תפריט
שלום אורח ::: Fri, 22 Jan 2021, 16:56
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

זום משיקה את ה- P8 PodTrak, מקליט רב ערוצי לפודקאסטרים

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

הוא מציע 6 כניסות XLR, ממשק עם מסך מגע רחב וכלי עריכה בסיסיים

זום מפגישה עם מקליט עצמאי נוסף המיועד לפודקאסטרים, ה- P8 PodTrak. עם ערוצים עצמאיים, ממשק מסך מגע גדול וכלי עריכה בסיסיים, נראה כי ה- P8 PodTrak נועד למלא תפקיד קבוע יותר בהגדרת פודקאסטים מאשר ה- H8 Handy Recorder, שהוצג גם השנה.
 
ה- P8 PodTrak מעניק לך שישה ערוצים עצמאיים, כל אחד עם כניסת XLR, ספק כוח פנטום, פיידר לעוצמת קול, לחצן השתקה וחיוו "באוויר". ניתן למצוא את בקרת הקדם מגבר בתפריטים של מסך המגע עצמם; כל קלט מסוגל לספק תקורה של עד 70dB, כלומר ה- P8 PodTrak אמור להיות מסוגל לרצות אפילו את המיקרופונים הדינמיים האגרסיביים ביותר.
 
ה- P8 PodTrak מאפשר עד שעתיים שימוש עם ארבע סוללות AA, אך עבור הפעלות ארוכות יותר, תרצה לחבר את מתאם החשמל AD-14 הכלול. המכשיר מתעד גם ישירות בכרטיסי SD, SDHC או SDXC עד 512 ג'יגה-בייט.
 
על פי האתר של זום, נראה כי ה- P8 PodTrak יפעל בקצב דגימה של 44.1 קילוהרץ - מה שתרצו לשים לב אליו, במיוחד מכיוון שהרוב המכריע של מצלמות הווידאו לוכדות בקצב דגימה ברירת מחדל של 48 קילו-הרץ.
 
מאפיינים אחרים כוללים תשעה רפידות פעולה (פאדים) המוקצות על ידי המשתמש לאפקטים קוליים ולמוזיקה; כלי עריכה בסיסיים המאפשרים לך לקצץ את הקבצים ולהוסיף מוזיקת ??רקע, ואת היכולת להוסיף קישוריות Bluetooth באמצעות מתאם ה- Bluetooth האופציונלי BTA-2.

 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: למשתמש ביתי האם איכות הצליל תלויה בסוג הכבל.
  nimrod: בגדול לא תרגיש בהבדל. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: Jog Wheels ל- BCF2000
  acidhead: אם עלות הייצור לא גבוהה מדי אתה בהחלט יכול למכור דברים כאלה ב reverb ו ebay. לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Sitala - הדראם סמפלר המושלם (חינמי או לא)
  DrDataMiner: כתבתי מעלה שיש ל-Sitala דפדפן דגימות אבל למרבה הצער ללא אופציית האזנה מוקדמת, בשלב זה. אם כרטיס הקול שלכם מאפשר נגינה לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: שימוש בפדלים קיובייס 5
  acidhead: אם כבר יש לך פדלים יש קופסאות שממירות את הפדל ל MIDI ב 4 כניסות (אתה כמובן יכול להשתמש ב 2 או יותר) או 8 עריכה: גרמת לי לקרוא לשרשור המלא אחרון