תפריט
שלום אורח ::: Fri, 27 Nov 2020, 06:54
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-Roxsyn - סינתי גיטרה ל-iOS ללא שימוש ב-MIDI
אם לא הבנתם עד עכשיו: לא מעורב כאן פיקאפ מיוחד, גם לא המרה ל-MIDI וגם שום חומרה...
דרך חדשה ומהפכנית להפוך את הגיטרה או הבס שלך לסינתיס פוליפוני הכולל: Roxsyn - סינתיסייזר הגיטרה המטמורפי הראשון בעולם. אקספרסיבי, מהיר ומגיב לכל ניואנס, מדובר בליגה אחרת מכל שאר תחבולות הגיטרה שנוצרו עד היום.
היוצר לא היה מרוצה מתרגמי הגיטרה למידי הקרים הטמפרמנטים השולטים בשוק, ופיתח גישה חדשה לחלוטין לסינתזת הגיטרה. הטכנולוגיה המקורית של החברה מסנתזת את הגיטרה שלך ישירות, ללא שימוש בתווי MIDI. במקום להיות תחליף מקלדת גרוע, הגיטרה שלך הופכת לחלק בלתי נפרד מהסינתי. וזה לייב!
 

 אם לא הבנתם עד עכשיו: לא מעורב כאן פיקאפ מיוחד, גם לא המרה ל-MIDI וגם שום חומרה - נאדה!

 
למנוע של רוקסיקס מורכב משלושת מחוללי האות המטמורפיים (מתנדים). כל מחולל מציע 5 צורות גל ייחודיות, ובעל טווח אוקטבה של 4+ לכיסוי מגוון רחב של תדרים. 
 
 
כל אחד מכיל ארבעה סוגי פילטרים וירטואליים-אנלוגיים בהתאמה אישית ומעטפות ייעודיות, בנקי הסינון עוזרים לפסל את מחוללי הסינתי באינספור דרכים חדשות. המעטפות מעוצבות במיוחד לגיטרה, ומונעות על ידי מחולל טריגרים אוטומטי מתכוונן-לחלוטין, הנשלט על ידי דינמיקת הנגינה שלך.
 
מעטפת נוספת שולטת על משרעת האות (אמפליטודה)  ומעניקה לך עוד יותר אפשרויות ביצירת צלילי סינטים.
 
:: Arpeggiator ::
בונוס חמוד ביותר היא האפשרות להפוך באופן מיידי תווי גיטרה מתמשכים לדפוסים (patterns) מהירים (או איטיים) מורכבים בעזרת ה- arp החזק וקל לשימוש של Roxsyn.

קיימים 8 אלגוריתמי צעד לבחירה, כמו גם ערך תו הניתן להגדרה, חזרות ועוד. ניתן  אפילו לנתב את ה- arp לכל שילוב של שלושת הגנרטורים הקוליים והוא יכול לשלוח טריגרים לכל אחת מארבעת המעטפות של Roxsyn, ואפילו לאפס את ה- LFOs. אז זהו גם כלי קצב / טראנס שימושי!
 
 
:: אפנון ו- FX ::
מטריצת המודולציה ידידותית למשתמש, ומאפשרת לך לתפעל פרמטרים (פיץ', עוצמה, המסננים וכו ') באמצעות שני LFOs ומעטפת mod. הוסף ויברטו עדין, אפילו הדמיה של החלקה. וזה בקצרה...
 
Roxsyn מגיע עם אפקטים סטריאו מהשורה הראשונה, שפותחו במיוחד כדי לעורר אפילו סינתזת-יתר: ריברב רב עוצמה עם קביעות של אינספור חדרים, ופרמטרים מגוונים לקביעה.
 
 
גרסת הפרו מציעה אף יותר:
 
500+ factory presets with bass, lead, pad, arp sounds & more. Easily create & share your own presets. Audio Unit v3, IAA, Audiobus, Ableton Link. 64-bit processing at up to 96kHz. 160+ MIDI controllable parameters; MIDI learn & map save/share. Tapedeck (in the app), so you can record, loop & share your ideas on the go. Just some of Roxsyn’s professional features that make life and music a little bit easier.

קישור לאתר (ועוד מוצרים מדהימים באתר!)

שפה: עברית ::: מילות מפתח: גיטרה סינתי
עוד ווידאו
 • לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  תווים להורדה בחינם
  imri keren: קישור לשרשור המלא אחרון
 • הסלון
  RE: ראיון עם יאיר ניסימוב - אולפן העוגן
  ReuvenM: אחת הדמויות היקרות והלבביות בענף, וגם חבר נפש. נחמד היה למצוא צילום שלי, מפרק את הקונסולה האגדתית (עם הגב למצלמה). אין לשרשור המלא אחרון
 • תיאוריה
  תווים להורדה בחינם
  imri keren: קישור לשרשור המלא אחרון
 • מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  RE: שאלה פשוטה מקלדת אלסיס v61
  חזי ח: אניני יודע לעשות את המיפוי הזה ? מאוד אשמח , אם אפשר להסביר בשלבים : אני עובד עם v61 מול מודול לא חדש ... Halion 3.5 לשרשור המלא אחרון
עשוי לענין אותך