תפריט
שלום אורח ::: Sun, 25 Oct 2020, 21:23
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-Platinum FX - שלט DJ כולל אפקטים, ממשק אודיו וסטרימינג מ-Numark

Wednesday, 14-10-20, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

בניומארק יצרו טכנולוגיה חדשה שלוקחת את יכולות התקלוט לגבהים חדשים

ל-Mixtrack Platinum FX יש את כל מה שנחוץ כדי שתוכל להישמע כמו DJ מקצועי.  בבסיסו, Mixtrack Platinum FX הוא שלט DJ דיגיטלי 4 דקים ברזולוציה 24-ביט, עם דגש על סקציה ייעודית לאפקטים.
הוא מציג גלגלי ג'וג גדולים בקוטר 6 אינץ ובעלי רגישות מגע, צגים ברזולוציה גבוהה ו-16 פאדים לביצועים רב תכליתיים.

הקונטרולר מוכן לעבודה בכל סגנון, ומושלם גם לאירועים קטנים, מסיבות וכמובן לפיתוח כישורי DJ אישיים. Mixtrack Platinum FX משלב פונקציונליות מבוקשת מאוד עם כל הכלים הנדרשים לעיצוב הסטייל האישי. האמת, נקודת הכניסה לעולם של ביצועי DJ בלתי מוגבלים מתחילה כאן.

מיקס בקלי קלות... ובמהירות
במרכז הכלי מוצגים שלטי הפיקוד מסוג פרימיום להפעלת פקודות למערכת Serato המובנית והשליטה באפקטים. עבור האחרונים קיימים אפילו לחצני גישה-מהירה ליישום אקו, ריוורב, פלאנג'ר, פייזר, פילטרים וכו', מה שמבטיח ביצועים מלהיבים ועיצוב סאונד בלתי נשכח עם האופי האישי של המפעיל.

כאמור, ה-Mixtrack Platinum FX מציג לראווה שני ג'וגים (גלגלי שיוט) בעלי רגישות למגע ובעלי משטח בקוטר "6 לשליטה על המיקס, מה שמאפשר שליטה נקודתית מדויקת, גם בעזרת צגי הרזולוציה הגבוהה הבהירים והמובנים, כאשר כל המידע הנחוץ מוצג, כולל נתוני הקטע, ה-BPM הנוכחי, מיקום הפלטה, זמן נותר, כיול פיץ' וסולם.

 

הפאדים המוארים מעניקים שליטה מעולה ומיידית לפונקציות חשובות, נקודות חמות, לופ אוטומטי, דגימה וחיתוך ושאר מניפולציות המעניקות ל-DJ יכולות יצירה ייחודיות ומפתיעות.

ה-Auto Loop מאפשר מיקס וערבוב בין קטעים, עם יכולת להאריך או לקצר פיסות לולאה עם מנגנון ולחצני ה-Loop Multiplier ליצירת אווירת מתח מתגבר. בנוסף, ה-Platinum FX מעניק גישה לארבע שכבות "דקים" ליצירת רמיקסים ומאש-אפ תוך כדי הופעה.

מוכנות ל-Serato DJ
כיוון שכל סט DJ עכשווי דורש את המיטב, ה-Platinum FX מגיע עם מיפוי מוכן של השלט מול התוכנה הפופולרית (מק ופיסי, גרסת לייט) כאשר המיפוי מוכן לעדכונים לגרסה המלאה של התוכנה. עבור ה-DJ המתחיל, סראטו מגיעה עם מוזיקת דמו ומדריך קל אונליין, אשר מעביר את המשתמש המתחיל דרך כל השלבים הבסיסיים בדרך לביצוע מקצועי והפעלה מיידית של המכשיר.

סטרימינג של מיליוני שירים
כעת כבר לא צריך לדאוג שהמלאי בספריה שלך ייאזל או יתיישן - כדי לשמור על רחבת ריקודים מעודכנת השלט והתוכנה מעניקים גישה להזרמת מיליוני שירים באמצעות WIFI או TIDAL וסאונדקלאוד. יכולות נוספות תתווספנה עם שדרוג התוכנה לגרסת "פרו" בעת הצורך.

ה-Mixtack Platinum FX מגיע מוכן לעבודה ישירות מהקופסה: חיבוריות USB מהירה, נישת מיקסר ייעודית עם איקיו 3 אפיקים מלא, כפתורי פילטרים, פיידרים לערוצים וקרוספיידר כמובן.

לקונטרולר כרטיס קול מובנה ברזולוציה של 44.1 קה"ץ על 24-ביט, והחיבור למחשב נעשה באמצעות כבל USB (כלול). בנוסף, קיימת כניסת TRS לחיבור מיקרופון ועוד שתי יציאת לאוזניות אחת בגודל "1/4 והשניה בגודל "1/8.
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: מחשב נייד לקיובייס 10.5
  acidhead: דגמים מתחלפים מהר מדי מכדי לתת המלצה וכל שוני יכול להיות בעיה באודיו. כמובן שלא בהכרח אבל כדאי לדעת את הסיכון הזה לפני שקונ לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: צמר אדמה
  Vintage: זה אמור להיות כמו צמר זכוכית צהוב, רק זה ממש לא מגרד.השאלה אם אתה יודע איזו צפיפות אתה צריך. בנושא הבד יש בארץ כמה סוגים, ב לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  BPB Dirty Filter - כשלפילטר פשוט גדלים השרירים
  DrDataMiner: Bedroom Producers Blog הוא אתר שלקח על עצמו לבשר לעולם מה קורה (מה חדש) בגזרת החינמים. בזמן האחרון הבחור התחיל להפיק פלאגים משל עצמו ונותן אותם לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: רעשי השראה - פריאמפ
  acidhead: אם עם דינאמי אין בעיה ההגיון אומר שקופסת הפאנטום לא תוסיף רעש. אבל אני חושב שבדברים האלה עדיף לפתור את הבעיה מהשורש מאש לשרשור המלא אחרון