תפריט
שלום אורח ::: Tue, 28 Sep 2021, 03:56
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
הדגמה למקלדות הבמה החדשות של ימאהה
..

סדרת YC כוללת שני פסנתרי כנף יוקרתיים: ה- Yamaha CFX ו- Yamaha S700. פסנתרים אלה מספקים ביטוי וניואנסים מלאים באמצעות הקלטה וסאונד קפדניים במיוחד.

CFX
עם למעלה מ -17 שנות פיתוח, ימאהה CFX הוא פסנתר כנף קונצרטי 9 '. ה- CFX מציע שיאים מרהיבים, בס חזק עם טווח דינמי מדהים וכוח להפיק תזמורת סימפונית מלאה.
 
S700
נבנה על ידי המאסטרים בימאהה, ה- S700 הוא פסנתר כנף אקוסטי בעבודת יד עם הכוח לבלוט בעיבודים עמוסים והיכולת להישאר אקספרסיבי בכל מיקס. 
 
C7
ימאהה C7 מחזיק בתואר הפסנתר המוקלט ביותר בתולדות המוסיקה. לא רק צליל החתימה שלו פורח במיקס צפוף, הוא נשמע מעולה היטב עם כל סוג של מוזיקה הדורשת פסנתר בהיר, ה- C7 כולל גם שכבה רכה אקספרסיבית במיוחד.
 
NASHVILLE C3 [OS v1.1]
נאשוויל C3 הוא פסנתר כנף קטן אך עשיר באופי שתוכנן יחד עם צוותי עיצוב הקול של החברה. הפסנתר הוקלט באולפני Yamaha Group Group ועובד בהקלטה אנלוגית אמיתית לאווירה ואופי ייחודי.
 
LIVE CF3 [OS v1.1]
צליל ה- CF3 הקלאסי של פסנתר הבמה של ימאהה CP300 ידוע בקרב מוזיקאים מקצועיים. התאמה מצוינת הן למוזיקת ​​פופ והן לגוספל, נגנים יגלו כי ה- CF3 מציע את הצליל העוצמתי שהם מחפשים.
 

לעמוד המוצרים, יבואנים בישראל: כלי זמר

שפה: עברית ::: מילות מפתח:
עוד ווידאו
 • מתחילים - Newbies
  RE: חיבור גיטרה חשמלית למחשב
  eido300: תודה העניין הוא שניסיתי לחבר כך גם אורגן וגם מיקרופון והם לא עבדו, מה שנראה לי זה שהחיבור של המיקרופון מקבל את האות ממק לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: איטום חלון לרעש
  Vintage: חלון אחד איכותי ככל שיהיה לא יפתור לך רעשים מבסגנון שאתה מדבר, רצוי שני סטים של חלונות, חלון כנף ולא הזזה, מסגרת שניתן לש לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: בידוד קומפרסור
  nimrod: אפשר הסבר או דוגמה איך עושים פתח לאויר בלי שהוא יהיה פתח לרעש? ככה: :) לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: VoS FerricTDS mk II - אגדת הדמיית טייפ שקמה לתחיה
  shpitz_yl: סוג של נוסטלגיה לשרשור המלא אחרון