תפריט
שלום אורח ::: Fri, 24 Jan 2020, 23:50
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-AEROPEX - אוזניות עוקפות אוזן
הולכת סאונד באמצעות השלד לוקחת צעד איכותי קדימה

לשמוע מוזיקה ללא כיסוי האוזניים ובלי לתחוב לתוכן התקן תעלה מסוכן לשמיעה, מה גם שניתן לשמוע את הסביבה ולשמור על עירנות ובטיחות.

זה מה שמציעה Aftershokz עם דגמי אוזניות הולכת-עצמות שלה. אלחוטיות וחוטיות, האוזניות החדשות מנצלות מה שמערכת השמע שלנו כבר עושה - שמיעת שלד.

הולכת עצם היא חלק טבעי מתהליך השמיעה - צליל עובר דרך עור התוף והעצמות שלנו בו זמנית. החברה לקחה את הרעיון לשלב הבא באמצעות פיתוח חבילת טכנולוגיות שמע קנייניות ופטנטים לעיצוב. התוצאה: אוזניות המספקות מודעות ונוחות מצבית ללא תחרות.

איך הן עובדות?
מתמרים מנחים מיני תנודות דרך עצמות הלחיים לאוזניים הפנימיות, ומעבירים צליל מבלי לחבר או לכסות אותם.

The AfterShokz Aeropex

 

PREMIUMPITCH
לא נראה הגיוני שאודיו העובר דרך העצמות במקום האוזניים יכול להיות מדויק. אכן, זה לא היה אפשרי ללא טכנולוגיית PremiumPitch של החברה, המבטיחה את ייטוב האודיו בהולכת העצם, עם טווח מתאים למוזיקה וקול.
עמיד במים
אוזניות אלה מעוצבות בצורה עמידה למים וזיעה.  ציפוי ננו-טכנולוגי ואטמי גומי דוחים את הזיעה והלחות מבפנים החוצה.
 
LEAKSLAYER
זליגת סאונד מאוזניות לסביבה היא חיסרון נפוץ המצוי במרבית האוזניות, במיוחד בעוצמות גבוהות. LeakSlayer תוכנן לשחרר סאונד שנוצר על ידי מתמרים על מנת לבטל את הצליל שנוצר על ידי המבנה הפנימי, מה שמפחית משמעותית את הדליפה, אפילו בהשוואה לאוזניות ואוזניות מסורתיות.
שפה: אחר ::: מילות מפתח: אוזניות,רקה
עוד ווידאו
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  Apollo x8p v.s. Metric halo ULN8
  yariman: קהילה יקרה, הרבה זמן מאז שביקרתי כאן פעם אחרונה. האם למישהו יצא לעבוד על הכרטיסים הנ״ל? מעבר לעניין הפלאגינים (למרות שגם לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: שיר חדש
  ReuvenM: שיר יפה מאוד. וינטאג' ישראלי משהו. מזכיר את פורטיס רק יותר טעים. אצלי אני מזהה נמוכים בולטים קצת. :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • הפקה עצמית/ עסקים
  RE: מחפש רואה חשבון בדחיפות!
  maked: אני ממליץ לעבוד עם רואה חשבון בבאר שבע , היום בעולם הדיגיטלי לא חייבים שעסק יהיה באותה עיר שבה משרד רואה חשבון נמצא כי אפשר לה לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: ממיר מחשמל יפני לחשמל ישראלי
  וירץ: המון תודה נימרוד :thumbsup: לשרשור המלא אחרון