תפריט
שלום אורח ::: Sun, 28 Nov 2021, 23:23
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-Sound Amplifier מגוגל בא לשפר את מובנות הדיבור בסביבה רועשת

מאת: ::: ::: נושא:

מובנות הדיבור נכנסת להתקני נגישות באנדרואיד

 
With Sound Amplifier, more people can hear clearly
מיליוני אנשים חיים עם דרגות שונות של אובדן שמיעה ברחבי העולם, אך הטכנולוגיה המודרנית שבידנו אפשר למצוא כמה כלים להתמודד עם בעיה זו, ואלה נמצאים ממש בכיס שלנו. במקרה שלנו: לגוגל יש אפליקציה הנקראת בפשטות 'מגבר צליל' שיכולה להקל על שמיעת הדיבור במצבים שעשויים להוות בעיה.
 
האפליקציה קיימת מאז פברואר, אך היא קיבלה עדכון קטן וחשבנו שכדאי להדגיש עבור האנשים שאולי לא היו מודעים לכך.
 
האפליקציה משתמשת במיקרופון של הטלפון או האוזניות שלך כדי לנפות את צלילי הסביבה ולהגביר את התדרים הקשורים לדיבור תוך הפחתת רעש מיותר. ניתן להשתמש בה כדי לשמוע שיחות במסעדה רועשת או  את הדיאלוג בטלוויזיה באופן ברור יותר מבלי להעלות את עוצמת הקול וכו'.
Screenshot Image
 
לאפליקציה יש תצוגה המראה מתי קיים רעש באופן פעיל והיא מאפשרת לכוון את העוצמה והעדינות של תהליך שיפור הדיבור תוך בחירת רמת הפחתת הרעש. זה כמו להשתמש באוזניות הקוויות לביטול רעשים, אך עם יכולות שיפור מובנות דיבור, אם תזדקק לכך.
 
כדי להשתמש , יש להוריד את הגרסה האחרונה של האפליקציה מחנות Play. משם תוכל להתאים אישית את רמות הדיבור, הפחתת רעש והאם אתה משתמש במיקרופון הטלפון או באוזניות שלך.
 
האזהרה היחידה היא שהאפליקציה פועלת כרגע רק עם אוזניות חוטיות. אוזניות 3.5 מ'מ ו- USB-C הן בסדר, אך Bluetooth אינו פועל, ככל הנראה בגלל בעיות שיהוי. יש לקוות שגוגל תוסיף בעתיד ככל שטכנולוגיית Bluetooth תשתפר באמצעות טכנולוגיות כמו AptX Low Latency.
 
זהו כלי שימושי הן לקויי שמיעה והן עבור מי שעשויים לרצות לעודד את ההבנה מדי פעם. זה יעבוד עם כל טלפון אנדרואיד 6.0 ומעלה, ותוכל להוריד אותו מחנות Play כאן.
 

 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Baby Audio...Adult Result (סדרת החינמים של BABY Audio)
  DrDataMiner: סתם תוספת קטנה, לחג-פשיטת הרגל להמונים (Black Friday) : החברה מציעה - בשיתוף עם אתר Bedroom Producers Blog - את הקומפרסור לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: עזרה בבחירת כרטיס קול
  yonatanstn: חברים תודה רבה על כל התגובות והעזרה מעריך שהקדשתם מזמנכם גם לפרט ולהסביר יותר לעומק! אבדוק את הדברים. תודה לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  BassGnomes deCentralized - בּיזוּר התמונה הסטריאופונית
  DrDataMiner: בּיזוּר ? שו ? תכף נגיע לזה. לפני 10 שנים בערך התכנת הנושא את השם BassGnomes ("גמדיי-הבס" בתרגום חופשי) שחרר פ לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: העברת אודיו על חוטי טלפון
  vito: תודה נמרוד אעשה נסיון. לשרשור המלא אחרון