תפריט
שלום אורח ::: Wed, 23 Sep 2020, 16:06
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

קורונה - לא רק תערוכות, אמנים מבטלים מופעים בכל העולם

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

בתי קולנוע ואולמות מופעים, עיכובים בהפקות מוזיקה וסרטים עם התפשטות וירוס Coronavir

corona

במקביל לביטול כנסים ותערוכות מקצועיות בכל תחום אפשרי, כולל תחום האודיו המקצועי והמוזיקה, העולם נכנס למגננה כנגד התפשטות וירוס הקורונה.
הוירוס החמקמק הזה, מתברר, מסוגל להתפשט במהירות, ופגיעות שלו מבצבצות בכל מקום בעולם - אין יוצאים מן הכלל.

ככה ייעשה לוירוס שהטבע בחר להפעיל - למעלה מ-70 שירים כבר נוצרו עם הכותרת coronavirus


כל גילוי של הדבקה מכניס את החשודים למערך בידוד מורכב, המנטרל כמעט לגמרי מקומות עבודה, מקומות בילוי וקניונים, וכל התכנסות העשויה לגרום להתפשטותו של נגיף הקורונה. נדבקים רבים כלל אינם יודעים שנדבקו או רק בדיעבד, לאחר פרסום אפשרות כזו עקב חולה שהסתובב או ביקר באתר מסוים.
רבים גם עוברים את מהלך ההדבקה עם סימנים קלושים, אם בכלל, של התפתחות סיבוכים, והדרך הברורה כעת היא להימנע ככל האפשר מסיכויי הדבקה בין בני אדם, וגם חפצים ומשטחים סביבתיים ובמקומות עבודה.

אמנים רבים הודיעו על דחיית מופעים, וזה כבר סוחב אחריו ביטולים של עסקי משנה קשורים.

מופעי בידור בסכנת ביטול גם בארץ. אמנים רבים חוששים למקור פרנסתם, ומצד שני דואגים גם שלא להידבק בחשיפה מול קהלים מכל ובכל מקום בארץ. והברדק עוד לא ממש התחיל כאן.
אולפני הקלטה מתחילים לגבש נהלים חדשים לגבי הקלטות והפקות עתידיות, אם זה הגבלת האמנים מכניסה למתחם, הקלטות מרחוק והפקה שיתופית אונליין. מזל שהענף שלנו יכול לשרוד אונליין...

Image

חשוב לא להיכנס לפניקה - אין מה להצטער כעת על אבדן הכנסות, אלה קטנות לנוכח תוצאות קשות יותר של הוירוס. כלל שנימנע ונשמור - כך הוירוס ייעלם במהירות, ואין מה לעשות חוץ מהקטנת חשיפה וחיטוי על בסיס קבוע.

בהקשר הזה מדובר על שמירה מוקפדת יותר על הניקיון. אולפני הקלטה חייבים לחטא את הציוד, כלי הנגינה ומערכות המחשבים לאחר ולפני כל שימוש בהם. זה אומר שימוש בתרסיסי חיטוי (לרוב אלה המכילים כלור או ליזול מעודן), ומטליות חיטוי על בסיס אלכוהול וסבון/ג'ל.

studio, recoding, record, audio, music, entertainment, microphone, headphones, recording, equipment
אזורי הסעדה (פינות קפה/אוכל) חייבים להיות מצויידים בעזרי חיטוי, כמו גם כיסוי וחיטוי מוקפדים של מיקרופונים המשמשים לשירה בעיקר. כמו כן ציוד שאינו בשימוש קבוע רצוי לכסות או לאטום.

והטבע גם יודע לעזור
אנדרוגרפיס

מלבד אמצעי זהירות, מומלץ מאוד הגוף והנפש יהיו רגועים ובריאים. תחזוקה קבועה של הקבועה (אימון, הליכה, התעמלות) כמו גם מזון בריא ורגיעה נפשית - כולם עוזרים למערכת החיסון כדי להתמודד עם מצוקה.
אנדרוגרפיס
אם אתם רוצים לחזק את הגוף בעזרת תוספים מתאימים, אלה מכילים את צמח האנדרוגרפיס מאוד מומלצים כעת, ולכל מחלה וירלית בכלל. תכונות הצמח הזה הוכחו במחקרים שמסייעות במיגון והחלמה מנגיפים שונים, זיהומים חידקיים ועוד רשימה ארוכה של מחלות.

ניתן להשיג את הצמח הזה בכמוסות בחנויות טבע ומזון בריאות. בארץ הוא נמכר במחיר שערוריתי, כך שאפשר להזמין מחו"ל, כמו כאן מהאתר שרוב הישראלים מעדיפים להזמין ממנו - iHerb.

אנדרוגרפיס

 

העלים של צמח האנדרוגרפיס נמצאים בשימוש רפואי קבוע כבר אלפי שנים, גם כצמח מרפא סיני , תאילנדי, הודי ועוד. הצמח ידוע בגלל המרכיבים המרים שלו  הוא מחזק את מערכת החיסון ומשמש גם בטיפול בחום גבוה, דלקות והרעלה. 
אנדרוגרפיס זמין בצורת כמוסות ותמציות , ניתן למצוא אנדרוגרפיס ברוב חנויות מזון בריאות כולל אונליין (כאן ניתן להזמין בעלות נמוכה משמעותית מהארץ, והאספקה תוך ימים).
 
בשנת 1919,במגיפת שפעת בהודו ,הצליח הטיפול בצמח להדוף את המגפה ולגרום להיפוכה. הצמח יעיל היכן שנוצרת דלקת ויראלית או חיידקית ומצבי חום.
לטיפול מונע  לחיזוק מערכת החיסון – 1 כמוסה פעם ביום בבוקר 
לטיפול אקוטי בשפעת – 2כמוסות 3 פעמים ביום עד הטבה
קונטראינדיקציה – לא בהריון ובהנקה

 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: המלצה לכרטיס קול עבור Macbook Pro + Logic Pro X
  DrDataMiner: RME הם המלכים של התחום (מהירות, יציבות, אמינות, תמיכה לשנים רבות) UAD נותנים להם Fight אבל ממקום אחר לחלוטין, פלאג-אינים שרצים על לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  Fuse Audio RS-W2395C - איך נשמע איקיו באקסנדול בדרייב-אין ?
  DrDataMiner: קישור ראיימוּנד דראטוואה הוא מפתח שקיבל מעין מעמד של "תכנת-על" בעולם הוירטואל דהיום. הוא עסק בעברו בכל מיני צורות של כתיבת קוד לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  פלאגינס א-לה-קורונה : חלק 2
  mixtrim: קיבוץ שני של פרי-ווארס בימים טרופים אלו.. להנאתכם! וכמו תמיד התכולה תעבור מכאן (אחרי זמן קצוב) לשרשור הוותיק הזה - 1 לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  ? Gain Over - כלי פשוט להשוואת הגבר לפני ואחרי עיבוד
  DrDataMiner: קישור מי לא מכיר את הבעיה הידועה : אנחנו מטקווקים את הכלים שלנו עד-לא-ידע. קומפרסורים, איקיואים, פרה-אמפ'ים, כל מעבד שרק נוגע בהגבר... ועפים על התוצאה בשירי לשרשור המלא אחרון