תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 03:06
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  Silenus  
תומך
presonus quantum 2626 , מישהו ניסה אותו ?
הודעה פורסם: רביעי 13 מאי,20 18:23   
אני לא מצליח למצוא ביקורת \ review אחד נורמלי שלו למרות שהוא כבר בשוק זמן מה , לכאורה זה הממשק עם העכבה הנמוכה ביותר ( או זהה לכרטיסי קול בפורמט pci-e )

מוצע כרגע במחיר ממש טוב ואפילו יש לו יציאות dc coupled .
acidhead
Expert
הודעה פורסם: רביעי 13 מאי,20 19:55   
הוא עדיין דיי חדש כנראה. הוא לא הכי מהיר אבל נראה בין המהירים.
ההבדל בינו לכרטיסים עדכניים אחרים בחיבור USB2 צפוי להיות בערך 1ms ב Roundtrip אבל בפרקטיקה זה מאוד תלוי בביצועים\תאימות למחשב ואיכות הדרייבר.
לא יודע אם זה יהיה לך משמעותי אבל אולי כדי לחפש משהו יותר מומלץ עם ניסיון או לחכות ולראות מה אומרים אם אתה לא ממהר.
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: רביעי 13 מאי,20 20:06   
זה בחיבור thunderbolt 3

כרגע יש לי fireface UC אבל אני רוצה עכבה נמוכה עוד יותר לעבודה עם eurorack
יש לי גם ממשק es-3 של expert sleepers

הבנתי גם שיש לו גישה ישירה לזיכרון שזה מקל על המעבד בעכבה נמוכה.

זה מאפשר לעשות טרקינג ישירות עם פלאגינים או במקרה שלי זה לצורך שימוש בVCV ביחד עם ציוד מודולרי גם לצורך שליטה וגם לצורך אפקטים.
acidhead
Expert
הודעה פורסם: רביעי 13 מאי,20 20:23   
השיפור לא יהיה משמעותי אם בכלל מול ה UC. יכול להיות שהביצועים (נגיד כמות המודולים ב VCV) תהיה קטנה יותר עם הפריסונוס באותו Buffer. זה מאוד תלוי מערכת אבל ההבדלים לא יהיה משמעותיים במקרה הטוב.
סביר גם שתמיכה עתידית ויציבות תהיה טובה יותר בכרטיס של RME (גם אם הוא בין עשור)
אם יש לך ES-3 (אני זוכר שהתייעצת כאן איתי#smile) למה אתה צריך עוד יציאות DC Coupled מהכרטיס? זה לא ייתרון באודיו. אתה יכול להרחיב את ה ES-3 דיי בזול (ובלי כבלים ארוכים של PL-MINI PL שידפקו לך את המודולים).
ציטוט:
זה מאפשר לעשות טרקינג ישירות עם פלאגינים או במקרה שלי זה לצורך שימוש בVCV ביחד עם ציוד מודולרי גם לצורך שליטה וגם לצורך אפקטים.

במקרה הזה לא יהיה ממש הבדל. המערכת מפצה אוטומטית ולא תשמע הבדל בכל מקרה.
על כמה Buffer אתה עובד היום עם ה UC? אם אתה עדיין דבק במטרה של ההשהייה הנמוכה ביותר אולי עדיף לשדרג את המחשב.
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: חמישי 14 מאי,20 03:31   
אני לא ממש סומך על הפיצוי האוטומטי , הקטע עם ה es-3 שאגב יש לי את ההרחבות שלו , שנשאר רק 6 יציאות ברזולוציית אודיו מלאה , ההרחבות עובדות על מולטיפלקסינג של זוג ערוצים וברזולוציות נמוכות יותר , שזה אחלה למלא טריגרים אבל זה פחות אידיאלי למעטפות מהירות או כדי לעשות מודולציית FM לאוסילטור אנלוגי ודברים מהסוג הזה.

לכאורה ההשהיות ב thunderbolt 3 צריכות להיות יותר נמוכות כי זה כמו כרטיס פנימי ולא עובר דרך USB , החברה עצמה מדווחת על roundrip מתחת ל1 מילי שנייה.
acidhead
Expert
הודעה פורסם: חמישי 14 מאי,20 09:28   
אין פה על מה לסמוך, אם לא תשתמש בפיצוי יהיו לך בעיות של תזמונים בין הערוצים גם אם היית רץ על חצי מילישניה. זה כעיקרון פשוט מאחר את שאר הערוצים כגודל הבאפר בכניסה, זה לא משנה אם זה מילישניה פחות או יותר ואין לזה קשר ישיר לכרטיס קול. אם אתה פריק של תזמונים מושלמים אתה יכול בקלות לפצות ידנית (ולפצות על איחורים של ממירים בכרטיס, של ה ES-3 או במודולים דיגיטלים)
ציטוט:
החברה עצמה מדווחת על roundrip מתחת ל1 מילי שנייה.

זה לא "דיווח" זה שקר! #smile זה בסביבות ה 3.5ms סה"כ (בבאפר ריאלי) וגם את זה לא בטוח שהמחשב שלך יריץ (כמו שלא בטוח שהוא היה מריץ את זה עם PCI-e). אל תתעלם מהאפשרות של ירידה בביצועים מול RME, יציבות, תאימות למערכת שלך ותאימות עתידית. להחליף RME בכל מה שקשור לביצועים והשהיות זה בד"כ שנמוך.
הכרטיס שלי בין עשור בחיבור usb2 עושה 4.1ms אבל זה בעיקר בגלל המחשב והבאפר הנמוך.
אני חושב שאולי אתה לא מבין מה "המספרים" האלה אומרים בפרקטיקה. גם אם תשלח ותחזור החוצה 4 פעמים בשרשור של ערוץ אחד (לא נשמע הגיוני כי אפשר לשרשר חיצונית אבל בוא נגיד) ההבדל יהיה פחות מ 3ms.

אתה יכול להוסיף ES-40 בחיבור spdif שייתן לך את אותו רוחב פס כמו ה ES-3 או לקנות משהו כמו Digiface usb של RME ולחבר אליו את ה UC ועוד ארבע ES-3.
  Silenus  
תומך
הודעה פורסם: חמישי 14 מאי,20 11:01   
ב VCV עוד אין הרבה דברים שיש ב daw's , המפתחים עובדים על גירסה 2 שתפעל כ VST

יש לי מחשב אודיו חדש 8 ליבות i9 רץ ב 4.8 ghz כל הזמן ומסוגל להתמודד עם כל באפר ..

כן אני שוקל גם את האופציה של ה digiface או להתקין hdspe raydat ועוד יחידות של es-3
acidhead
Expert
הודעה פורסם: חמישי 14 מאי,20 11:23   
אם יש לך מחשב שולחני אז Raydat זה האידיאל למרות שההבדל בינו ל digiface usb מבחינת מהירות וביצועים יהיה קטן מאוד. מה שכן בניגוד ל digiface usb אפשר לשרשר כמה יחידות של Raydat אם אתה צריך יותר מ 32 כניסות\יציאות ולפעמים אפשר למצוא אותו באיביי בסביבות ה 1000 שקל.
נשמע שעשית שיעורי בית #thumbsup
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון