תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 02:12
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
עזרה בבחירת כרטיס קול
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (5) › תצורת הדפסה
  sigalgoldsobel  
עזרה בבחירת כרטיס קול
הודעה פורסם: ראשון 09 יונ',19 20:00   
היי, יש לי אולפן ביתי צנוע: שני מוניטורים(A7-Adam ) מקלדת שליטה וכרטיס קול של Line6. אני עושה מוסיקה אלקטרו- אקוסטית ומשתמש בקונדנסר להקלטות אודיו. אני רוצה לשדרג את הכרטיס וראיתי פה באתר איפשהו המלצה על Motu Audio Express. נכנסתי לאתר של Motuו וראיתי דגם נוסף Motu 4Pre.
חיפשתי בגוגל ומצאתי את הדגמים האלה בחנות Funky ביפו.
הייתי מאוד שמחה אם מישהו היה יכול להמליץ על הכרטיס או על החנות כמקור מהימן, או לחילופין לכוון אותי לכרטיס או חנות אחרת. ואגב, לשמוע דעה, האם כדאי להזמין מחו"ל או לקנות בחנות.
תודה על זמנכם. סיגל.
Smilan
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 09 יונ',19 21:16   
הי,
יש לי נסיון של די הרבה שנים עם כרטיסים של מוטו, הרבה שנים עבדתי עם טבלר עם 8 ערוצים ולפני 5 שנים עברצתי ל16A.
מבחינת האיכות אני מאוד מרוצה משני הכרטיסים.
עם הטרבלר לא היו לי שום בעיות, לעומת זאת עם ה16A היו לי כבר שתי תקלות רציניות עם הספק כוח ובכללי יש לי הרגשה שמשהו שם לא עובד 100% (יכול להיות שזה המכשיר הספציפי שלי כי לא נתקלתי ברשת בבעיות דומות).
לגבי הזמנה מחו"ל צריך לקחת בחשבון את העניין של דמי המשלוח ותשלום המיסים (בד"כ רק מע"מ) ואת האובדן של האחריות כי היבואן בארץ לא יתן אחריות על מכשיר שלא נקנה דרכו ככה שיש פה אלמנט של סיכון.
Dror_Shi
תומך
הודעה פורסם: ראשון 09 יונ',19 21:27   
היי.
יש לי נסיון עם כרטיסי Motu. אני עד היום משתמש בסטאפ הנייד שלי בMotu Ultralite כבר בן 12. עובד כמו ביום הראשון. יציב כמו סלע.

את הPre4 שהזכרת, ממש לאחרונה התקנתי אותו באולפן באוניברסיטת בר אילן. היו צריכים כרטיס עם 4 פראמפים, שני מגברי אוזניות וגמישות ויציבות והוא עושה שם עבודה מעולה.

את האקספרס אני מכיר מחבר, לא שמעתי מעולם תלונה עליו.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
  sigalgoldsobel  
עזרה בבחירת כרטיס קול
הודעה פורסם: שני 10 יונ',19 19:52   
תודה רבה לכם סמילן, ודרור!
אגב, תוכלו בבקשה לומר לי איפה נרכשו הכרטיסים?
Dror_Shi
תומך
הודעה פורסם: שלישי 11 יונ',19 01:34   
את ההזמנה לבר אילן עשיתי דרך מרום (יבואן רשמי) לא בגלל המחיר אלא בעיקר בגלל שהיה להם כרטיס ספק פתוח עם מרום (שטויות של בירוקרטיה).

השאר נקנו בחו״ל (ארהב ואנגליה).

בגדול המחירים של מוטו ירדו ביותר מחצי עם השנים אבל האיכות נשמרה.
אני חושב שהם מציעים אחלה המרה ואחלה פראמפים ביחס למחיר, שלוש חברות עם תג מחיר קטן ומוצר פגז זה מוטו, audient, וSPL.

מניסיוני בלבד:
להתרחק מכרטיסים של Roland, Lexicon, Presonus.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
  sigalgoldsobel  
עזרה בבחירת כרטיס קול
הודעה פורסם: שלישי 11 יונ',19 11:13   
הי דרור, המון תודה!
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון