תפריט
שלום אורח ::: Mon, 17 Jan 2022, 00:08
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

ה-Platinum FX - שלט DJ כולל אפקטים, ממשק אודיו וסטרימינג מ-Numark

Wednesday, 14-10-20, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

בניומארק יצרו טכנולוגיה חדשה שלוקחת את יכולות התקלוט לגבהים חדשים

ל-Mixtrack Platinum FX יש את כל מה שנחוץ כדי שתוכל להישמע כמו DJ מקצועי.  בבסיסו, Mixtrack Platinum FX הוא שלט DJ דיגיטלי 4 דקים ברזולוציה 24-ביט, עם דגש על סקציה ייעודית לאפקטים.
הוא מציג גלגלי ג'וג גדולים בקוטר 6 אינץ ובעלי רגישות מגע, צגים ברזולוציה גבוהה ו-16 פאדים לביצועים רב תכליתיים.

הקונטרולר מוכן לעבודה בכל סגנון, ומושלם גם לאירועים קטנים, מסיבות וכמובן לפיתוח כישורי DJ אישיים. Mixtrack Platinum FX משלב פונקציונליות מבוקשת מאוד עם כל הכלים הנדרשים לעיצוב הסטייל האישי. האמת, נקודת הכניסה לעולם של ביצועי DJ בלתי מוגבלים מתחילה כאן.

מיקס בקלי קלות... ובמהירות
במרכז הכלי מוצגים שלטי הפיקוד מסוג פרימיום להפעלת פקודות למערכת Serato המובנית והשליטה באפקטים. עבור האחרונים קיימים אפילו לחצני גישה-מהירה ליישום אקו, ריוורב, פלאנג'ר, פייזר, פילטרים וכו', מה שמבטיח ביצועים מלהיבים ועיצוב סאונד בלתי נשכח עם האופי האישי של המפעיל.

כאמור, ה-Mixtrack Platinum FX מציג לראווה שני ג'וגים (גלגלי שיוט) בעלי רגישות למגע ובעלי משטח בקוטר "6 לשליטה על המיקס, מה שמאפשר שליטה נקודתית מדויקת, גם בעזרת צגי הרזולוציה הגבוהה הבהירים והמובנים, כאשר כל המידע הנחוץ מוצג, כולל נתוני הקטע, ה-BPM הנוכחי, מיקום הפלטה, זמן נותר, כיול פיץ' וסולם.

 

הפאדים המוארים מעניקים שליטה מעולה ומיידית לפונקציות חשובות, נקודות חמות, לופ אוטומטי, דגימה וחיתוך ושאר מניפולציות המעניקות ל-DJ יכולות יצירה ייחודיות ומפתיעות.

ה-Auto Loop מאפשר מיקס וערבוב בין קטעים, עם יכולת להאריך או לקצר פיסות לולאה עם מנגנון ולחצני ה-Loop Multiplier ליצירת אווירת מתח מתגבר. בנוסף, ה-Platinum FX מעניק גישה לארבע שכבות "דקים" ליצירת רמיקסים ומאש-אפ תוך כדי הופעה.

מוכנות ל-Serato DJ
כיוון שכל סט DJ עכשווי דורש את המיטב, ה-Platinum FX מגיע עם מיפוי מוכן של השלט מול התוכנה הפופולרית (מק ופיסי, גרסת לייט) כאשר המיפוי מוכן לעדכונים לגרסה המלאה של התוכנה. עבור ה-DJ המתחיל, סראטו מגיעה עם מוזיקת דמו ומדריך קל אונליין, אשר מעביר את המשתמש המתחיל דרך כל השלבים הבסיסיים בדרך לביצוע מקצועי והפעלה מיידית של המכשיר.

סטרימינג של מיליוני שירים
כעת כבר לא צריך לדאוג שהמלאי בספריה שלך ייאזל או יתיישן - כדי לשמור על רחבת ריקודים מעודכנת השלט והתוכנה מעניקים גישה להזרמת מיליוני שירים באמצעות WIFI או TIDAL וסאונדקלאוד. יכולות נוספות תתווספנה עם שדרוג התוכנה לגרסת "פרו" בעת הצורך.

ה-Mixtack Platinum FX מגיע מוכן לעבודה ישירות מהקופסה: חיבוריות USB מהירה, נישת מיקסר ייעודית עם איקיו 3 אפיקים מלא, כפתורי פילטרים, פיידרים לערוצים וקרוספיידר כמובן.

לקונטרולר כרטיס קול מובנה ברזולוציה של 44.1 קה"ץ על 24-ביט, והחיבור למחשב נעשה באמצעות כבל USB (כלול). בנוסף, קיימת כניסת TRS לחיבור מיקרופון ועוד שתי יציאת לאוזניות אחת בגודל "1/4 והשניה בגודל "1/8.
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: שאלה לגבי קיר שמבודד מהבית מלאכה שצמוד אלי
  Vintage: אין כל טעם כרגע לתכנן קיר אקוסטי, שהנגריה תעבור ואז נוכל למדוד רעש ולהחליט איזה קיר אקוסטי או יותר צריך לבנות. בעל הבית שלך צריך להיו לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  Acustica Audio Coffee The PUn - קפה חזק זה אודיו גדול
  DrDataMiner: בהמשך לסדרת החינמים של AA, אפשר להגיד שהפלאג הנ"ל הוא (כמעט) "וינטג' דיגיטל" (מלפני שנה וחצי....) קישור לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  חיבור מספר של wifi speakers
  ornan: חיברתי באמתעות בלוטוס שלושה רמקולים למק, הצלחתי לשלוט בהם בנפרד ולהגדיר אותם כיציאות נפרדות(בקיובס ובqlab) אך מסתבר שחיבור בלוטוס ל לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  אלתור מוסיקלי על פאנטם וירטואלי .
  chai050: Virtual Hang Drum & Vocal C-hai ערוץ : קישור לשרשור המלא אחרון