תפריט
שלום אורח ::: Tue, 04 Aug 2020, 17:37
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

סדרת RIVAGE PM - אמנות הבמה מתרחבת עם Yamaha

Thursday, 21-05-20, 08:38, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

Yamaha אינה מתפשרת; סאונד, גמישות ותכונות הפעלה, וגם אמינות - חייבים לאפשר למשתמש להתרכז בתמיכה בביצועי האמנים שעל הבמה. סדרת RIVAGE PM השאפתנית מגלמת את האידיאל הזה ברמה הגבוהה ביותר, ומחברת בין הטכנולוגיה, האמנות והקהל.

No photo description available.

סדרת RIVAGE PM כוללת חמש קונסולות, שני מנועי DSP, שתי יחידות זיווד  I/O (קלט/פלט) ושני פרוטוקולי רשת. ניתן לשלב כל אחד מהמרכיבים הללו ליצירת מערכות התואמות למגוון רחב של יישומים ודרישות תקציב.
 
כל חמשת הקונסולות כוללות ממשק דומה עם עד שלושה מתחמים של 12 פיידרים כל אחד, מסכי תצוגה רגישים למגע, וסקציית ה-Selected Channel של Yamaha . טכנאי מופעים שמכירים כבר קונסולת RIVAGE PM אחת, יכולים לעבור בקלות לכל אחת אחרת ולהפעילה תוך דקות.

Image may contain: laptop
 
מדובר בהרחבה השאפתנית ביותר של ימאהה לסדרה זו עד כה, וכאן החברה מציגה שתי קונסולות חדשות - PM5 ו- PM3 - וכן זוג מנועי DSP חדשים - DSP-RX ו- DSP-RX-EX - וקושחת גירסה 4 המספקת תכונות ל מערכות Rivage חדשות וקיימות.
 
כל רכיבי מערכת RIVAGE PM תואמים, ורכיבים ממערכות קודמות יעבדו בשילוב עם מערכות חדשות יותר. הדבר נכון גם להתקני כניסה/יציאה מותקני ארון  וגם למנועי DSP, כך שבנוסף להפעלתם בנפרד ניתן לשלב מנועי DSP בתצורות שיקוף, כמו ביישומים גדולים.

באשר לעדכון הקושחה, גרסה 4 מציגה מספר תוספות מדור קודם, כולל פלגין reverb של Eventide SP2016 הכולל קביעות מוגדרות מראש שפותחו על ידי אוהדי ג'ורג מסנבורג, דייב פנסדו וג'ו צ'יקארלי. בנוסף, אפליקציית MonitorMix של ימאהה ל- iOS נתמכת כעת, ומאפשרת  מיקס אלחוטי Mix / Matrix / Aux פרטני של עד 10 מכשירי אייפון או אייפד בו זמנית.
בעלי PM7 של Rivage לא נותרו לבד- הקושחה v4 מגדילה את מספר הערוצים של PM7 מ -120 ל -144 ומגישה עוד תריסר יציאות מטריצה לסך הכל של 36. 
 
 • 24 שעות- אוף טופיק
  פוסט וירטואלס תקופתיים אה-דה-לה-קורונה
  mixtrim: הפוסט סוף סוף הושלם! התוכן פוזר בהתאמה במקומו בשרשור הזה רק לטעימה מה קבלתם הפעם: קישור ועוד.. ועוד. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: מחפש חומר תאורטי בעברית
  דוד רבין: שלום אני מנסה לחבר מנוע חשמלי של אופנים חשמליות ישירות לגנרטור אינוורטר עם כניסה של 12 וולט כמו של הרכב ככה שאני לא צריך סוללה. לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: הוספת 8 גיגה - מה צריך לדעת לפני קניה?
  acidhead: :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: Elka Rhythm Machine - עזרה באיתור תקלה
  nimrod: לא מצליח לראות את גודל (מתח) הסיגנל של אות ה Clock.. נראה לי שאמור להיות משהו קרוב למתח הלוגי - 5 וולט. שלוף את 38 ממק לשרשור המלא אחרון