תפריט
שלום Anonymous ::: 2018, 01:08
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  zoharr  
תומך
סיקוונסר "מכונת תופים" באבלטון
הודעה פורסם: שבת 22 ספט',18 10:04   
אהלן,

אני משתמש באבלטון לייב 9 ומעוניין ליצור תפקידים של מכונות תופים בסגנון של 909\808 ע"י מקלדת מידי. כרגע יש לי מקלדת עם הרבה נובים, סליידרים ופאדים לתיפוף.

מה האפשרויות שלי? PUSH נראה לי יקר... אולי ע"י MAX4LIVE ?אולי קיים םלאג-אין מוכן ב M4L ?

דרישות (למי שלא מכיר 909 808):
========================
בעקרון זה סיקוונסר מעגלי מחולק ל 16 תיבות ומספר תפקידים (כלים)

11 ערוצים (כלים\תפקידים): קיק, סנייר\קלאפ, היי-האטס וכו'
סיקוונסר "מעגלי" עם חלוקה ל- 16 (שש עשריות). בכל תו מה-16 יכול להיות מצב ON או OFF.
אפשרות לעבור בין ערוץ לערוץ עם כפתור מידי. מעבר לערוץ חדש ייראה ב LED את התפקידים ה"מופעלים" כבר.
לחיצה על תו תבצע TOGGLE ממצב ON ל- OFF או הפוך, לפי הערוץ המופעל
AmitSegall
Expert
הודעה פורסם: שבת 22 ספט',18 14:37   
בגדול כל שימוש בכונן כלים עם סאונדים של 808 או 909 יתן לך את החוויה הזאת, כונן הכלים כיום הוא כלי משוכלל פי כמה ממה שהציעו מכונות התופים הקלאסיות והסימפל שמנהל כל דגימה בכונן יכול לעשות כל מה שרק אפשר לדמיין, בנוסף עיי שימוש בכונן תופים אין מגבלה לאורך של תבנית מוסיקלית ככה שבאמת השמיים הם הגבול, לא מצריך רכישה של כלום אלא רק להכיר טוב את התוכנה וכיצד להשתמש בה. בהצלחה
  zoharr  
תומך
הודעה פורסם: שבת 22 ספט',18 15:33   
אהלן,

תודה על התשובה, אבל...

אם בכונן תופים הכוונה ל DRUM RACK, אז אני מכיר (כמובן).
השאלה שלי איך אפשר לתאם לזה סיקוונסר ומשטח שליטה שנותן חיווי אור (LED).

בקיצור לחקות את תכנות התופים של ה 909 \ 808 ודומיהן, עם ה DRUM RACK.

PUSH יודע לעשות את זה (יקר)
NI MASCHINE יודע לעשות את זה (תוכנה נפרדת של NI)
השאלה אם אפשר לתכנת את ה DRUM RACK\ABLETON להוציא החוצה חיווי LED לפי כ"א מהערוצים הפנימיים של ה DRUM RACK.

או (עדיף) אם יש פתרון כזה מוכן, כמו תוסף ייעודי של NOVATION\LAUNCHPAD או קוד ב M4L שכבר נכתב
  zoharr  
תומך
הודעה פורסם: שבת 22 ספט',18 16:08   
אני רואה שאכן צריך לכתוב תוסף צד שלישי לשליטה מסוג זה בחומרה, לדוגמא (13:40):

https://www.youtube.com/watch?v=HyLVnVL1lSk
acidhead
Expert
הודעה פורסם: שבת 22 ספט',18 17:33   
להרבה שלטים עם 16 פדים או יותר יש סקריפט לאבלטון לייב שהופך אותם "לסיקוונסר" עם לד פידבק מהתוכנה.
אם אין לך שלט יהיה הכי הגיוני לחפש ב youtube.

שלטים שמשולבים בתוכנה (כמו משין) בד"כ יכולים להוציא MIDI מהסטפ סיקוונסר בפלאג-אין שלהם לפלאג-אין אחר בתוך אבלטון, מה שאומר שאתה יכול להשתמש בסיקוונסר שלהם לשלוט על כלים אחרים.
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון