תפריט
שלום אורח ::: Tue, 14 Jul 2020, 22:20
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
קיובס 10.5 - שדרוג משמעותי לתוכנה הפופולרית
שיפורים והרבה תכונות חדשות

בין התוספות: Spectral Comparison EQ, Padshop 2, ערוצי מיקסר צבעוניים, שיפורים בנושא רינדור וייצוא ווידאו ועוד.
לא הרבה זמן מאז שסטיינברג שיחררה את Cubase 10, מה שהביא לנו שיפורים רבים כמו VariAudio 3, רצועות ערוצים חדשות ותמיכה ב- ARA. אבל החברה כבר מציעה את השדרוג הבא. הוא כולל פיצ'רים חדשים רבים, שחלקם מעלים את Cubase 10.5 בהשוואה ל- DAWs אחרים, וחלקם בלעדיים ל- Cubase.

ה- Spectral Comparison EQ החדש נועד לעזור לכם לנקות תדרים כדי לפנות מקום לכלים במיקס שלכם. זההוא מאפשר לנתב אות מערוץ אחר אל ה- EQ ולהשוות את העקומות הספקטרליות. זה אומר שלא תצטרך לפנות לתוספים חיצוניים כמו Sknote Main EQ או Fabfilter Pro-Q 3, שכבר יש להם את התכונה הזו. ה- Spectral Comparison EQ זמין רק ברמת Pro של Cubase 10.5.
 
קיובסהוא מועדפת על מוזיקאים הכותבים מוזיקה לתמונה, וסטיינברג הקלה על ייצוא קטעי וידאו במהירות  על מנת להציג אותם בפני לקוחות. Cubase 10.5 יכולה לייצא סרטונים עם דחיסת H.264 ואודיו 16 סיביות ללא צורך בתוכנה נוספת. ניתן לייצא את כל הפרויקט או רק חלקים ממנו, ואפילו לכלול את קוד הזמן בסרטון במידת הצורך. תכונה זו זמינה בכל שלוש הגרסאות של קובייס 10.5, עד גרסת האלמנטים.
 
Cubase 10.5 מוסיפה את האפשרות לצבוע ערוצים שלמים ב- MixConsole. למרות שזה עשוי להיראות כמו תכונה מינורית, קיים  פוטנציאל לשיפור זרימת העבודה על ידי מתן מבט יותר מנתב של היכן כל דבר נמצא. בפרויקטים גדולים הדבר יכול להאיץ את הדברים בצורה משמעותית. לכל שלוש הגרסאות של Cubase 10.5 יש תכונה זו.
אלו רק חלק מהתכונות החדשות, להלן מדריכי ווידאו עבור השדרוג:

אתר התוכנה
י
בואנים בישראל: חלילית

שפה: אחר ::: מילות מפתח: קיובס 10.5
עוד ווידאו
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  RE: תיקון זיופים וטיימינג 2020
  acidhead: Melodyne לשרשור המלא אחרון
 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  הטמעת פלייליסט יו טיוב בעמוד פייסבוק עסקי
  Yossi Mor: היי האם יש דרך להטמיע פלייסליסט שיצרתי ביו טיוב בעמוד עסקי בפייסבוק? אני יודע שאפשר ליצור לשונית יו טיוב בעמוד העסקי בפייסבוק אבל ה לשרשור המלא אחרון
 • סינתזה ומבנה צליל
  RE: קורס סינתזה ב Udemy
  ReuvenM: הרווח כולו של התלמידים שלך! אין עליך בתחום לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון