תפריט
שלום אורח ::: Sun, 25 Oct 2020, 22:13
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-Vibe 5100 - מקרן קול עם מצלמה - הגיע בהתאמה מושלמת לתקופת העבודה מרחוק

Sunday, 11-10-20, 08:54, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: התקנות

שיח מרוחק מעולם לא נשמע קרוב יותר - מקרן הקול הראשון להציע פיתרון מושלם בחדרי ישיבות ועבודה בחללי עבודה מודרנים

ACV-5100BL
ה- Acendo Vibe 5100 הוא מקרן סאונד מעוצב בידי JBL, ועם מצלמה משולבת הוא פשוט מעולה לועידת אינטרנט ושיתוף עובדים. הוא מציג קישוריות משולבת לסביבה מקצועית ועיצוב המשתלב יפה בארכיטקטורה של סביבת עבודה מודרנית.

 
עם מצלמת זווית-רחבה משולבת לקליטת מירב הנוכחים, רמקולים מבית JBL איכותיים, מיקרופונים של AKG לקליטה של כל מי שבחדר ולא משנה אם הוא קרוב או רחוק מהמקרן, ומנוע עיבוד אות (DSP) עוצמתי - ה-Vibe 5100 מבטיח שכל הנוכחים בחדר נראים ונשמעים באיכות גבוהה וצליל נקי, כאילו הם ממש לידך.
בנוסף, כיוון שהמצלמה והמיקרופונים משולבים בתוך אותו התקן, הסיכוי להדהוד (תופעת echo) בזמן שיחה קטן מאוד.
 
החיבוריות המעולה כוללת HDMI, USB ו-Bluetooth, התומכים בסביבת BYOD, כמו גם שילוב עם Acendo Core ליעילות רבה ואינטואיטיביות בשיתוף פעולה עם אחרים.

שליטת התקן בתקן CEC אוניברסלי מסוגלת להפעיל ולכבות את המסך בהינתן טריגר (אות) מוגדר, כמו לדוגמה - ברגע שתחברו את הלפטופ או את הטלוויזיה ל- Vibe 5100 המסך ידלק בעצמו. בנוסף כלול גם שלט ארגונומי אלחוטי חכם שנועד לאפשר שליטה נוחה ויעילה גם מרחוק, וגם יציאות/כניסות אודיו ייעודיות המאפשרות שילוב עם טכנולוגיות חדרים נוספות, כמו מערכות שמע מועשרות.
עם גבור המגמה לסביבות עבודה פתוחות או מרוחקות, חדרי ישיבות קטנים הופכים להיות חשובים יותר. מאוד קריטי שחללי עבודה אלה יתפקדו בשיתופי עבודה מהירים ונוחים, וזאת כדי לא לפגוע ברצף זרימת יום העבודה.
 
שכך, יש להתאים את השמע והתמונה למקומות אלה כדי שיהיו שקופים מבחינת השימוש, והעובדים לא יצטרכו להתעסק כל הזמן עם בעיות תצוגה ושמע, או להצטופף ליד מחשב אחד פעיל עם וידאו וסאונד המיועד לשימוש יחידני, וגם זה בקושי.
העיצוב של מקרן הקול נוצר במחשבה על חללי העבודה המודרניים והושם בו דגש מיוחד על הגודל והגימור המיוחדים וכן לעובדה שניתן להניח אותו על השולחן או להתקינו בצורה אסטטית על הקיר.

תכונות חשובות:
 • מקרן קול סטריאופוני
 • רמקולים ומיקרופונים מבית JBL 
 • מיקרופונים לטווח רחוק (Far-Field)
 • מצלמה רחבת זווית (120 מעלות)
 • חיבוריות HDMI, USB ו- Bluetooth
 • בקר ארגונומי לשליטה מרחוק
 • אפשרות לתליה על קיר
 • צבע שחור
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: מחשב נייד לקיובייס 10.5
  acidhead: דגמים מתחלפים מהר מדי מכדי לתת המלצה וכל שוני יכול להיות בעיה באודיו. כמובן שלא בהכרח אבל כדאי לדעת את הסיכון הזה לפני שקונ לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: צמר אדמה
  Vintage: זה אמור להיות כמו צמר זכוכית צהוב, רק זה ממש לא מגרד.השאלה אם אתה יודע איזו צפיפות אתה צריך. בנושא הבד יש בארץ כמה סוגים, ב לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  BPB Dirty Filter - כשלפילטר פשוט גדלים השרירים
  DrDataMiner: Bedroom Producers Blog הוא אתר שלקח על עצמו לבשר לעולם מה קורה (מה חדש) בגזרת החינמים. בזמן האחרון הבחור התחיל להפיק פלאגים משל עצמו ונותן אותם לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: רעשי השראה - פריאמפ
  acidhead: אם עם דינאמי אין בעיה ההגיון אומר שקופסת הפאנטום לא תוסיף רעש. אבל אני חושב שבדברים האלה עדיף לפתור את הבעיה מהשורש מאש לשרשור המלא אחרון