תפריט
שלום אורח ::: Mon, 18 Jan 2021, 10:06
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

אינטרסנטים יוצרים פאניקה מכוונת היטב, והישראלים כבר מתחילים לילל "מגיע לי"

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

שמתם לב שהכותרות בכל אמצעי התקשורת והפרסום מתחילות ב"בהלת הקורונה"?! זה המאני טיים שלהם, והם מנצלים זאת היטב, והציבור נופל בפח.

בהלת הקורונה

מגזרים שונים במשק כבר מתחילים לילל "מי ידאג לי", מה שלא דימיינו אפילו להגיד האנשים שבנו את המדינה הזו או שהגיעו אליה לאחר אסונות הרבה יותר גדולים. כאילו שה"ממשלה" יכולה לשלוף מה שאין לה ולחלק.

הכי קרוב להגיוני קורה בהונג קונג, היכן שכל התושבים זכו למענק של כ-5000 ולו בכדי לגרום להם להפעיל את מנועי הצריכה ולעזור בשיקום עסקים.

ומה קורה בענף שלנו?
מופעים מכל סוג מתבטלים, אנשי במה וחברות הגברה בסיכון כלכלי, אולפני הקלטה קטנים עד בינוניים עוד מתפקדים ואילו הגדולים בסכנת סגירה או בידוד.

השהות במקומות סגורים, ועוד יותר גרוע, תחת מערכת מיזוג חוזרנית, ציוד שנוגעים בו הרבה כמו קונסולה, מעבדי צליל, מחשבים, מיקרופונים וכלי נגינה, מהווים מרבץ מוליך היטב לחידקים וגם וירוסים. חובת החיטוי עברה לשלב חירום אמיתי ובעלי האולפנים צריכים להכין את עצמם למצב חדש מבעוד מועד - חיטוי, חיטוי ומניעה.

 

לשמחתנו, בענף ההפקה הכל ניתן להיעשות כיום אונליין, וכבר הרבה מוזיקאים ומפיקים עובדים לבדם מהבית/אולפן-אישי ושולחים תוצאות לאמנים לשם העלאת שירה, כלי נגינה וכו'. כך גם בהפקת פלייבקים, מוזיקה לוידאו ופרסומות. אולפנים מסורתיים צריכים לאמץ מיד עבודה משופת אונליין עם הלקוחות. אל תגידו שאי אפשר ותנסו למשוך זמן, כי אחרת הסיפור הזה יהיה הרבה יותר ארוך.

micro microphone jazz free photo

הטוב שייצא מכל הבלגאן הזה הוא שהעולם יהיה הרבה יותר מפוקח, מאוחד, מחוזק, ויבצע את הצעד החשוב והמזמין לעבור לשימוש מוגבר בטכנולוגיה, כמו תשלום נטול שטרות מזהמים, חיסכון בדלק ומשאבים ברכישות ועבודות אונליין, הפעלת רובוטים מואצת ברפואה - הכל תוך שימוש בטכנולוגיה שכבר כאן. מזמן!

זה שנבכה וניילל "מגיע לנו פיצוי" רק יכול לגרום לטעויות פופוליסטיות שתחכנה לנו בפינה לאחר שוך הסערה, ותכאבנה עד מאוד. דווקא עכשיו צריך להראות חוסן ולא להיגרר לבכיינות הישראלית הטיפוסים - חשבו על אלה שבנו את המדינה בשבילכם, ולא היה להם אפילו למי להתלונן תחת תנאים לא תנאים. נתאפק כעת ואז משך הסערה יהיה קצר יותר. זעקות שבר למנהלי המדינה רק יקשן עליהם ויגרמו לשיקולים מוטעים ופזיזים.

אם נלמד מההיסטוריה, כל מכה שכזו הביאה לאחריה שגשוג, ובגדול. וכל מי שכעת תחת מצור ויחזיק מעמד וצעדים שקולים, יהנה מהפריחה שתהיה. זה טבע העולם, זה טבעו של הטבע.

שוב, שימו לב שרוצים להפחיד אתכם וליצור פאניקה כדי להדביק אתכם למסכים עבור פרסומות, לשלוח אתכם לקנות דברים מיותרים במרכולים ולשרוף כסף חשוב לחינם.

Money, Wuchang, Epidemic, Wuhan''S Virus, Quarantine

לא, זו לא כתבה שאננה ומיתממת. יש מגיפה, והיא מתפשטת במהירות מהסיבה שהפכנו לכפר גלובלי. לוירוס אין גבולות, ואגב - כולנו כבר נשאים! תתעודדו. הכל בסדר!
 

אז מה נשאר לעשות אם אנחנו נשאים?
הוירוס יושב לו בשקט ומחכה לרגע המתאים, וזה קורה כאשר מערכת החיסון חלשה. זו נחלשת כאשר הגוף כבר מוכה עקב מחלה קיימת, אך בעיקר -  גם מחולשה נפשית. כבר ידוע שדיכאון, לחץ, פחד ועצב גורמים למערכת החיסון להיחלש, ואז נכנסת לגוף בניחותא רשימה מגוונת של מחלות שיכולות להכות במערכת מדוכאת.

אכלו טוב, הרגישו חזקים פנימית, זה יעבור ונצא מחוזקים. ענף האודיו והמוזיקה אמנם סובל, כל הענפים סובלים להוציא מזון ותרופות, אך זה כלום לעומת סבלה של האוכלוסיה בזמנים שלא הייתה כל הטכנולוגיה הזו, והם הצליחו.
#coronavirus


 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Sitala - הדראם סמפלר המושלם (חינמי או לא)
  DrDataMiner: כתבתי מעלה שיש ל-Sitala דפדפן דגימות אבל למרבה הצער ללא אופציית האזנה מוקדמת, בשלב זה. אם כרטיס הקול שלכם מאפשר נגינה לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: Jog Wheels ל- BCF2000
  acidhead: סלח לי גם פספספתי את רעיון הגלגל, חשבתי על נוב יותר גדול. מבחינה טכנית והנדסית הנובים שלי זהים לנובים יצוקים. החיסרון היחידי לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: שימוש בפדלים קיובייס 5
  acidhead: אם כבר יש לך פדלים יש קופסאות שממירות את הפדל ל MIDI ב 4 כניסות (אתה כמובן יכול להשתמש ב 2 או יותר) או 8 עריכה: גרמת לי לקרוא לשרשור המלא אחרון
 • על המדרגות - לפני רכישה
  RE: רכישת מוניטורים בחו"ל
  acidhead: Dror_Shi אני זוכר ששאלת, תתחדש :) מה קנית? לשרשור המלא אחרון