תפריט
שלום אורח ::: Sat, 11 Jul 2020, 17:46
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

לתקן קול עם מעבד תמלילים?! עכשיו זה אפשרי

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

מעולה לקריינים, שדרני אינטרנט, מרצים, מגישי תוכניות טלוויזיה ועוד, כעת יש לכם שליטה על מה שהקלטתם, בכתיבה. ומה עם עדויות ותמלול שיחות?

Transcriptions

הקלטת פודקאסט, הרצאה או פרסומת, ובהאזנה מתברר לך שטעית בשם של מישהו, בתאריך שהזכרת, או אפילו במספר שהחלפת בין הספרות שלו. קורה. כיצד תיקנת עד היום? השפעלת הקובץ בתוך תוכנת עריכת, ביצוע פאנץ' בנקודת הטעות והקלטה על אותו המיקום במחדש. סיפור....

אבל כבר לא.

Descript מאפשרת לך להעלות קובץ אודיו, לדגום את קולך האמיתי, ולתקן בתוך קובץ האודיו את הטעויות או ההשלמות וגם לערוך לגמרי את המילים והמשפטים - והכל באמצעות הקלדה, כמו תיקון מילים ומשפטים במעבד תמליליפ. כך, פשוט וקל וללא צורך במיקרופון. העתיד כבר כאן? האם אפשר כך לשנות עדויות ותמלול שיחות?

Add speaker labels

ספקית עריכת מולטימדיה ותמלול, Descript, הכריזה על גרסה חדשה של תוכנת עריכת האודיו שלה המיועדת ליצרני פודקאסטים. המוצר, שנקרא באופן רשמי Descript Podcast Studio, מציג חשיבה קדימה, למה שעד לא מזמן היה נחשב הזוי או מסוכן להתקבל על הדעת, תלוי מי הנשאל..
 
הדבר הבולט ביותר, כולל את היכולת לערוך בקלות תעתיק שנוצר על ידי בינה מלאכותית של קובץ האודיו שלך כאילו אתה עורך מסמך במעבד תמלילים. בעיקרו של דבר, Descript הופך את האודיו שלך לטקסט, מחולק לפי מי שמדבר בתוכו (במקרה של שיחה), ואז מאפשר לך לתפעל את קבצי האודיו האלה כאילו ערכת בגרסת טקסט לתסריט במעבד תמלילים. מחק משפט או שניים, והכלי יקצר את הקובץ באופן אוטומטי כדי שההקלטה תישמע חלקה וטבעית.
Descript דוגמת אותך ושותלת משפטים לתיקון בקול שלך
 
באמצעות Descript Podcast Studio, תוכנת החברה תומכת כעת בעריכה רב-פעמית סימולטנית ושיתופית בסגנון Google Docs, כאשר שינויים מסונכרנים בזמן אמת לענן. דסקריפט יכול לשמש פשוט כשירות תמלול, כאשר החברה מספקת תמלול ברמה הכוללת שירותי AI ושירותי קול-לטקסט נעזר-אנוש בעלות של 15 סנט לדקה למשתמשים בחינם ו-7 סנט לדקה למנויים.
עם פיתוח כלים חכמים לווידאו ואודיו, אנחנו נחשפים לשימושים לא לגרמי אתיים. כבר זכינו לצפות בקטעי פייק-ווידאו היכן שדמויות מוחלפות במישהו אחר. ומהיהי עם הקלטות שיחה אשר שימשו עד היום כהוכחה ועדות בבתי משפט? מספיק לשנות מילה או שתיים בקולו של בן השיח או שלך כדי לשנות מציאות שלמה. מישהו יצטרך לתת על כך את הדעת באופן מהיר.
 
אך מוצר הפודקאסט החדש של Descript יגיע גם עם כלי AI ייחודי לחלוטין, שלדברי מייסון יכול לשפץ לחלוטין את תהליך העריכה. הכלי נקרא Overdub, וזה יאפשר לך ליצור את מה שדסקריפט  מכנה מכפיל קול AI שניתן להשתמש בו כדי להאפיל על המילים או הביטויים המסומנים ואף יכול ליצור משפטים חדשים לגמרי לבד - בקולך!

Overdub מסתמך על טכנולוגיה שפותחה על ידי סטארט-אפ AI מ-מונטריאול בשם Lyrebird, שלדברי דסקריפט היא רכשה והפכה לחטיבת המחקר AI שלה.
אתר החברה

 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  DrDataMiner: תודה, טל ! לאפל יש 2 סיבות להחלטה ואף אחת מהן לא קשורה ישירות לביצועים. אפל מעולם לא היו (למיטב ידיעתי וזיכרוני - וההיסטור לשרשור המלא אחרון
 • כתבות נושא ומדריכים
  RE: הסודות - 10 פוסטים על אודיו ומה שבדרך
  acidhead: ערכת ומחקת את התגובות שלי? לא ידעתי שזה אפשרי אבל אם כן אני מבקש שתמנע מזה. תודה. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: בעיה באקו Copicat Mark IV
  Smilan: טוב, הבנתי מה הבעיה, מישהו פעם החליף את הגריל האחורי באיזה קרטון ביצוע וסגר את פתחי האוורור... עכשיו הוצאתי את הקרטון ביצוע ו לשרשור המלא אחרון