תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 14:12
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
אפקט רק של דיסטורשן רק עם volume
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (5) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
  malky44  
הודעה פורסם: שישי 26 אוק',01 21:53   
יש לי גיטרה אקוסטית ולפעמים חברי ואני מנגנים ואני מחבר את הגיטרה למגבר של חבר שלי (ibanez 15w) ויש לו שם דיסטורשן פשוט מאוד, רק עם volume.. האם יש אפשרות לקנות רק את המעגל / אפקט הזה?
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שבת 27 אוק',01 14:27   
עקרונית אין בעיה להעתיק כניסת מגבר או לרכוש אותה כחלקי חילוף דרך הנציג, אבל יש לזכור שדיסטורשן הינו תוצאה מורכבת מעוצמת הכלי הנכנס, קדם המגבר בכניסה, המגבר, הרמקול והתיבה.
לאמור, אתה עשוי גם להתאכזב אם תעביר רק מרכיב אחד מהשרשרת הזו כדי להפיק את מה שקיבלת כתוצאה ממכלול שלם.
אבל אתה יכול לבלוש אחר מרכיב הדיסטורשן. לדוגמא, אם הוא קיים כל הזמן, ורק העלאה קטנה בווליום נותנת לו נוכחות, נסה לראות אם אותו הדבר קורה אם אתה מחליש את היציאה מהגיטרה (לחצי לדוגמא), ונכנס למגבר חלש יותר.
הרבה פעמים תוצאת "דיסטורשן" היא שילוב של מרכיבי הדרייב: יחס העוצמה הנכנסת (של הגיטרה)@רגישות הכניסה@רמת ההגברה של הכניסה.
אני מאמין שבשילוב נכון של פיק-אפ, עוצמות ורגישות כניסה אתה יכול להגיע לאותו דיסטורשן, אם כי הצבע יהיה קשה יותר להשגה, בשל המרכיבים שהוזכרו מעלה.
בקיצור, אפשרי, אבל התוצאה לא מובטחת.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון