תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 17:25
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
TracksLive from Waves
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (5) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » Cakewalk, Performer ואחרות
  C172  
Expert
TracksLive from Waves
הודעה פורסם: ראשון 07 יונ',15 10:16   
לא יודע אם כבר שמעתם או לא, אבל יש תוכנת הקלטה חדשה מבית Waves שנקראת TracksLive.
התוכנה היא חינמית, אלא אם אתם רוצים הרחבות ותמיכה טכנית, שאז המחיר עולה אסטרונומית ל.....99$ #smile
אז מה בעצם הקטע עם הדבר הזה? מי צריך עוד תוכנת DAW כאשר השוק הזה ממילא מאוכלס עד אפס מקום?
או! ש-TracksLive זה משהו אחר. היא לא באמת DAW, אלא פשוט מכונת הקלטה מולטיטרק וזהו. לא עריכות, לא אפקטים, לא רוח וצלצולים...רק הקלטה. זה מה שהופך אותה לקלה וידידותית להדהים....קטנטנה...והתקנה הכי קלה בעולם.

אתמול היה לי סשן לייב בבית עם גיטלה הגדולה (איזה כיף היה....אבל זה לא קשור) והחלטתי שזו אחלה הזדמנות לנסות אותה.
טרק אחד לשירה, שניים לאקוסטית, ושלושה להאמונד שלי. שישה ערוצים סך הכל.

מסקנה? מה אני אגיד לכם....קלי קלות! תענוג!
אחרי שסיימנו, פשוט העברתי את הטרקים ללוג'יק שלי צ'יק צ'ק כדי להמשיך את העבודה, וזהו.

רק דבר אחד היה חסר לי בתוכנה הזו, וזה תמיכה בטייקים כמו שמקובל בתוכנות הרגילות. ב-TrackLive אין דבר כזה, כי כנראה הרעיון הוא שגם מכונות הקלטה רגילות לא ממש תומכות בעבודה כזו, ומה שצריך זה פשוט להריץ את הטייפ קדימה אחרי הטייק הנוכחי, ולהמשיך משם.
לדעתי זה לא נוח ואפילו מסוכן קצת. כן, אפשר להתגבר, אבל....עדיין זה חסר.

בקיצור, מי שעושה הקלטות לייב ולא רוצה להשתמש בפטיש חמש קילו כדי לדחוף נעץ....זו התוכנה בשבילו!

כל הכבוד ל-Waves...וגם על המחיר #thumbsup
הודעה פורסם: ראשון 07 יונ',15 13:10   
היא קיימת כבר כמה זמן ונועדה בעיקר, כפי שתיארת, להקלטות מופעים חיים.
הודעה פורסם: ראשון 07 יונ',15 13:49   
מעניין....כי רק עכשיו ראיתי פרסומים של ווייבס עליה....
נו שוין.... #smile
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » Cakewalk, Performer ואחרות

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון