תפריט
שלום אורח ::: Thu, 23 Jan 2020, 23:06
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

משחרר צוואר תפוס

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

יושבים הרבה מול המחשב?! סביר להניח שהצוואר שלכם זועק לעזרה

מחקרים הראו שמשתמשי מחשב נוטים להחזיק את הראש בכפיפות מול המסך. עובדה זו גורמת לעומס רב על עמוד השדרה הצווארי כיוון שכל 1 ס"מ של הזחת הראש קדימה מיצר התמיכה, יוצרת עומס של עוד 2.4 ק"ג על עמוד השדרה.

 

קישור לרכישת המוצר

כתוצאה מכך משתמשי מחשב סובלים מכאבי צוואר כרוניים, הפרעות בשינה, יצירת זיזי סידן בחוליות ולחץ על העבצים, בעיקר אלה היורדים לעבר הגפיים העליונות, ובסופו של דבר מביא לנימול ושיתוק עצבים.

התסיידות זו אף מקשה על הזזת הראש לצדדים ומאוד מגבילה בתנועה. מומלץ להניח מהמסך המחשב מדי פעם ולבצע תנועות שחרור מהמצב הקבוע. כמו כן אמצעים להפחתת הלחץ ושחרור החוליות קיימים במכוני פיזיותרפיה ואף מוצעים לרכישה, אך מחירם גבוה.

מצאנו ברשתהתקן פשוט ונוח המאפשר להניח את הראש ולשחרר את הלחץ בצורה מהירה - וההקלה היא מיידית. מומלץ להשתמש בהתקן לא יקר זה בהתאם לעומק השימוש במחשב, או כל יום לפחות, לאחר העבודה.

קישור לרכישת המוצר

 

קישור לרכישת המוצר


 • קידום עצמי
  RE: שיר חדש
  ReuvenM: שיר יפה מאוד. וינטאג' ישראלי משהו. מזכיר את פורטיס רק יותר טעים. אצלי אני מזהה נמוכים בולטים קצת. :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • הפקה עצמית/ עסקים
  RE: מחפש רואה חשבון בדחיפות!
  maked: אני ממליץ לעבוד עם רואה חשבון בבאר שבע , היום בעולם הדיגיטלי לא חייבים שעסק יהיה באותה עיר שבה משרד רואה חשבון נמצא כי אפשר לה לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: ממיר מחשמל יפני לחשמל ישראלי
  וירץ: המון תודה נימרוד :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: תאימות מקלדת שליטה ראדיום 49 לווינדוז 7 או 10
  acidhead: גם דרך :) לשרשור המלא אחרון