תפריט
שלום אורח ::: Wed, 21 Apr 2021, 17:40
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-The Weight מצולם ומוקלט בידי אמנים מפורסמים ברחבי העולם
מנגנים יחדיו בסביבתם הטבעית, רינגו על התופים...

"שיר מסביב לעולם" -  'The Weight, המציג מוזיקאים המופיעים יחד על פני חמש יבשות.
שירים מעולים יכולים לנוע בכל מקום המגשר בין מה שמפריד בינינו ומעורר בנו השראה לראות באיזו קלות כולנו מסתדרים כאשר המוזיקה מתנגנת.
תודה מיוחדת לשותף שלנו Cambria® על כך שעזרנו לאפשר זאת ולרובי רוברטסון, רינגו סטאר ולכל הנגנים שהצטרפו אלינו לחגיגת 50 שנה לשיר הקלאסי הזה.

Dedicated To "The Band":
Rick Danko
Levon Helm
Garth Hudson
Richard Manuel
Robbie Robertson
"נגינה למען שינוי" היא תנועה שנוצרה לעורר השראה וחיבור בין העולם באמצעות מוזיקה, שנולדה מתוך האמונה המשותפת שלמוזיקה יש את הכוח לפרוץ גבולות ולהתגבר על מרחקים בין אנשים.
המוקד העיקרי שלנו הוא להקליט ולצלם מוזיקאים המופיעים בסביבתם הטבעית ולשלב את הכישרון והעוצמה התרבותית שלהם בסרטונים חדשניים שאנו מכנים שירים ברחבי העולם.
יצירת הסרטונים הללו הניעו אותנו להקים את להקת הנגינה למען שינוי - ייצוג מוחשי, מסע של המשימה שלנו, המציג מוזיקאים שנפגשו במהלך מסענו; ולהקים את הקרן למשחק לשינוי - ארגון נפרד  המוקדש לבניית בתי ספר למוזיקה ואמנות לילדים ברחבי העולם. באמצעות מאמצים אלה אנו שואפים ליצור תקווה והשראה לעתיד כוכב הלכת שלנו. למידע נוסף:
http://playingforchange.com
 
 
שפה: אנגלית ::: מילות מפתח: עולמי
עוד ווידאו
 • גיטרות - Guitars
  RE: איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  איצקו: תודה רבה להתייחסותך ועזרתך, אך תוך כדי החיפושים שלי אחר מידע או מוצר כלשהו שיפתור לי את בעייתי, נתקלתי במספר יועצים (מוכרי לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: חיבור מוניטורים לימהה
  acidhead: לא ברור מאיך שכתבת אם אתה רוצה רק שליטת ווליום נפרדת או מיקס נפרד במוניטורים אם אתה רוצה מיקס אחר מהיציאה הראשית בקומבינה קלה, אתה יכול לחבר את לשרשור המלא אחרון
 • הסלון
  RE: פרופסור ליאו שאודינישקי וחזון הסטריאו
  haephrati: אני נכד נוסף של ליאו שאודינישקי. אכן הוא המציא את הסטיראו. הנה לינק לבלוג שאני מנהל אודותיו. הוא גם כתב את הספר הבא. לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Stayin' With Me - קצת גרוב שיזיז את הגוף ויעלה חיוך על הפנים
  subzero: תודה רבה. :thankyou: ואגב, שאלת שאלה מעניינת באמת ... לשרשור המלא אחרון