תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 13:35
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  ofek141ofek  
ממשק חלופי למגבר רמקולים
הודעה פורסם: חמישי 02 מאי,19 14:44   
שלום חברי אקט מוסיקלי!
אני פןנה אליכם במטרה למצוא תחנת ביניים בין סט רמקולים פסיביים לבין מחשב ביתי. תוך התחשבות בשיקולי נפח הממשק.
אז יש זוג רמקולים פסיביים שאני מאוד אוהב (יכול להיות שהמגבר הקודם שלהם נתן קצת צבע) אבל אינני רוצה להציב מגבר רמקולים בגודלו.
גם אם זה אומר שאאבד כמה Watt, אני רוצה ממשק קומפקטי, קטן שיגביר את הרמקולים ויחבר אותם ישירות למחשב נייח עם כרטיס קול רגיל(שלא מיועד להקלטות). האם קיים יצור כזה?
DuckTape
תומך
הודעה פורסם: חמישי 02 מאי,19 14:48   
יש מגוון רחב מאוד ! החל מסיני פשוט ועד למותגים...הנה סתם דוגמא
https://www.amazon.com/slp/mini-amplifier-for-speakers/yz3vtgrg6qsz53w

חפש mini speaker amps
  ofek141ofek  
הודעה פורסם: חמישי 02 מאי,19 15:13   
קודם כל תודה רבה. כבר עזרת לי מאוד.
אם אוכל להיות חצוף מעט ולשאול אם יש מקום בארץ שמוכר מגבר מהסוג הזה
Zmani
הודעה פורסם: חמישי 02 מאי,19 18:29   
רק קח בחשבון שהגודל כן קובע...את איכות הסאונד במידה מסויימת.כל הקטנטנים האלו הם מגברי CLASS D שזה אומר פשרה באיכות העברת הסיגנל בתמורה לקלות משקל,גודל פיזי קטן והוזלה בייצור.יש כאלו שיאמרו שאני מדבר שטויות והיום כבר הכל נשמע טוב.לשימוש ביתי עדיין תוכל למצוא מגברים קטנים מספיק בשיטת CLASS A/B ,אני אישית לא הייתי מתלבט בכלל.בהצלחה
UV
Supporter
הודעה פורסם: שני 13 מאי,19 08:22   
אני זוכר שדיברו פעם על מגברים ספציפיים, משהו דומה לקלאס D, בהספקים נמוכים ומידות קטנות אבל באיכות טובה.

זה נקרא t-amp - חפש ברשת.

דוגמא

כנראה שזה קצת יצא מהאופנה, אני לא מתמצא מספיק. לדעתי יש דברים דומים בטק-טופ, צריך לוודא שזה באמת מיועד לשימושי האזנה באיכות גבוהה ולא רק להתקנות.
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון