תפריט
שלום אורח ::: Fri, 29 May 2020, 09:09
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-Roxsyn - סינתי גיטרה ל-iOS ללא שימוש ב-MIDI
אם לא הבנתם עד עכשיו: לא מעורב כאן פיקאפ מיוחד, גם לא המרה ל-MIDI וגם שום חומרה...
דרך חדשה ומהפכנית להפוך את הגיטרה או הבס שלך לסינתיס פוליפוני הכולל: Roxsyn - סינתיסייזר הגיטרה המטמורפי הראשון בעולם. אקספרסיבי, מהיר ומגיב לכל ניואנס, מדובר בליגה אחרת מכל שאר תחבולות הגיטרה שנוצרו עד היום.
היוצר לא היה מרוצה מתרגמי הגיטרה למידי הקרים הטמפרמנטים השולטים בשוק, ופיתח גישה חדשה לחלוטין לסינתזת הגיטרה. הטכנולוגיה המקורית של החברה מסנתזת את הגיטרה שלך ישירות, ללא שימוש בתווי MIDI. במקום להיות תחליף מקלדת גרוע, הגיטרה שלך הופכת לחלק בלתי נפרד מהסינתי. וזה לייב!
 

 אם לא הבנתם עד עכשיו: לא מעורב כאן פיקאפ מיוחד, גם לא המרה ל-MIDI וגם שום חומרה - נאדה!

 
למנוע של רוקסיקס מורכב משלושת מחוללי האות המטמורפיים (מתנדים). כל מחולל מציע 5 צורות גל ייחודיות, ובעל טווח אוקטבה של 4+ לכיסוי מגוון רחב של תדרים. 
 
 
כל אחד מכיל ארבעה סוגי פילטרים וירטואליים-אנלוגיים בהתאמה אישית ומעטפות ייעודיות, בנקי הסינון עוזרים לפסל את מחוללי הסינתי באינספור דרכים חדשות. המעטפות מעוצבות במיוחד לגיטרה, ומונעות על ידי מחולל טריגרים אוטומטי מתכוונן-לחלוטין, הנשלט על ידי דינמיקת הנגינה שלך.
 
מעטפת נוספת שולטת על משרעת האות (אמפליטודה)  ומעניקה לך עוד יותר אפשרויות ביצירת צלילי סינטים.
 
:: Arpeggiator ::
בונוס חמוד ביותר היא האפשרות להפוך באופן מיידי תווי גיטרה מתמשכים לדפוסים (patterns) מהירים (או איטיים) מורכבים בעזרת ה- arp החזק וקל לשימוש של Roxsyn.

קיימים 8 אלגוריתמי צעד לבחירה, כמו גם ערך תו הניתן להגדרה, חזרות ועוד. ניתן  אפילו לנתב את ה- arp לכל שילוב של שלושת הגנרטורים הקוליים והוא יכול לשלוח טריגרים לכל אחת מארבעת המעטפות של Roxsyn, ואפילו לאפס את ה- LFOs. אז זהו גם כלי קצב / טראנס שימושי!
 
 
:: אפנון ו- FX ::
מטריצת המודולציה ידידותית למשתמש, ומאפשרת לך לתפעל פרמטרים (פיץ', עוצמה, המסננים וכו ') באמצעות שני LFOs ומעטפת mod. הוסף ויברטו עדין, אפילו הדמיה של החלקה. וזה בקצרה...
 
Roxsyn מגיע עם אפקטים סטריאו מהשורה הראשונה, שפותחו במיוחד כדי לעורר אפילו סינתזת-יתר: ריברב רב עוצמה עם קביעות של אינספור חדרים, ופרמטרים מגוונים לקביעה.
 
 
גרסת הפרו מציעה אף יותר:
 
500+ factory presets with bass, lead, pad, arp sounds & more. Easily create & share your own presets. Audio Unit v3, IAA, Audiobus, Ableton Link. 64-bit processing at up to 96kHz. 160+ MIDI controllable parameters; MIDI learn & map save/share. Tapedeck (in the app), so you can record, loop & share your ideas on the go. Just some of Roxsyn’s professional features that make life and music a little bit easier.

קישור לאתר (ועוד מוצרים מדהימים באתר!)

שפה: עברית ::: מילות מפתח: גיטרה סינתי
עוד ווידאו
 • מחשבים - חומרה
  RE: שחזור מידע מדיסק קשיח פגום
  mandela: מה בדיוק הבעיה? יש דברים שאפשר לנסות לפתור לפני שהולכים לחברה מקצועית (אלא אם כן הדיסק פיזית הרוס) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: יצירה מוסיקלית - Between tangles and hope
  ReuvenM: תענוג! לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Extra Cheese Loop
  ReuvenM: יפה מאוד ומאוזן. הטמעתי לך את הנגן בהודעה :sorry: לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: rme hdsp9632 תקלה לא מובנת
  ליאורי: שמע אני מעניין של חוסר זמן פנוי בא לשבת באולפן ורוצה את הכל מוכן ליצירה, ומוצא את עצמי שבועיים מבזבז על פתרון תקלות, אני אפילו עד לשרשור המלא אחרון