תפריט
שלום אורח ::: Wed, 12 May 2021, 07:58
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-AEROPEX - אוזניות עוקפות אוזן
הולכת סאונד באמצעות השלד לוקחת צעד איכותי קדימה

לשמוע מוזיקה ללא כיסוי האוזניים ובלי לתחוב לתוכן התקן תעלה מסוכן לשמיעה, מה גם שניתן לשמוע את הסביבה ולשמור על עירנות ובטיחות.

זה מה שמציעה Aftershokz עם דגמי אוזניות הולכת-עצמות שלה. אלחוטיות וחוטיות, האוזניות החדשות מנצלות מה שמערכת השמע שלנו כבר עושה - שמיעת שלד.

הולכת עצם היא חלק טבעי מתהליך השמיעה - צליל עובר דרך עור התוף והעצמות שלנו בו זמנית. החברה לקחה את הרעיון לשלב הבא באמצעות פיתוח חבילת טכנולוגיות שמע קנייניות ופטנטים לעיצוב. התוצאה: אוזניות המספקות מודעות ונוחות מצבית ללא תחרות.

איך הן עובדות?
מתמרים מנחים מיני תנודות דרך עצמות הלחיים לאוזניים הפנימיות, ומעבירים צליל מבלי לחבר או לכסות אותם.

The AfterShokz Aeropex

 

PREMIUMPITCH
לא נראה הגיוני שאודיו העובר דרך העצמות במקום האוזניים יכול להיות מדויק. אכן, זה לא היה אפשרי ללא טכנולוגיית PremiumPitch של החברה, המבטיחה את ייטוב האודיו בהולכת העצם, עם טווח מתאים למוזיקה וקול.
עמיד במים
אוזניות אלה מעוצבות בצורה עמידה למים וזיעה.  ציפוי ננו-טכנולוגי ואטמי גומי דוחים את הזיעה והלחות מבפנים החוצה.
 
LEAKSLAYER
זליגת סאונד מאוזניות לסביבה היא חיסרון נפוץ המצוי במרבית האוזניות, במיוחד בעוצמות גבוהות. LeakSlayer תוכנן לשחרר סאונד שנוצר על ידי מתמרים על מנת לבטל את הצליל שנוצר על ידי המבנה הפנימי, מה שמפחית משמעותית את הדליפה, אפילו בהשוואה לאוזניות ואוזניות מסורתיות.
שפה: אחר ::: מילות מפתח: אוזניות,רקה
עוד ווידאו
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  "ואהבת לבייסך כמוך" - Analog Obsession LOVEND
  DrDataMiner: משחק מילים יפה... LOVEND... גם LO (תחילית Lo-End) גם LOVE.. גם סאב. גם הרמוניות. קישור אין מה לספר הרבה. זה מעשיר לקצ לשרשור המלא אחרון
 • כללי - כל החנויות
  RE: בננה לרמקול ריצפתי
  acidhead: היי שמעון, אם אתה מתכוון לחיבור שיושב על הכבל רמקול ולא ברמקול עצמו, תמצא אותו בכל חנות שמוכרת רמקולים. אביזר סטנדרטי לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: הבדלי מיקס בכרטיסים שונים
  acidhead: יש מתאמי thunderbolt to pci (קופסה חיצונית) זה עובד יפה ב pcie אבל סביר שיהיה קשה למצוא היום pci. מבחינת ביצועים אם אתה לא מא לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  RE: איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  Avodaraba: גם זה פתרון אבל זה ידרוש שימוש במחשב או פדאל כמו ה HX STOMP למשל לשרשור המלא אחרון