגנים שהמליצו על עצמם - שפטו בעצמכם

דייוי ביאל הוא בסיסט בעצמו (ודי טוב ומגוון ויצירתי ראוי לציין), ואף מציע את שירותיו באמצעות פלטפורמת העסקים העצמאיים FIVERR (הכינוי שלו הוא Davie504).

למי שלא מכיר, פלטפורמה זו, שנוצרה בידי ישראלים, מאפשר חיבור בין מציעי עבודה למבקשי עבודות  - מכל זו שאפשר לחשוב עליו, וגם לדמיין (חלקם הזויים).
לא פלא שנגנים מציעים את שירותיהם באמצעות FIVERR, סך הכל אפשר להרוויח היום כסף כנגן, זמר, מלחין ומעבד, גם אם אתה גר באמצע הנגב או על הימלאייה.

דיווי החליט לחפש ולבחון ביצועים של נגני בס לקטע תופים שהוא כתב, ולהציג לפנינו את התוצאות. ראוי לציין כל נגן ידע לציין תכונות ויתרונות על עצמו, ואפילו אחד שאמר שבעקבות הנגינה שלו כמות הציפיות תעלה על 3 מיליון...
המחירים שהנגנים ביקשו על קטע הבס (כולל ווידאו) נעו בטווח די מפתיע: בין 11 אירו ל280 אירו - כל אחד כפי שהוא מעריך את עצמו.

play anything you want on my bass by davie504

דיווי בחר 9 נגנים, כל אחד במחיר שונה לגמרי, ולאחר כשבועיים הגיעו כל הקטעים. התגובות של דייוי על כל קטע שהוצא מוצגים בווידאו, והוא מבקש את תגובתם לגבי מי הנגן המתאים יותר.


@Davie504 הוא אחד הנגנים האהובים עלינו.

 

שפה: אנגלית ::: מילות מפתח: בס,FIVERR
עוד ווידאו
 • מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  RE: מקלדת שליטה ישנה, נובים לא עובדים
  acidhead: נו כן, אתה כנראה מפספס את הבחירה של המקלדת כשלט בתוכנה. לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  RE: אוברדרייב Super Plexi של חברה איטלקית Formula B
  וירץ: מאוד התרשמתי מהדמו ורכשתי אחד כזה (מהחברה עצמה). אכן אוברדרייב מעולה. אחרי הרבה שנים של שימוש בלעדי בקרל מרטין MK3 המצויין, לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: ACTIVE MONITOR CONTROLLERS
  ReuvenM: מבחינת ממשק האודיו ביבי-פייס אפשר לעבוד ישירות מול המוניטור. מומלץ לעבוד עם כמה שפחות רכיבים בדרך לרמקול. זה לא תקף לכל לשרשור המלא אחרון
 • דיג'יי - DJ's
  RE: תמיכה מלאה לתוכנת טרקטור
  DJ SLiM: אשמח לקבל עזרה עם תוכנת הטרקטור לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */