תפריט
שלום אורח ::: Sat, 08 May 2021, 12:58
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
הדגמה למקלדות הבמה החדשות של ימאהה
..

סדרת YC כוללת שני פסנתרי כנף יוקרתיים: ה- Yamaha CFX ו- Yamaha S700. פסנתרים אלה מספקים ביטוי וניואנסים מלאים באמצעות הקלטה וסאונד קפדניים במיוחד.

CFX
עם למעלה מ -17 שנות פיתוח, ימאהה CFX הוא פסנתר כנף קונצרטי 9 '. ה- CFX מציע שיאים מרהיבים, בס חזק עם טווח דינמי מדהים וכוח להפיק תזמורת סימפונית מלאה.
 
S700
נבנה על ידי המאסטרים בימאהה, ה- S700 הוא פסנתר כנף אקוסטי בעבודת יד עם הכוח לבלוט בעיבודים עמוסים והיכולת להישאר אקספרסיבי בכל מיקס. 
 
C7
ימאהה C7 מחזיק בתואר הפסנתר המוקלט ביותר בתולדות המוסיקה. לא רק צליל החתימה שלו פורח במיקס צפוף, הוא נשמע מעולה היטב עם כל סוג של מוזיקה הדורשת פסנתר בהיר, ה- C7 כולל גם שכבה רכה אקספרסיבית במיוחד.
 
NASHVILLE C3 [OS v1.1]
נאשוויל C3 הוא פסנתר כנף קטן אך עשיר באופי שתוכנן יחד עם צוותי עיצוב הקול של החברה. הפסנתר הוקלט באולפני Yamaha Group Group ועובד בהקלטה אנלוגית אמיתית לאווירה ואופי ייחודי.
 
LIVE CF3 [OS v1.1]
צליל ה- CF3 הקלאסי של פסנתר הבמה של ימאהה CP300 ידוע בקרב מוזיקאים מקצועיים. התאמה מצוינת הן למוזיקת ​​פופ והן לגוספל, נגנים יגלו כי ה- CF3 מציע את הצליל העוצמתי שהם מחפשים.
 

לעמוד המוצרים, יבואנים בישראל: כלי זמר

שפה: עברית ::: מילות מפתח:
עוד ווידאו
 • כללי - כל החנויות
  RE: בננה לרמקול ריצפתי
  acidhead: היי שמעון, אם אתה מתכוון לחיבור שיושב על הכבל רמקול ולא ברמקול עצמו, תמצא אותו בכל חנות שמוכרת רמקולים. אביזר סטנדרטי לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: הבדלי מיקס בכרטיסים שונים
  acidhead: יש מתאמי thunderbolt to pci (קופסה חיצונית) זה עובד יפה ב pcie אבל סביר שיהיה קשה למצוא היום pci. מבחינת ביצועים אם אתה לא מא לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  RE: איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  Avodaraba: גם זה פתרון אבל זה ידרוש שימוש במחשב או פדאל כמו ה HX STOMP למשל לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Stayin' With Me - קצת גרוב שיזיז את הגוף ויעלה חיוך על הפנים
  subzero: Thank you vary much Sar :thankyou: Yes, the horns section is indeed real לשרשור המלא אחרון