תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 16:35
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
פוליטיקה באתר אקט מוסיקלי
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3 ... 21, 22, 23   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » חובת קריאה לכל משתמש

דיונים פוליטיים באקט מוסיקלי. כן או לא?
כן
31%
 31%  [ 31 ]
לא
68%
 68%  [ 66 ]
סך-הכל הצבעות : 97

johnny  
פוליטיקה באתר אקט מוסיקלי
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 02:24   
מפעם לפעם אני קורא, בדיונים כאלו ואחרים, על סקר שנעשה בזמנו לגבי "האם יש/אין לקיים דיונים ה"הנגועים" בפוליטיקה".
אשמח לקבל לינק לאותו הסקר. (אם קיים).
בכל אופן, ייתכן ואותו הסקר כבר מזמן נגרס והושלך הייאורה, ייתכן והיום היו אלה תוצאות אחרות, ייתכן וייתכן וייתכן....
אני מעוניין להעלות סקר חדש. כל זאת מכיוון ש-א. אינני מכיר את הסקר הקודם.
ב. אינני מבין מדוע בני תרבות, וכאלה בעיניי כל אנשי האתר, אינם יכולים לנהל דו שיח שכזה תחת גג האתר הנ"ל.
ברור לי כאחד שחבר באתר הזה שכל ענייני בו הוא במוזיקה לנגזרותיה אך אינני מבין מדוע לחברים באתר זה אין אפשרות להתדיין גם על נושאים שמעבר.
אולי אני טועה, אולי לא, לטעמי רמת הדיון פה מעניינת אותי יותר מאשר מבכל מקום אחר בו ניתן להביע את דעתי ולשמוע את דעת אחרים.
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 06:26   
הסקר בזמנו הועלה לאחר טעם רע ומר שיצא מדיונים כאלה.
לאחרונה היה ניסיון נוסף לשמור על הבעות דיעה בצורה מכובדת וזה שוב נגמר בקללות, איומים, הטחות אשמה והעלבות (למרות שברור לכולם שלא מדובר באלימות פיסית).
פשוט - כל צד חושב שהוא צודק, והורס אותו מדוע הצד השני לא קולט את טעותו.
בתוצאה: חברים שנפגעו, והיו כאלה שעזבו או התרחקו מכאן או שומרים על שקט. זו לא המטרה של הפורום, ובאחד מסעיפיו רשום שאין כאן לפגוע בחברים - לא משנה מאיזו סיבה.
תמיד אפשר להעלות סקר נוסף, תמיד ניתן לבחון אם ניתן להעלות דיון פוליטי ואחר (לא רק פוליטי, ויש הרבה נושאים מעשירים), ולראות אם עלינו מדרגה בתרבות השיח.
זה לא קל. לרוב מדובר בדברים טעונים ביותר, לעתים משקעים וחוויות אישיות, ובעת מצוקה, כמו התקופה שאנו עובדים עתה, הדברים מקבלי משקל כבד ורגיש במיוחד.
לצערי גם אלה שחשבו שצריך להעלות נושאים כאלה, לא הצליחו לשמור על שפה מרוסנת, ויש כאלה שטוענים שמה שהם אמרו דווקא "בסדר" ורק שהצד השני הוא זה שפוגם.
בנוסף, אם זקני השבט פה מגיבים בשרשראות כאלה (וזכותם), יש סיכוי (קלוש, אך קיים) שהם יציבו משקל שונה ומטען משפיע, וזאת בגלל אחרים או צעירים יותר שלא גמרו קילומטרז' משלהם במסלול החיים. וזו לא הכוונה להשפיע בפורומים האלה, או ליצור תנגודת מול מי שלא בקנה אחד עם דיעותיך.
לכולם יש מה להגיד. בייחוד אצלנו בארץ (עובדה - ה'קצפת' שלנו זו התקשורת המבולבלת עתירת יועצים וכתבים, שלא היה מזיק לה לקחת דוגמא מחו"ל). אז לאן שרשרת כזו בפורום אמורה להוביל חוץ מצרידות? לשפוך קיתון? להוציא קיטור? במקרה הזה אני דווקא בעד, אם היה מנגנון שרק יקבל "כתיבה על הלוח", או אפילו פורום אחד כאן שאינו דורש הזדהות או רישום, או אני לא יודע מה.

בכל אופן, זו לא חסימה מגבוה או סגירת פיות, אלא קביעה של הרוב, ונסיון לשמור על הפורומים למען המטרה שאליה הם נוצרו ובשבילה חברים כאן נרשמו, ומתחייב מתנאי הפורום, אלא אם ישונו.
  johnny  
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 14:37   
העם אמר את דברו.
vidimusic
Expert
עצוב
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 14:45   
זה ממש עצוב לדעת שמוסיקאים לא מסוגלים לנהל ויכוח פוליטי.
לא מדובר בזמן רגיל זוהי מלחמה ואומנים חייבים לקחת צד או להביע דעה .
זוהי לדעתי חובתם ומי שמורח את הנקודה הזו בטענת "טוהר האומנות" או כל קישקוש אחר
פשוט לא מבין עד כמה העיסוק במוסיקה זוהי שליחות ובודאי עיסוק מאד מאד "פוליטי" במשמעות הרחבה שלו.

ממש מענין להתעסק בזמן כזה בשנאי של איזה פלאג של איזה תוכנה .

אורי וידיסלבסקי
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 14:54   
אסור להתייאש.
מאוד חשוב לדבר בזמנים האלה, רק שכל אחד ישים לב פעם ועוד פעם מה הוא כתב לפני שהוא שולח לאוויר, כי לעתים אפשר לפגוע באחר.
אפשר לדבר גם מבלי להיכנס לויכוחים פוליטיים. אפשר לשפוך את הלב, וביחוד חשוב הדיווח של חברינו שבקווי האש החמה.
MrSoundMan
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 14:56   
מה הקשר למוסיקאים? בכל מקום בו מתנהל ויכוח פוליטי, אפשר לראות ניצוצות באויר, קללות, איומים ו'צעקות'. מוסיקאי שרוצה להשתתף בויכוח פוליטי, יכול לעשות זאת, אבל לא כאן. למה הכל חייב להיות כאן?
כמו שלא תתחיל הפגנה וויכוח פוליטי במועדון חשפניות, כך גם כאן.
יש מספיק מקומות בהם אפשר לריב, או "לשתף דיעות". יש פורומים שלמים לנושא הזה. מה הבעיה לגשת אליהם, להוציא את העצבים ולחזור לכאן לדבר על איזה פלאגין אינפקטד השתמשו בשביל ליצור את הקיק שלהם?
surreal
Act Compatible
Re: עצוב
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 16:17   
vidimusic :
זה ממש עצוב לדעת שמוסיקאים לא מסוגלים לנהל ויכוח פוליטי.

מוסיקאים בהחלט יכולים לנהל כל ויכוח פוליטי שיירצו, אבל למה בפורום שלא קשור לפוליטיקה.
זאת אמירה כוללנית מדיי, כמו לומר שחבל שמכונאים לא מסוגלים לנהל ויכוח פוליטי.
אני בטוח שיש פה הרבה דעות פוליטיות בפורום, ומאחוריהן יש אנשים שחלקם מסוגלים להתווכח בצורה מתורבתת וחלקם לא, אבל מבחינתי הפורום הרבה יותר נחמד ומרגיע כאשר לא מעורבת בו פוליטיקה שמשום מה תמיד איכשהו מלהיטה את היצרים ומדליקה כמה פיוזים לחלק מהחברים. גם ככה יש מספיק דיונים נחמדים שלאו דווקא קשורים למוסיקה, אי אפשר להסתפק בזה?

ציטוט:

סליחה? ואם אני מעדיף לשמור את דעתי לעצמי? לא קשור לטוהר האומנות ולא קשור לקשקוש
אני אישית לא רואה שמץ של משהו פוליטי בהתעסקות שלי במוסיקה ואני מרשה לעצמי לומר שגם אצל חברים מוסיקאים אחרים (בשביל זה יש את רוג'ר ווטרס #ugh )
זה אומר שמשהו לא בסדר בי כאומן יוצר?
ובכלל, האם יש משהו באומנים שמחייב אותם יותר לעומת נהגי מוניות לדוגמא?
בקיצור, עזבו אותי מפוליטיקה, יש לי מזה בשפע בכל מקום אחר... אני אשמח לפורום נקי מפוליטיקה.
ועכשיו.... מישהו פה אמר קיק של אינפקטד? #biggrin
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 17:22   

I'm not shure how would i vote, i didn't voted yet.
Any small thing can trigger a political discussion, and because people used
to stick to certain political opinions - it will always trigger fights and all the side effects.

I'm always up for philosophic political discussions, but on other forums,
my opinions are too hardcore for such a musical forum, haval al ha forum hevre.

shahar
Supporter
הודעה פורסם: ראשון 30 יול',06 23:10   
ציטוט:

אני חושב שהדרך הכי טובה להביע דיעה ורגשות היא ביצירה, לא בוויכוחים עקרים בפורומים.
vidimusic אני אתך לחלוטין
הודעה פורסם: שני 31 יול',06 00:00   
vidimusic אני אתך לחלוטין.
מעבר לכך , לדעתי המציאו את המילה "פוליטיקה" כדי לסתום פיות.
ברגע שמישהו אומר משהו שלא כ"כ רוצים לשמוע פוסלים את דבריו בטענה שהוא מדבר "פוליטיקה". בכך חופש הביטוי נפגע מכה אנושה.
ה"פוליטיקה" היחידה המותרת היא ה"פוליטיקל קורקט" - זאת שבעצם אומרת רק דברים נחמדים שעליהם יש כביכול "קונצנזוס" למשל -
הטענה שישראל יצאה למלחמת חוסר ברירה. קל בדרך זאת לאחד את העם ( וראו מההיסטוריה איך היציאה למלחמות הייתה לגורם המאחד של אומות ומדינות, והגורם המאחד הזה הפך לעיקר כאשר הסיבות המקוריות היו משוללות הגיון והתבססו על אמונות, ואני לא צריך לתת לכם - בני העם היהודי - דוגמא מובהקת ביותר, כולם יודעים לאיזה עם אני מתכוון ותחת איזה נושא מאחד הוא יצא למלחמת העולם השנייה... )..........................................................
כאנשים שלא רוצים להסתגר במגדל השן של המוסיקה, ורוצים להתבטא באופן חברתי ומוסרי, כאנשים שאיכפת להם מה קורה סביבם, אני חושב שחשוב לשמוע מה מוסיקאים וטכנאי סאונד חושבים על מה קורה מסביבם, גם אם יש ריבוי דעות, ופלורליזם.. אחרת נהפוך לגרמניה
( הנאצית ) מספר 2:
ביום הורגים אנשים.
וכאילו לא קרה כלום, בערב הולכים לקונצרט.
הערה נוספת בהקשר לשירשור בנושא הזהות היהודית ( שהתחיל בהתפארות פשיסטית של בחור שבטוח שאנחנו נעלים על כל העמים האחרים):
מה שהיה יפה תמיד בתרבות היהודית זה הפלורליזם , וריבוי הדעות. מכיוון שאי אפשר לבטל את הרמיזות הפוליטיות לחלוטין, מה שקורה בפועל הוא שסותמים פה של צד אחד בעוד שנותנים חופש מלא לדעות פוליטיות מהצד הנגדי.
עכשיו - האם תמחקו את הודעתי מכיוון שאני חושב שהדברים שאמר הבחור ההוא יש להם גוון ממש פשיסטי ? ( שימו לב - נזהרתי מלהשתמש במילה האחרת).
לילה טוב
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » חובת קריאה לכל משתמש

לך לעמוד 1, 2, 3 ... 21, 22, 23   הבא
עמוד 1 מתוך 23

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון