תפריט
שלום אורח ::: Wed, 21 Apr 2021, 17:02
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ססטיין אינסופי - האם ה-Joyo’s JGE-01 הוא היורש של ה-EBow המיתולוגי?
הכלי שהיה להיט הגיטריסטים הים תיכוניים בישראל זוכה למחליף

ה- Joyo JGE-01 Infinite Sustainer החדש הוא מכשיר ידני המציע לנגן שני מצבים של ססטיין אינסופי. האם הוא יכול להתמודד עם ה- EBow הקלאסי?

ה- EBow קיים בערך 40 ​​שנה, ועד לא מזמן לא הייתה לו מעט מאוד תחרות. ואז TC Electroni שיחררה את הססטיינר Aeon בשנה שעברה.
 
 
כעת Joyo  נכנסת לשוק הססטיין עם ה- JGE-01 החדש והאינסופי. יחידה זו דומה בגודלה גם ל-EBow  וגם ל-Aeon. ובדיוק כמותם, יש לו גם שני מצבי ססטיין זמינים.
 
רגיל ואוברטון
ניתן לבחור ססאיין רגיל או אוברטון, ובעוד שההבדל עדין, נראה כי המכשיר מתנהג אחרת. מצב אוברטון מוסיף הרמוניות. משתמשים גם בהתקן JGE-01 בצורה דומה: פשוט מעבירים בריחוף את היחידה מעל מיתרי הגיטרה והוא משתמש בשדה מגנטי כדי לגרום להם לרטוט ללא סוף.
 
 
האור
נורית LED כחולה שימושית מראה לך באיזה מיתר יש לך כיסוי, כך שתוכל לוודא מה אתה עושה. היחידה פועלת באמצעות סוללת 9 וולט בודדת, שאם היא פועלת בדומה ל-EBow , היא אמורה להחזיק מעמד לאורך שנים.
@joyotech
שפה: עברית ::: מילות מפתח: EBow
עוד ווידאו
 • גיטרות - Guitars
  RE: איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  איצקו: תודה רבה להתייחסותך ועזרתך, אך תוך כדי החיפושים שלי אחר מידע או מוצר כלשהו שיפתור לי את בעייתי, נתקלתי במספר יועצים (מוכרי לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: חיבור מוניטורים לימהה
  acidhead: לא ברור מאיך שכתבת אם אתה רוצה רק שליטת ווליום נפרדת או מיקס נפרד במוניטורים אם אתה רוצה מיקס אחר מהיציאה הראשית בקומבינה קלה, אתה יכול לחבר את לשרשור המלא אחרון
 • הסלון
  RE: פרופסור ליאו שאודינישקי וחזון הסטריאו
  haephrati: אני נכד נוסף של ליאו שאודינישקי. אכן הוא המציא את הסטיראו. הנה לינק לבלוג שאני מנהל אודותיו. הוא גם כתב את הספר הבא. לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Stayin' With Me - קצת גרוב שיזיז את הגוף ויעלה חיוך על הפנים
  subzero: תודה רבה. :thankyou: ואגב, שאלת שאלה מעניינת באמת ... לשרשור המלא אחרון