תפריט
שלום אורח ::: Wed, 14 Apr 2021, 16:04
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

זום משיקה את ה- P8 PodTrak, מקליט רב ערוצי לפודקאסטרים

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

הוא מציע 6 כניסות XLR, ממשק עם מסך מגע רחב וכלי עריכה בסיסיים

זום מפגישה עם מקליט עצמאי נוסף המיועד לפודקאסטרים, ה- P8 PodTrak. עם ערוצים עצמאיים, ממשק מסך מגע גדול וכלי עריכה בסיסיים, נראה כי ה- P8 PodTrak נועד למלא תפקיד קבוע יותר בהגדרת פודקאסטים מאשר ה- H8 Handy Recorder, שהוצג גם השנה.
 
ה- P8 PodTrak מעניק לך שישה ערוצים עצמאיים, כל אחד עם כניסת XLR, ספק כוח פנטום, פיידר לעוצמת קול, לחצן השתקה וחיוו "באוויר". ניתן למצוא את בקרת הקדם מגבר בתפריטים של מסך המגע עצמם; כל קלט מסוגל לספק תקורה של עד 70dB, כלומר ה- P8 PodTrak אמור להיות מסוגל לרצות אפילו את המיקרופונים הדינמיים האגרסיביים ביותר.
 
ה- P8 PodTrak מאפשר עד שעתיים שימוש עם ארבע סוללות AA, אך עבור הפעלות ארוכות יותר, תרצה לחבר את מתאם החשמל AD-14 הכלול. המכשיר מתעד גם ישירות בכרטיסי SD, SDHC או SDXC עד 512 ג'יגה-בייט.
 
על פי האתר של זום, נראה כי ה- P8 PodTrak יפעל בקצב דגימה של 44.1 קילוהרץ - מה שתרצו לשים לב אליו, במיוחד מכיוון שהרוב המכריע של מצלמות הווידאו לוכדות בקצב דגימה ברירת מחדל של 48 קילו-הרץ.
 
מאפיינים אחרים כוללים תשעה רפידות פעולה (פאדים) המוקצות על ידי המשתמש לאפקטים קוליים ולמוזיקה; כלי עריכה בסיסיים המאפשרים לך לקצץ את הקבצים ולהוסיף מוזיקת ??רקע, ואת היכולת להוסיף קישוריות Bluetooth באמצעות מתאם ה- Bluetooth האופציונלי BTA-2.

 • קידום עצמי
  RE: Stayin' With Me - קצת גרוב שיזיז את הגוף ויעלה חיוך על הפנים
  subzero: תודה רבה. :thankyou: ואגב, שאלת שאלה מעניינת באמת ... לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  איצקו: שלום חברים אני חדש כאן בפורום וכן איני מבין כלל במושגים מקצועיים, ועל כן אני ממש זקוק לעזרתכם, אני שר ומנגן על גיטרה אקוסט לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: לוח של רמקול מוגבר
  99Niro: אנסה תודה לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Airwindows Mackity - חזרה בזמן לניצני הטקנו של שנות ה-90
  acidhead: איזה כייף תודה :thumbsup: לשרשור המלא אחרון