תפריט
שלום אורח ::: Mon, 13 Jul 2020, 21:07
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

רולנד הכריזה על סינתיסייזר הדגל Jupiter-X ועל ה-Jupiter-Xm

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

רגע, האם הוא "אנלוגי"? לא. אבל מסוגל לדמות כל סינתי אגדי של רולנד, בקלות.

JUPITER-X
רולנד נשארה נאמנה לסינתזה וירטואלית ומעגלי מידול. אך נראה כי לא מדובר ב- ACB (קיצור של Analog Circuit Behaviour) כמו זו השוכנת בטווח דגמי הבוטיק. מדובר במנוע סאונד חדש לחלוטין אותו הם מכנים 'ZEN-Core' שבתוכו יכול להפעיל מחוללי צלילים מודליים שונים. - לא רע בכלל!
 
Jupiter-X יכול לדמות לכל מיני סינתיסייזרים אגדיים כמו Jupiter-8, Juno-106 ו-SH-101. אבל הוא יכול להיות גם פסנתר דיגיטלי או סינתי תחנת-עבודה כמו XV-5080., וה- ZEN-Core יכול להריץ את כל דגמי הסינטיזה של רולנד ללא שום פלגאינים.
 
 
ה- Jupiter Xm נראה טוב למראה, בבמידות נכונות ומזמין. הוא מיועד להיות הסינתי שאתה לוקח איתך ואילו יופיטר X צפוי להיות נטוע בסטודיו שלך. יש לו את כל אותם מפרט (מעורפל כרגע) כמו ה- Jupiter-X, כולל התופים והאפקטים, ולכן ניתן להניח שזו למעשה גרסה ניידת שלו.
JUPITER-Xm
המקלדת היא רק 4 אוקטבות והקלידים אינם בגודל מלא אך עדיין יש להם אפטר-טאץ'. יש לו איכות בניה דומה לזו של יופיטר X, ובווידאו מקדים נראה קצת מוזר לשמוע צלילי פסנתר אקוסטיים בוקעים ממשהו שנראה כה סינטטי.
 

 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  הטמעת פלייליסט יו טיוב בעמוד פייסבוק עסקי
  Yossi Mor: היי האם יש דרך להטמיע פלייסליסט שיצרתי ביו טיוב בעמוד עסקי בפייסבוק? אני יודע שאפשר ליצור לשונית יו טיוב בעמוד העסקי בפייסבוק אבל ה לשרשור המלא אחרון
 • סינתזה ומבנה צליל
  RE: קורס סינתזה ב Udemy
  ReuvenM: הרווח כולו של התלמידים שלך! אין עליך בתחום לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  DrDataMiner: תודה, טל ! לאפל יש 2 סיבות להחלטה ואף אחת מהן לא קשורה ישירות לביצועים. אפל מעולם לא היו (למיטב ידיעתי וזיכרוני - וההיסטור לשרשור המלא אחרון