תפריט
שלום אורח ::: Mon, 20 Jan 2020, 03:43
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

אולפן הפקה שלם בדפדפן, ובחינם

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

Audiotool Studio - מגיעים לעתיד, היכן שתוכנות במחשב יהיו נחלת העבר

הגיע הזמן להתחיל לעשות מוזיקה בענן, וחברת Audiotool  מספקת כעת מגוון כלים חיוניים וחזקים במיוחד כדי שהאולפן שלך יהיה בעננים - תרתי משמע.

מי שרוצה ליצור מוזיקה ואין לו את הכלים והמשאבים הכלכליים הנדרשים לרכישת ציוד יקר, או להשכיר שעות אולפן ולשלם לנגנים, יכול כעת לשמוח על התפתחות הטכנולוגיה בכיוון, וזאת לנוכח מהירויות האינטרנט, יכולות המחשבים והמוחות שאחרי פיתוח כלים וירטואליים מדהימים.

כיצד המערכת הזו פועלת?
המבנה המודולרי של Audiotool מאפשר לרכיבי הפקה מגוונים להתווסף לשולחן העבודה ביישום, היכן שכבלי חיבור וירטואליים ניתנים למשיכה מיציאה וכניסה של התקנים, ולמעשה מחקים בצורה גרפית את הנעשה עם ציוד 'ברזלי' וכבלים מגשרים ביניהם בעולם הפיזי.

Image may contain: text

מה שיפה ברעיון הזה, הוא שאם מישהו "מייצר" כלי נגינה או עיבוד אודיו ומשתף את כולם, ניתן להוסיף אותו לשולחן הוירטואלי שלך בקלות, ומדובר כעת בקהילה המציגה מעל 250,000 דגימות ומעל 50,000 קביעות צליל (פריסטים) עבור הכלים השונים בשימוש.

נכון שנדרש כוח רב עבור אולפן שכזה, ומכיוון שרוב הכוח נמצא ביישום שבענן, לחברה יש שרתים משלה המוקדשים למטרה, ושם גם מאוחסנים הטרקים שתיצור, כך שתוכל לגשת להפקה מכל מחשב בעולם. כמו כן אין יותר צורך בהתקנת תוכנה או בעדכונים מייגעים - תמיד תעבוד על הגרסה האחרונה :)

התכונות שהמערכת מציעה כוללות כלי נגינה ועיבוד, מיקס, ניתוב בין אלמנטים וכמובן אפקטים. כלי הנגינה מאפשרים לך שליטה באמצעות המקלדת , וזאת כדי ליצור מחרוזות ומקצבים בשליטה על הכלים, ובנושא הסאונד הכולל קיימת שליטת עוצמות, סטריאו וצידוד, פיצול ומיזוג, ומעבדי האפקטים מציעים עזרה נוספת וחיונית לכל הפקה.

לפני שנים כבר הכרזנו שזה הולך להיות העתיד, וכמה ניסיונות מוצלחים שכאלה מסמנים אותו. בשנה הבאה נזכה לראות התפוגגות של תוכנות מותקנות מחשב ויותר שימוש בענן, בתקווה שיביא גם את הגשם. ואל דאגה - באתר יש מספיק מדריכי הפעלה ושימוש יעילים, ויכולות שיתופי פעולה מעניינים, וחשובים לא פחות.


 • מחשבים - חומרה
  RE: מחשב נייד לגיימינג - מתאים להפקת אודיו ?
  Silenus: לא כלכך מתחשק לי לחכות עוד כ 3 חודשים אבל הדגמים הבאים של ה imac עשויים להיות מאוד אטרקטיבים. מה שאפל עושים בד"כ א לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Hells Bells live
  ravitzj: :clap: :clap: לשרשור המלא אחרון
 • דיג'יי - DJ's
  RE: Serato dj lite
  acidhead: - נסה לחבר את הקונטרולר לכל חריצי ה usb האחרים במחשב ובדוק (תמיד ישירות, לא עם מפצל usb). - נסה להעלות את ה buffer size בהגד לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: תאימות מקלדת שליטה ראדיום 49 לווינדוז 7 או 10
  acidhead: יעבוד על 7 וגם כנראה על 10 (תריץ את הדרייבר במצב תאימות ""Run this program in compatibility mode for: Windows 7&qu לשרשור המלא אחרון