תפריט
שלום אורח ::: Wed, 14 Apr 2021, 08:36
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

אמבטיית סאונד להפגת המתח - כעת ניתן להאזין ליערות מרחבי העולם

מאת: ACT@R-M ::: ::: נושא:

דווקא עכשיו, בתקופה הכי לחוצה, זה הזמן להירגע דרך מתנת הטבע

forrest, woodland, forest, ecosystem, nature, spruce fir forest, old growth forest, grove, tree, temperate coniferous forest, temperate broadleaf and mixed forest, nature reserve, tropical and subtropical coniferous forests, wilderness, northern hardwood forest concept, path, sunlight, phenomenon, atmosphere, biome, deciduous, grass, trunk, landscape, valdivian temperate rain forest, jungle, autumn, state park, rainforest, computer wallpaper, branch, riparian forest

טיול ביער מחזיר אותנו למקורות וידוע כתומך בבריאות הנשמה והגוף. הבעיה -  לא לכל אחד יש את האופציה של יער בסמוך לבית, ואחד כזה עשוי להימצא במרחק שאינו מאפשר ליהנות מבילוי שכזה לפחות פעם בשבוע, כנדרש, לפחות בתקופה האחרונה.

הטרנד העכשווי הוא "אמבטיית יער", כזה המאפשר לטבול בתוך אווירת היער, לפחות מבחינת הצלילים הטבעיים המרגיעים.

Tree.fm הוא אתר מלא בתמונות סאונד מיערות אמיתיים ברחבי העולם, המנגנות תוך הצגת תמונה במסך מלא של המיקום בו הוקלטו. לחץ על "האזן ליער אקראי" ותועבר לאחד היערות הקסומים עם בעלי החיים הייחודיים שלו, עם קולות הקריאה שלהם, או כדי להקשיב לזרמי מים שוצפים בשלווה, או לשמוע  ציפור שמעולם לא שמעתם עליה תוך שהיא מעלה הופעה קולית.
ויש כמה יערות מרתקים...
 
ההקלטות מגיעות ממפת הצלילים של צלילי היער, ואם אתה מבקר באתר זה תוכל לגלוש לפי מיקום. האזינו ליער הקרוב אליכם, או לאחד רחוק.
 
 
Forest Bathing Hawaii מציע טיולי יער וירטואליים באמצעות זום תמורת תשלום, שהם בחינם עבור "מגיבים ראשונים, שירותי בריאות ועובדים חיוניים".
 
אחוזת ברוטון הול בבריטניה מציעה גם טיולי זום מודרכים ובחינם לעובדים חיוניים.
 
לאיגוד לטיפול בטבע וביער יש עמוד המאסף טיולים וירטואליים ברחבי העולם, כולל צפון קרוליינה, אריזונה, פורטוגל, פורטו ריקו, הוואי ובריטניה.

 


 • קידום עצמי
  RE: Stayin' With Me - קצת גרוב שיזיז את הגוף ויעלה חיוך על הפנים
  DrDataMiner: אחלה של דבר ! ואכן, אחלה גרוב :thumbsup: אגב שפע הזמן הפנוי "שיצרה" לי הקורונה רציתי לפתוח על זה טופיק... א לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  איצקו: שלום חברים אני חדש כאן בפורום וכן איני מבין כלל במושגים מקצועיים, ועל כן אני ממש זקוק לעזרתכם, אני שר ומנגן על גיטרה אקוסט לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: לוח של רמקול מוגבר
  99Niro: אנסה תודה לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Airwindows Mackity - חזרה בזמן לניצני הטקנו של שנות ה-90
  acidhead: איזה כייף תודה :thumbsup: לשרשור המלא אחרון