תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 05:33
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  davidg  
רמקולים וכבלים לרסיבר
הודעה פורסם: שני 30 ספט',19 09:26   
קניתי רסיבר חדש של ימאהה שאני רוצה לחבר לטלוויזיה בשביל סאונד טוב יותר, אבל עדיין לא קניתי רמקולים - מישהו יכול אולי להמליץ לי על רמקולים טובים ודי זולים?
אני מחפש כאלה קטנים יחסית שתולים על הקיר, שהאיכות שלהם טובה - על איזה חברה אני צריך להסתכל וכמה זה אמור לעלות לי פחות או יותר? ואני חייב גם סאב וופר?
מה זה נותן?

שאלה אחרת שיש לי היא איזה כבל אני צריך בשביל לחבר את הרסיבר לטלוויזיה?
במדריך של הרסיבר כתוב שאני צריך כבל HDMI אבל אני לא בטוח שאני מבין את זה נכון, זה נשמע לכם הגיוני או לא?
חבר שלי אמר לי שמה שאני צריך זה כבל אופטי ומצאתי פה https://www.ivory.co.il/catalog.php?act=cat&id=2642
כבל כזה של ETION ב-35 ש"ח, זה טוב? זה האיכות הכי טובה או שכדאי להוסיף כסף ולקנות משהו איכותי יותר? וזה נכון שאם הכבל הזה מתקפל הוא יכול להיהרס?
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שני 30 ספט',19 11:47   
האם זה לשמיעת סאונד מסרטים? אם כן מערכת 5.1 היא המינימום, לאמור 3 רמקולים בחזית, שניים מאחור ואחד סאבוופר (בכל מקום שתשים אותו).
ההספק שלהם תלוי ביכולות של הרסיבר, כך שעליך להתחשב בנתון הזה בבחירת רמקולים, ואם הם להאזנה כללית, אתה חייב לבדוק בעצמך בחנויות ולשמוע.
אם החיבור בין הרסיבר לטלוויזה הוא לצרכי העברת סאונד ו/או תמונה (רואים על גבי המסך את נתוני הכיול של הרסיבר בין השאר), החיבור התקני הוא HDMI. כאן יש לבחון תאימות של תקן HDMI בין הרכיבים. מומלץ HDMI 1.4 ומעלה כתמיכה מינימלית להעברת סאונד ותמונה וגם אותות הפעלה של השלט. כיום 2.0 ומעלה כבר התקן והוא מעביר הרבה יותר מידע.

מנסיון, העלות של הכבל אינה משקפת את האיכות שלו. הרבה מיסחור קיים כאן. כבל יקר לא עבד לי טוב בהעברת נתוני שליטה, לעומתו כבל הכי פשוט עשה את העבודה.

כבל הניתן לכיפוף בקלות אינו מומלץ.

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון