תפריט
שלום אורח ::: Sun, 20 Sep 2020, 23:17
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

סדרת IRX - רמקולים מוגברים עם קישוריות בלוטות' מ-JBL

Sunday, 21-06-20, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

מערכות הגברה ניידות 1300 וואט,  כניסות קומבו, קביעות איקיו, מנחית פידבקים, עמעום בזמן דיבור וקישור אלחוטי - במחיר מדהים

מערכת ההגברה הניידת JBL IRX Series מספקת צליל נקי וברור, הפעלה ידידותית וקלה וסדרה של תכונות במחיר חסר תקדים.

המערכת תוכננה לעמוד בסטנדרטים גבוהים, אפילו מעבר למערכות גדולות ויקרות יותר. לדוגמה, היא מציעה קביעות איקיו מוגדרות מראש עבור יישומי הפעלה ותרחישים שונים, כך שההקמה וההפעלה הינם מידיים בכל מקום - אין צורך בנסיון - ובמקביל קיים המנגנון dbx AFS - מנחית פידבקים הפועל אוטומטית ומגן עליך ועל הקהל מצפצופים קורעי אזניים בעוד אתם רגועים לכוון את העוצמה ללא חשש.


המערכת הניידת והעמידה בדרכים מאפשרת להשמיע מוזיקה מכל מקור צליל כולל פלייבקים לליווי האמן, וזאת ניתן להזרים בקלות גם באמצעות סמארטפון או כל התקן נייד עם בלוטות' (תמיכה ב-Bluetooth 5.0!). זאת, בנוסף לכניסות המשולבות מיקרופון/כלי וחיבור כניסה/יציאה כלולאת עיבוד חיצונית, ובעת קריינות או כריזה, לחצן מהיר אחד מאפשר עמעום המוזיקה עבור מובנות הדיבור.

ראוי לציין שניתן לגשר בין שני רמקולים ליצירת תמונת סטריאו אפקטיבית מאוד.

הדגמים בסדרה הם 108-BT עם וופר "8 וה-112-BT עם וופר "12, והם מתאימים להופעות קטנות, חדרי חזרות, מועדונים, מכוני כושר, חנויות וקניונים, מסעדות, אתרי תיירות ופאבים - לא משנה היכן, הם תמיד נשמעים נהדר.

סדרת ה-IRX מגיעה אלינו מ-JBL, עם נסיון של עשרות שנים בתחום ההגברה ותו איכות שהפך לאגדה. גם כאן החברה יצאה מגדרה כדי להציב איכות ללא פשרה במבנה עמיד ועתיר פונקציונליות, ועדיין במחיר שפוי, וכל זאת מול מערכות גדולות ויקרות פי כמה בהשוואה לעוצמה, לחץ-קול בפועל, תחום היענות רחב ודירוג הביצועים.
 
 
קביעות האיקיו שהוגדרו בדייקנות עבור המשתמש, מתאימות ליישומים רבים ויש רק לבחור את המתאים לתצורת ההגברה העכשווית. לעתים נדרש הגבר בבסים או התאמה להופעת DJ, התאמה לכלי נגינה בשילוב מיקרופון שירה, או אפילו הדרכת כושר, וכל אלה תוך שמירה על אירוע נטול פידבקים, כאשר האמינות הזו נבחנת עוד במפעל בהפעלה של 100 שעות בדיקה ברצף.
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  ? Gain Over - כלי פשוט להשוואת הגבר לפני ואחרי עיבוד
  DrDataMiner: קישור מי לא מכיר את הבעיה הידועה : אנחנו מטקווקים את הכלים שלנו עד-לא-ידע. קומפרסורים, איקיואים, פרה-אמפ'ים, כל מעבד שרק נוגע בהגבר... ועפים על התוצאה בשירי לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: True Iron ?י False Myths ! (בעברית: שנאים זה נעים !)
  DrDataMiner: ל Dr, נכון שהתגובה של Solar P לא הכי עדינה ואולי קצת מזלזלת אבל נשמע שהוא באמת ניסה להבין "מה הפיל לך את האסימון" לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  אדון הסליחות - גרסה מיוחדת
  chai050: Vos - Adon HaSelichot חי מוטל'ה - אדון הסליחות מילים ולחן : מקורות ביצוע וכלי נגינה : חי מוטל'ה Video Editing - Chai לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: בעיה בהפעלת WAVES בקיובייס 5 \ ווינדוס 10
  acidhead: אם אפשרי תשנמך ל Windows 7 לשרשור המלא אחרון