תפריט
שלום אורח ::: Mon, 25 May 2020, 01:30
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-The Weight מצולם ומוקלט בידי אמנים מפורסמים ברחבי העולם
מנגנים יחדיו בסביבתם הטבעית, רינגו על התופים...

"שיר מסביב לעולם" -  'The Weight, המציג מוזיקאים המופיעים יחד על פני חמש יבשות.
שירים מעולים יכולים לנוע בכל מקום המגשר בין מה שמפריד בינינו ומעורר בנו השראה לראות באיזו קלות כולנו מסתדרים כאשר המוזיקה מתנגנת.
תודה מיוחדת לשותף שלנו Cambria® על כך שעזרנו לאפשר זאת ולרובי רוברטסון, רינגו סטאר ולכל הנגנים שהצטרפו אלינו לחגיגת 50 שנה לשיר הקלאסי הזה.

Dedicated To "The Band":
Rick Danko
Levon Helm
Garth Hudson
Richard Manuel
Robbie Robertson
"נגינה למען שינוי" היא תנועה שנוצרה לעורר השראה וחיבור בין העולם באמצעות מוזיקה, שנולדה מתוך האמונה המשותפת שלמוזיקה יש את הכוח לפרוץ גבולות ולהתגבר על מרחקים בין אנשים.
המוקד העיקרי שלנו הוא להקליט ולצלם מוזיקאים המופיעים בסביבתם הטבעית ולשלב את הכישרון והעוצמה התרבותית שלהם בסרטונים חדשניים שאנו מכנים שירים ברחבי העולם.
יצירת הסרטונים הללו הניעו אותנו להקים את להקת הנגינה למען שינוי - ייצוג מוחשי, מסע של המשימה שלנו, המציג מוזיקאים שנפגשו במהלך מסענו; ולהקים את הקרן למשחק לשינוי - ארגון נפרד  המוקדש לבניית בתי ספר למוזיקה ואמנות לילדים ברחבי העולם. באמצעות מאמצים אלה אנו שואפים ליצור תקווה והשראה לעתיד כוכב הלכת שלנו. למידע נוסף:
http://playingforchange.com
 
 
שפה: אנגלית ::: מילות מפתח: עולמי
עוד ווידאו
 • קידום עצמי
  יצירה מוסיקלית - Between tangles and hope
  chai050: יצירה אילתורית מוסיקלית חדשה על פסנתר Voices Of The Soul Between tangles and hope - בין סבכים לתקווה קישור לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: rme hdsp9632 תקלה לא מובנת
  acidhead: מעניין :) אם אתה מחליף בתוכנת עריכה לדרייבר שאינו ASIO זה גם עובד? כמה WDM Devices מופיעים לך ב DSP Settings? אתה יכול לשרשור המלא אחרון
 • אבלטון לייב Ableton Live
  RE: Two midi keyboards the same cc1 - how to fix ?
  Yossi Mor: חחחח אני לא מצטער על הקנייה בכלל. אני חושב שהקונטרולר מעולה. פשוט תוכנה נוראית ואת זה אפשר לתקן. בכל אופן אני אבד לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: המלצה לכרטיס קול
  ליאורי: עניתי לך בעניין הזה שם:) לשרשור המלא אחרון