תפריט
שלום אורח ::: Fri, 28 Feb 2020, 05:04
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-The Weight מצולם ומוקלט בידי אמנים מפורסמים ברחבי העולם
מנגנים יחדיו בסביבתם הטבעית, רינגו על התופים...

"שיר מסביב לעולם" -  'The Weight, המציג מוזיקאים המופיעים יחד על פני חמש יבשות.
שירים מעולים יכולים לנוע בכל מקום המגשר בין מה שמפריד בינינו ומעורר בנו השראה לראות באיזו קלות כולנו מסתדרים כאשר המוזיקה מתנגנת.
תודה מיוחדת לשותף שלנו Cambria® על כך שעזרנו לאפשר זאת ולרובי רוברטסון, רינגו סטאר ולכל הנגנים שהצטרפו אלינו לחגיגת 50 שנה לשיר הקלאסי הזה.

Dedicated To "The Band":
Rick Danko
Levon Helm
Garth Hudson
Richard Manuel
Robbie Robertson
"נגינה למען שינוי" היא תנועה שנוצרה לעורר השראה וחיבור בין העולם באמצעות מוזיקה, שנולדה מתוך האמונה המשותפת שלמוזיקה יש את הכוח לפרוץ גבולות ולהתגבר על מרחקים בין אנשים.
המוקד העיקרי שלנו הוא להקליט ולצלם מוזיקאים המופיעים בסביבתם הטבעית ולשלב את הכישרון והעוצמה התרבותית שלהם בסרטונים חדשניים שאנו מכנים שירים ברחבי העולם.
יצירת הסרטונים הללו הניעו אותנו להקים את להקת הנגינה למען שינוי - ייצוג מוחשי, מסע של המשימה שלנו, המציג מוזיקאים שנפגשו במהלך מסענו; ולהקים את הקרן למשחק לשינוי - ארגון נפרד  המוקדש לבניית בתי ספר למוזיקה ואמנות לילדים ברחבי העולם. באמצעות מאמצים אלה אנו שואפים ליצור תקווה והשראה לעתיד כוכב הלכת שלנו. למידע נוסף:
http://playingforchange.com
 
 
שפה: אנגלית ::: מילות מפתח: עולמי
עוד ווידאו
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: 2 שאלות של מתחיל - הכנת כבלים לאולפן באופן עצמאי
  ReuvenM: אם זה למיקרופון אין בעיה לחבר בשני הצדדים ואפילו עדיף. הענין כאן הוא מניעת לופים של אדמה (הימהומים) עקב חיבור הדדי בין מכשי לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  מקבץ חינמיים מרענן ליום המשפחה..
  mixtrim: רוצים ממתק? הנה.. קישור המדובר כמובן ב Finisher MICRO מ UJAM נראה מה אתם חושבים שהוא עושה.. ההורדה - כאן -- לפורטים לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: אלבום טכנו חדש שלי :)
  ReuvenM: אלוף! כהרגלך. למרות קצת הפרש מופע בין הצדדים (האפקט מרחבי כנראה) זה מסתדר גם במונו. לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - תוכנה ואינטרנט
  RE: מישהו יודע איך אפשר להעלות שיר לספוטיפיי?
  shahar: יש בפייסבוק קבוצה שנקראת ספוטיפיי למוזיקאים. יש שם מלא אינפורמציה. שווה ללמוד קצת לפני שמעלים את השירים. כמו כן יש את האת לשרשור המלא אחרון