תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 18:00
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מחשבים - אופטימיזציה ותחזוקה
  Silenus  
תומך
מי עבר לווינדוס 10 והאם אתם מצטערים על כך ?
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 18:11   
אני עדיין משתמש ב7 אבל שוקל ברצינות מעבר ל10 , גם בגלל בעיות עם הרשיון OEM שלי שאני בחיים לא יקנה שוב ( רק retail ! ) ומכיוון שמיקרוסופט פועלת כדי לצמצם מכירה של ווינדוס 7 זה הופך ליותר ויותר נדיר אבל אני שואל את עצמי האם יש טעם להמר על כל מני קניות של רשיונות בEbay (שאולי כבר עברו אקטיבציה) או שפשוט כדאי לקנות ווינדוס 10 professional .

הסיבה שאני שוקל לקנות את הגירסה המקצועית מפני שבניגוד לגרסה הביתית היא מאפשרת שליטה מסויימת על העדכון האוטומטי של ווינדוס , בגרסה הביתית הם כבר לא שואלים בכלל ומעדכנים אוטומטית.

פשפשתי ברחבי האינטרנט ולא מצאתי הרבה מידע על אופטימיזציה של ווינדוס 10 מעבר לדברים הרגילים כמו power options.

מוזמנים לדון בנושא
shpitz_yl
תומך
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 18:42   
אין לי יותר מידיי ניסיון עם וינדוס 10 כי אני לא עובד איתו על מחשב האודיו. אבל מה שאני כן יכול להגיד זה שאתה לא צריך לבזבז יותר מידיי כסף על גרסת הפרופשיינל, אתה יכול לשלוט על העידכונים גם בגרסה בייתית ואפילו לבטל אותם לגמרי.

הינה מדריך בעברית שמראה איך לעשות את זה.

לינק
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 18:45   
אני על 10 ולא חוויתי בעיות הקשורות לתוכנה כלשהי, וחוץ מאודיו אני עובד על כלים כבדים בתחום התוכנה.
האופטימיזציות הן די מוכרות מהשגרה של 7, וברשת דווקא יש מידע בנושא
בכל מקרה, נראה לי שככל שמעדכנים ומשתלטים, יהיה קל יותר בעתיד, כי היא כאן להישאר ולהתקדם, ואיתה כלי תוכנה אחרים שמותאמים לעתיד.
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 19:24   
קראתי הרבה מהמאמרים האלה ואין ממש חדש , אותה אופטימיזציה פחות או יותר.

הבנתי גם שהם שידרגו את הדרייברים שלהם של WDM לא שזה משנה משהו למי שעובד עם ASIO .

הערה קטנה לקוראים לגבי הבדל בין גירסת OEM שזה מה שבא לרוב עם המחשב החדש או המחודש שלכם לבין גירסת retail , זה שגירסת ה OEM מוגבלת לחומרה המסויימת שמותקנת על המחשב ואם תרצו בהמשך להחליף חלקים מסויימים , זה עלול לגרום לבעיות באקטיבציה של ווינדוס.
לעומת זאת גירסת ה retail מאפשרת לכם להעביר את הרשיון שלכם ממחשב למחשב , לשנות חומרה , לעשות מה שאתם רוצים ...
קראתי שגם עם זה יש בעיות לפעמים וצריך להתקשר לתמיכה של מיקרוסופט ולנסות לתקשר עם הודים (שני עמים עם אנגלית גרועה #lol ) כדי להפעיל את האקטיבציה מחדש.
squeezo
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 19:55   
המחשב מוזיקה שלי עדיין על 8.1 כבר 3 שנים טובות ועובד מדהים.

המחשב עבודה\חיים שלי (אותה חומרה - זה אותו מחשב DUAL BOOT) הוא עם 10.

עובד לי מזעזע.

הביצועים טובים, אבל לא הרגשתי איזשהו שיפור לעומת ה 8.1. יש לי קריסות של דרייברים של הכרטיס מסך לעתים תכופות, ה WINDOWS EXPLORER לפעמים איטי מאד (SSD), הוא עושה עידכונים מתי שבא לו, מתקין BLOATWARE בברירת מחדל, הפרטיות - אם אתה לא תכבה שם דברים - הוא מוציא החוצה ימבה של דברים.

עכשיו נעשה לי עדכון אוטומטי ל ANNIVERSARY EDITION וכמה תוכנות פשוט הפסיקו לעבוד או שהייתי צריך להתקין מחדש כי הוא דרס ערכי REGISTRY.

לדעתי האישית - נפילה.

אני מסכים עם זה שכולם הולכים לכיוון הזה. אבל זה ייקח זמן. אם זה מחשב מוזיקה ויש לך את הפלאגינים שאתה עובד איתם ואתה לא לחוץ לשדרג - אז אל.

אם יצאה גרסא אחרונה לפלאגין הכי אהוב עלייך והוא תומך ב DIRECTX 13 או איזה שקר אחר #smile תעדכן
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 20:08   
אין לי כלכך ברירה הרשיון שיש לי גמור בגלל שינויים בחומרה ואני לא מתכוון לקנות גרסת oem שזה מה שרוב האנשים עדיין מוכרים , מיקרוסופט עצמה והסוכנים שלה כבר לא מוכרים את הגרסת retail של windows 7 אז אין לי כלכך ברירה -

יצא לי קצת לעבוד עם windows 8 וזה זוועה ... אין start manu אז אני דיי נתקע עם windows 10 שזאת גם הכוונה של מייקרוסופט כדי להעלות כמה שיותר אנשים על העגלה הזאת בתקווה לסיים את התמיכה בwindows 7 בשנים הקרובות.

אני פשוט מנסה להכין את עצמי נפשית למעבר #smile
squeezo
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 20:20   
סבבה לגמרי.

אבל אם ה START MENU זה מה שמטריד אותך. יש משהו שנקרא CLASSIC START MENU שפותר את כל הסאגה הזו.

ואני משתמש בו גם ב WINDOWS 10 כי גם שם אני לא סובל את ה START MENU שעשו.
DrDataMiner
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 20:24   
אני רק רוצה להוסיף שכדאי להזהר מאופטימיזציות למיניהן.

אני זוכר שב SOS עשו בדיקה לגבי השיפור במחשב מודרני (של השנים
האחרונות) ומה שהתקבל זה שיפור מזערי בביצועים + פינוי כך וכך זיכרון (שבשנים
האחרונות נעשה מאד זול).

הצרות הפוטנציאליות - לעומת זאת - הם רבות מספור.

מעבר לדברים בסיסיים כדאי להזהר.

לגבי ביצועים, לא יודע אם יש מה לצפות לשיפור/הרעת ביצועים (במידה והכול מקונפג
כראוי). דרייבר האסיו שלכם הוא הצומת... מעבר לזה החומרה והתוכנה נכתבים
לתוכנות המודרניות אז אלא אם אתה רוצה להתקע עם תוכנות וחומרה דאשתקד
(שזה בסדר !), פשוט בדוק את השטח קצת וצלול.
מיקס זה מיקס, אתם מיקסרים או שאתם קוף.
פשוט.
(מייקל בראואר)
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 21:33   
שאלה שאני תוהה לגביה גם בהקשר לרשיון של ווינדוס - אם אני משנה את התצורה של המעבדים ב BIOS שיעבדו עם thread בודד ולא יתפצלו לליבות וירטואליות , האם צריך להתקין את הווינדוס מחדש ?

כמו כן הבנתי שבתחום הזה של ריבוי מעבדים אין ממש בשורה מצד מפתחי התוכנות , ככה שאני לא ממש מצפה לשיפורים אבל מקווה שלא יהיו נפילות ...
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: שני 03 אוק',16 23:06   
בגדול נראה לי שאני אלך על הגרסה המקצועית Retail
בשביל אפשרויות האופטימיזציה הנוספות , זה לא הרבה יותר אפשרויות עבור משתמשי האודיו אבל עדיף להיות בצד הבטוח ולא להשתמש בגירסה הביתית שמיקרוסופט עושים איתה מה שהם רוצים...
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מחשבים - אופטימיזציה ותחזוקה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון