תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 21:58
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  Silenus  
תומך
התייעצות לגבי רכישת מאק לצרכי סיקוונסינג
הודעה פורסם: שלישי 27 אוג',19 19:08   
אני שוקל לרכוש מחשב מאקינטוש או האקינטוש , אבל מעדיף נייד לצורכי הפקת מוזיקה גם בתוך הכופסא אבל גם מחוץ לה עם סינטיסייזרים חיצוניים , אני בעיקר חושק בשעון היציב של המאק ובאפשרויות ניתוב המידי הגמישות והמקצועיות ועוד דבר חשוב זה שאני רוצה לעבוד עם המודולים של Expert Sleepers עם ציוד eurorack שלהבנתי מחייבים שימוש במאק בגלל אפשרויות ניתוב המידי והאודיו שלו שלא אפשריות עם PC.

אם כן סיקוונסינג נמצא בעדיפות ראשונה מבחינתי , את ההקלטות אני יכול לעשות בPC אבל אני בהחלט רוצה גם להריץ איזה סמפלר תוכנה או שניים במקביל.

השאלה היא אם כן - מה הוא הדגם המינימלי שאני צריך כדי להשיג את זה ?
מה אני ממש חייב ועל מה אני יכול להתפשר ?
acidhead
Expert
הודעה פורסם: רביעי 28 אוג',19 00:08   
למה שאתה רוצה לעשות, המק החלש ביותר עם כל הוויתורים יהיה overkill #smile
ציטוט:
אני רוצה לעבוד עם המודולים של Expert Sleepers עם ציוד eurorack שלהבנתי מחייבים שימוש במאק בגלל אפשרויות ניתוב המידי והאודיו שלו שלא אפשריות עם PC.

אולי הבנת לא נכון. אין צורך בניתובים מעבר למה שאתה עושה בתוכנת סיקוונסר. אולי אתה מתכוון ל ES-8 וכרטיס אחר במקביל ב aggregate device?
ציטוט:
אני בעיקר חושק בשעון היציב של המאק

אה? תסביר
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: רביעי 28 אוג',19 00:41   
באתר של expert sleepers מציינים שם OSX כדי שיהיה אפשר לעשות שימוש בתוכנה שלהם של ה silent way

זה מ review של future music magazine

The ES-8 received 4 stars from Future Music magazine (February 2017 issue). .
"For serious modular users (running OSX) the ES-8 would make a great purchase, and with decent expansion potential."

אם אני מבין נכון התוכנה שלהם Silent way יושבת בין הDAW לבין הממשק CV וניתוב מהסוג הזה ( שנעשה מחוץ לDAW) אפשרי רק עם מאק עד כמה שידוע לי.

אם כי גם יש להם אינטגרציה חדשה עם bitwig שאולי מאפשרת לדלג על כל הבוג'רס הזה ולהשתמש בGrid המודולרי של bitwig ישירות , רק שלא ברור לי אם זה גם יעבוד עם PC.
acidhead
Expert
הודעה פורסם: רביעי 28 אוג',19 14:44   
בפברואר 2017 עדיין לא היה דרייבר ל windwos ל ES-8. כמה חודשים אחרי ה review הזה כבר היה. אתה גם יכול לחבר את ה ES-8 ב ADAT לכרטיס שלך (או את ה ES-3).

silentway זאת חבילה של פלאג-אינים ב vst. אתה פותח אותם בתוכנה שאתה עובד איתה. אין צורך בניתובים חיצוניים. רק בתוך התוכנה עצמה. pc או mac כבר הרבה שנים.

אין אינטגרציה עם bitwig (עדיין לפחות). ל bitwig יש כלים משלה שיעבדו עם כל כרטיס עם יציאות DC Coupled, כמובן שגם עם ES-8/ES-3. הגריד לא קשור. עשית פה קצת סלט.
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: שישי 30 אוג',19 15:19   
תודה על ההבהרה , יש לי ממשק אודיו fireface UC עם יציאות דיגיטליות , על איזה מהמודולים שלהם אתה ממליץ ?

נראה לי קומבינציה של ES-40 עם זוג טריגרים וזוג CV יכסה לי את כל הפינות , יש סיבה לבחור בדגם אחר ?
acidhead
Expert
הודעה פורסם: שבת 31 אוג',19 09:11   
ES-40 או ES-3 ומודולים נוספים לפי הצורך.
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: שני 02 ספט',19 14:40   
הזמנתי !

אגב עכשיו זה זמן מצויין להזמין את המודולים שלהם , אנשים מחכים כבר חודשים למודולים האלה (הגירסאות החדשות) ויש batch שהולך לצאת בקרוב , אחרת אי אפשר לדעת כמה זמן יעבור עד הקו יצור הבא.
acidhead
Expert
הודעה פורסם: שלישי 03 ספט',19 18:48   
תתחדש #smile
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון