תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 05:02
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID
  alternative-music  
Act Compatible
pt - hd vs native - זו השאלה
הודעה פורסם: רביעי 30 ספט',15 14:33   
היי חברים,
אני בשלבי התפתחות והגדלה משמעותית של האולפן וכחלק מכל ההשקעה אני בהתלבטות לגבי הפרוטולס,
כיום אני עם מחשב יעודי שבנה רודיון (האקינטוש שיודע להריץ עד hd4 ), יש לי hd 2 ושני 192 io עם כרטיסי הרחבה משמע - 24 io פלוס דיגיטל.
באולפן החדש אני אזדקק ל 32 io מה שמביא אותי לשאלה האם להשאר בסביבת ה hd לשדרג ל hdx או בכלל לעבור ל native.
אני אגיד שהעבודה היום יומית שלי היא סשנים גדולים יחסית , 20 ערוצים, ולפחות 3 שליחות נגנים נפרדות שמתבצעות דרך התוכנה, כל האפקטורה, באלאנס וכו מתבצעים דרך התוכנה.
ההתלבטות היא האם פשוט להוסיף עוד 192 אחד ולהרחיב את הכניסות יציאות,
מה המשמעות של להגדיל את הכרטיסים במחשב ליותר מ hd 2
לא נתקעתי לעולם בבעית dsp למעט במיקסים עמוסים מאוד ( הרבה מעבודת הפלאגינים במיקס היא native - uad וכו ) או שעדיף להתחיל להשתדרג ל hdx ,
אשמח לכל הערה כזאת או אחרת

אני יודע שיש שיגידו שhd מיותר היום, אבל אני באמת חושב שהחיים שלי השתנו מאז שעברתי לhd , כל הניהול סשן, היציבות וכו השתפרו פלאים,

דברו אלי
וחג שמח #read
Rock_Artist
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 30 ספט',15 14:40   
אם הכל יציב תמצא ממיר משומש ותהיה מאושר.
שדרוג ל HDX לא יתן לך הרבה ובעיקר תלוי בפלאגינים שאתה משתמש לא כולם יהיו קיימים בהכרח ל HDX.

Native לדעתי עובד מעולה אבל יש יתרונות ליציבות של DSP שעבורך אולי רלוונטיים ולכן לפחות לדעתי עבורך אם זה עובד תנסה לגעת כמה שפחות.
  alternative-music  
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 30 ספט',15 14:52   
תודה ענקית,
כמה רשמים שחשובים יותר או פחות

1. במידה ונשארים ב hd אי אפשר להפעיל מעל גרסא 10
2. delay compensation נמוך יחסית אך אפשרי.
3. כל מיני שלטים כאלה ואחרים בקרוב יפסיקו להיות אופציונלים
4. אלוהים יודע אם יהיה למי למכור את זה מתישהו בעתיד

פונקציית המחיר היא באמת היסטרית, בכמה אלפים בודדים אני יכול לשדרג גם את כמות המעבדים וגם להוסיף עוד ממיר, לעומת כמה עשרות אלפי שקלים.

מבחינת איכות, למישהו יש משהו להגיד לגבי הממירים עצמם ? אולי שווה לעבור ללינקס בפורמט hd או אפוג'י בפורמט hd ?
Rock_Artist
S.Supporter
הודעה פורסם: שישי 02 אוק',15 09:26   
כמו שאתה יודע את המגבלות שלהישאר עם המערכת הנוכחית גם אני יודע #smile

1. עדיין - PT10 עבור הקלטת סשנים מספיקה. אולפנים רבים עדיין עובדים עם 10.

2. נכון, ה ADC שלך עם חומרת HD מוגבלת יחסית. שוב, עבור הקלטת סשנים אני לא בטוח שיש יותר מדי אמנים/נגנים שישמחו לשמוע דברים עם דיליי ולכן זה פחות רלוונטי במצב הקלטה.

3. לא לחלוטין הבנתי. בכל מקרה EUCON ARTIST אם תרכוש יעבוד גם על 10 ובכלל זה פחות פקטור.

4. לא תוכל למכור בעתיד. גם היום מערכות HD לא בדיוק יקרות.

DSP הביתה...
אני עדיין לא יודע למה Avid הלכו עם DSP שוב. יש יתרונות ל DSP והם בעיקר היציבות של אלגוריתם מול עיבוד מבוסס מעבד שתלוי בהרבה פרמטרים נוספים.

עם זאת ברמת כוח נטו, אין היום שום סיבה ל DSP. דוגמא ליתרון בעבודה Native לחלוטין תהיה עם Guitar Rig נניח שלא ירוץ לך כ INSERT ב HDX כ Native.

ובאופן כללי עם תוספים כמו UAD העבודה עם DSP בלעדי של Avid רק תעלה את העכבה ותקשה על העבודה.

יהיה לך יותר זול להשקיע בעוד ממירים ולקנות רישיון ל PT12 ולרוץ אפילו עם לפטופ למיקסים / יישומים בהם אם המערכת מקפיצה הודעה לשניה זה פחות קריטי מאשר עבודה עם נגנים.
אני חייב גם לציין שגרסה 11 ואליך סופסוף נותנת ביצועים נורמלים מול שאר התוכנות. גרסה 10 ומטה ברמת כוח עיבוד של המחשב ידעה לנצל הרבה פחות משאר התוכנות בשוק...
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון