תפריט
שלום אורח ::: Sat, 21 Sep 2019, 05:53
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

רולנד הכריזה על סינתיסייזר הדגל Jupiter-X ועל ה-Jupiter-Xm

מאת: ::: ::: נושא:

רגע, האם הוא "אנלוגי"? לא. אבל מסוגל לדמות כל סינתי אגדי של רולנד, בקלות.

JUPITER-X
רולנד נשארה נאמנה לסינתזה וירטואלית ומעגלי מידול. אך נראה כי לא מדובר ב- ACB (קיצור של Analog Circuit Behaviour) כמו זו השוכנת בטווח דגמי הבוטיק. מדובר במנוע סאונד חדש לחלוטין אותו הם מכנים 'ZEN-Core' שבתוכו יכול להפעיל מחוללי צלילים מודליים שונים. - לא רע בכלל!
 
Jupiter-X יכול לדמות לכל מיני סינתיסייזרים אגדיים כמו Jupiter-8, Juno-106 ו-SH-101. אבל הוא יכול להיות גם פסנתר דיגיטלי או סינתי תחנת-עבודה כמו XV-5080., וה- ZEN-Core יכול להריץ את כל דגמי הסינטיזה של רולנד ללא שום פלגאינים.
 
 
ה- Jupiter Xm נראה טוב למראה, בבמידות נכונות ומזמין. הוא מיועד להיות הסינתי שאתה לוקח איתך ואילו יופיטר X צפוי להיות נטוע בסטודיו שלך. יש לו את כל אותם מפרט (מעורפל כרגע) כמו ה- Jupiter-X, כולל התופים והאפקטים, ולכן ניתן להניח שזו למעשה גרסה ניידת שלו.
JUPITER-Xm
המקלדת היא רק 4 אוקטבות והקלידים אינם בגודל מלא אך עדיין יש להם אפטר-טאץ'. יש לו איכות בניה דומה לזו של יופיטר X, ובווידאו מקדים נראה קצת מוזר לשמוע צלילי פסנתר אקוסטיים בוקעים ממשהו שנראה כה סינטטי.
 

 • ציוד היקפי
  RE: עזרה לגבי בעיה מעצבנת בכרטיס הקול
  ReuvenM: tascam us 2x2 driver download לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - תוכנה ואינטרנט
  כרטיס קול tascam us 2xw
  Avishapira: איפסתי את המחשב שלי ושכחתי שיש שם את הדרייבר של הכרטיס קול. רציתי לשאול אם יש מישהו שיכול לשלוח לי או לשלוח קישור לעמוד הורדה כי לשרשור המלא אחרון
 • לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  RE: מזל טוב - נפתח פורום לימודים, הוראה וספרות מקצועית
  ehudik: מהמם בהצלחה! לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: אלבום רוק ״ציבעוני״ בעברית, אעריך מאוד את דעתכם
  Ofe Tiberin: וואו ראובן תודה ענקית על הפידבק האדיר! מאוד מרגש ומעודד אין לי מילים... עשית לי חיוך רחב :) לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */