תפריט
שלום אורח ::: Sun, 15 Sep 2019, 16:37
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

משחרר צוואר תפוס

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

יושבים הרבה מול המחשב?! סביר להניח שהצוואר שלכם זועק לעזרה

מחקרים הראו שמשתמשי מחשב נוטים להחזיק את הראש בכפיפות מול המסך. עובדה זו גורמת לעומס רב על עמוד השדרה הצווארי כיוון שכל 1 ס"מ של הזחת הראש קדימה מיצר התמיכה, יוצרת עומס של עוד 2.4 ק"ג על עמוד השדרה.

 

קישור לרכישת המוצר

כתוצאה מכך משתמשי מחשב סובלים מכאבי צוואר כרוניים, הפרעות בשינה, יצירת זיזי סידן בחוליות ולחץ על העבצים, בעיקר אלה היורדים לעבר הגפיים העליונות, ובסופו של דבר מביא לנימול ושיתוק עצבים.

התסיידות זו אף מקשה על הזזת הראש לצדדים ומאוד מגבילה בתנועה. מומלץ להניח מהמסך המחשב מדי פעם ולבצע תנועות שחרור מהמצב הקבוע. כמו כן אמצעים להפחתת הלחץ ושחרור החוליות קיימים במכוני פיזיותרפיה ואף מוצעים לרכישה, אך מחירם גבוה.

מצאנו ברשתהתקן פשוט ונוח המאפשר להניח את הראש ולשחרר את הלחץ בצורה מהירה - וההקלה היא מיידית. מומלץ להשתמש בהתקן לא יקר זה בהתאם לעומק השימוש במחשב, או כל יום לפחות, לאחר העבודה.

קישור לרכישת המוצר

 

קישור לרכישת המוצר


 • קידום עצמי
  בלוז לחילוני - הקלטה מעודכנת, מה דעתכם?
  liorp: לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: חיבור USB C
  acidhead: בעדיפות לכבל ללא מתאמים פיזים. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  מגבר halilit 200w משופץ
  shak11: שלום, ברשותי מגבר חלילית 200w אשר נהרס ושופץ. כיום הוא שופץ לדמות מגברים(בין כניסות 1-4) עם מנורה אחת מבוטלת שלא קיימת ולא עובדת במגב לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: יחס ליפופים / מספר ליפופים / התנגדות בשנאי
  ReuvenM: לא הבנתי אם מעשית או שאתה רוצה ללמוד את הנושא? מעשית, בנה את העכבה הנדרשת בכל צד של השנאי על פי עובי החוט וכמות הליפופים שתידרש תו לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */