תפריט
שלום אורח ::: Wed, 29 Jan 2020, 17:46
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-Wi-Fi 6 בדרך - מה היתרונות?

מאת: ::: ::: נושא:

ברית  ה- Wi-Fi Alliance, המפקחת על יישום תקן ה- Wi-Fi, הודיעה על השקת הרשמית של תוכנית ההסמכה Wi-Fi 6.

 
במילים אחרות, תקן Wi-Fi 6 מוכן באמת. כך שחברות הטכנולוגיה יוכלו בקרוב לקדם את המוצרים שלהן כדי להיות מוסמכות לתמיכה ב- Wi-Fi 6.
 
מה היתרונות של WIFI 6?
Wi-Fi 6 כולל מגוון טכנולוגיות חדשות המשולבות כדי לייעל את שידור ה- Wi-Fi. מהירותו הוגדלה גם היא מ -3.5 ל-9.6 ג'יגה-ביט לשנייה. עם זאת, מדובר במקסימום תיאורטי שאי אפשר להשיג בשימוש אמיתי.
ההאצה הגדולה ביותר לשימוש ב- Wi-Fi 6 היא לא להגדיל את המהירות של מכשיר יחיד אלא לשפר את הרשת כאשר מספר גדול של מכשירים מחוברים.
Wi-Fi 6 מציג טכנולוגיות חדשות שיסייעו להקל על הבעיות של הצבת עשרות מכשירי Wi-Fi ברשת אחת. זה מאפשר לראוטר לתקשר עם יותר מכשירים בבת אחת.
בנוסף, תקן זה מאפשר לנתב לשלוח נתונים למספר מכשירים באותו שידור ולמכשיר ה- Wi-Fi לתזמן חיבור משלו לנתב.
בקיצור, תכונות אלה שומרות על חיבור חזק אף יותר ויותר מכשירים מתחילים להזדקק לנתונים.
 
כללית תוכנית ההסמכה של Wi-Fi 6 היא תצורת הסמכה חשובה ומסמנת את תחילתו של עידן ה- Wi-Fi 6. חברות רבות הציגו זאת לפני מספר חודשים. באשר לברית ה- Wi-Fi, היא מורכבת מחברים גדולים וקטנים בתעשיית הטכנולוגיה. הפעולות שלהם מייצגות את היכולות והטכנולוגיות האלחוטיות בהן הן מעוניינות. אז זהו סימן ברור לכך שה- Wi-Fi 6 הגיע.

 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: ממיר מחשמל יפני לחשמל ישראלי
  וירץ: הבאתי את השנאי לבדיקה בחנות שקניתי, ובעל החנות שהיה מצוייד ברב מד בדק והשנאי היה בסדר לגמרי, היתה הארקה גם בתקע שלו וגם בשקע. לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: באיזה סט אפ (פורמט) לבחור?
  mixtrim: ניזכרתי פתאום באקדוטה מבדרת: הייתי לפני כמה שנים באולפן של אחד השמות החמים היום במוסיקת הראפ הישראלית ישבתי אצלו בחדר קטן ו לשרשור המלא אחרון
 • Cakewalk, Performer ואחרות
  סרט נתקע בפאור פוינט
  qwer33: במצב סלייד שאו בפאור פוינט,כל סרט נעצר ב 0.55 שניות וחוזר להתחלה,לא מצליח למצוא את הפיצר לביטול.. לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: צריך עזרה באיתור תדר 40 HZ נקי
  avi arbel: צד אחד במיקסר אצלי היה על כפתור ההנחתה בבס,רק עכשיו גיליתי את זה לשרשור המלא אחרון