תפריט
שלום אורח ::: Tue, 24 Nov 2020, 07:51
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

תן לצמחים שלך לנגן מוסיקה, וגן של צלילים יפרח

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

מכשיר בשם PlantWave ממיר את המוליכות החשמלית של עציצי הבית לאודיו, ומעניק לצמחים אפשרות לשיר. מעכשיו הצמחים מלווים אותך בתחושות ואווירה.

 

פטיטוצ'י וטייסון התאימו לכל אחד מהצמחים מכשיר קטן שתרגם ביופידבק לנתונים קוליים. המכשיר התיישב על עלה, כמו סטטוסקופ מיניאטורי, ועקב אחר תנודות המוליכות החשמלית על פני העלה.
נתונים אלה הוזנו לתוכנה שהפכה את האותות הללו לשלטים על מכשירים אלקטרוניים - כאשר האור עלה על העלה, זה גרם להטות את גובה הצליל או לשנות את הקצב.
 
 
רביעיית The Data Garden ביצעה ארבעה שירים, כולם מאולתרים. המוזיקה נשמעה כמו גלים מתגלגלים - גוונים מגניבים וסביבתיים כשכבות על גבי זמזומים אלקטרוניים.
 
בבדיקה במקומות אחרים, המוזיקה לא השתנתה רק על סמך החלל - פיזור האור או רוח רוחדרך חלון. נראה כי האותות החשמליים של החישנים השתנו, לעיתים באופן דרמטי, כאשר אדם מסוים נכנס או עזב את החדר. נראה היה כאילו הצמחים מגיבים לאנרגיה שמעבר לתחום התפיסה האנושית. עבור פטיטוצ'י הדבר נתן נחת רבה, כי הוא רצה להביא מוסיקת צמחים לכולם.
3.png
ה- PlantWave עולה 220 דולר להזמנה מקדימה.
 
לעוד פרטים מעניינים ניתן לקרוא באתר
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Secret_Life_of_Plants
 

 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  acidhead: באסה לקרוב, לחבר שלי היה מזל, הוא התייעץ עם קרוב משפחה שלו שאמר לו לעצור את ההזמנה מ istore. Macbook pro מהדור הקודם בהנחה של לשרשור המלא אחרון
 • כתבות נושא ומדריכים
  RE: הסודות - 5 פוסטים על אודיו ומה שבדרך
  mixtrim: לפוסט האחרון בשרשור זה, ולכבוד הגעה ל 2000 צפיות (אוטוטו) הנה מקבץ נאה של עצות ורעיונות שימושיים MiXtRiM. --- קטגוריה: לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  להפוך את hlion6 לדיפולט
  jambo7: שלום אני משתמש בקיובס 10.5 פרו בעיקר עם קבצי midi כשאני מפעיל קובץ מידי halion 3 se עולה כברירת מחדל. יש לי את halion 6 לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: מחפש אתר או תוכנה ללימוד איצבוע
  chai050: מצויין תודה רבה רבה חבר לשרשור המלא אחרון