תפריט
שלום אורח ::: Fri, 05 Mar 2021, 15:34
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

רולנד הכריזה על סינתיסייזר הדגל Jupiter-X ועל ה-Jupiter-Xm

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

רגע, האם הוא "אנלוגי"? לא. אבל מסוגל לדמות כל סינתי אגדי של רולנד, בקלות.

JUPITER-X
רולנד נשארה נאמנה לסינתזה וירטואלית ומעגלי מידול. אך נראה כי לא מדובר ב- ACB (קיצור של Analog Circuit Behaviour) כמו זו השוכנת בטווח דגמי הבוטיק. מדובר במנוע סאונד חדש לחלוטין אותו הם מכנים 'ZEN-Core' שבתוכו יכול להפעיל מחוללי צלילים מודליים שונים. - לא רע בכלל!
 
Jupiter-X יכול לדמות לכל מיני סינתיסייזרים אגדיים כמו Jupiter-8, Juno-106 ו-SH-101. אבל הוא יכול להיות גם פסנתר דיגיטלי או סינתי תחנת-עבודה כמו XV-5080., וה- ZEN-Core יכול להריץ את כל דגמי הסינטיזה של רולנד ללא שום פלגאינים.
 
 
ה- Jupiter Xm נראה טוב למראה, בבמידות נכונות ומזמין. הוא מיועד להיות הסינתי שאתה לוקח איתך ואילו יופיטר X צפוי להיות נטוע בסטודיו שלך. יש לו את כל אותם מפרט (מעורפל כרגע) כמו ה- Jupiter-X, כולל התופים והאפקטים, ולכן ניתן להניח שזו למעשה גרסה ניידת שלו.
JUPITER-Xm
המקלדת היא רק 4 אוקטבות והקלידים אינם בגודל מלא אך עדיין יש להם אפטר-טאץ'. יש לו איכות בניה דומה לזו של יופיטר X, ובווידאו מקדים נראה קצת מוזר לשמוע צלילי פסנתר אקוסטיים בוקעים ממשהו שנראה כה סינטטי.
 

 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  אקוסטיקה בחלל גדול
  melkin: יש לי סלון יחסית גדול - 55 מ״ר עם תקרה גבוהה - 6.5. הדהוד בסלון מטורף - במרחק של 5 מטר קשה להבין מה אשתי אומרת. מה הדרך הכי ט לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: פרקט פולימרי - יכול להוות בעיה אקוסטית? (מבוסס PVC)
  nda: תודה רבה לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: מערכות כריזה
  nimrod: בוקר טוב המנהלת.. ;) בדף שקישרת יש מגוון גדול. לאיזה מהם את מתכוונת? יש כמה שיקולים בבחירת רמקול שופרי למערכת כריזה. אנא לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: בעיות במיקס מונו
  yonatanstn: אבדוק את ה Auto align. אשמח לשלוח דוגמה או ערוצים. אעלה קישור לדרייב בהמשך. תודה! לשרשור המלא אחרון