תפריט
שלום אורח ::: Sat, 04 Apr 2020, 05:40
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
Nuendo - שדרוג משמעותי בגרסה 10
מעל 40 תכונות חדשות ושיפורים בתוכנת הפוסט פרודקשן הפופולרית של סטיינברג

גרסה 10 אשר נחשפה בכנס מפתחי משחקים מציעה כלי עריכה מתקדמים, תזרים עבודה מועשר ועוד הרבהתכונות חדשות שהפכו את תוכנת הפוסט לפופולרית בקרב מפיקים בתחום סאונד-לתמונה.

הקפיצה מגרסה 8 ישירות ל-10 מרמזת על שינוי משמעותי בקרביים, כולל היענות רבה להצעות מצד משתמשים קבועים בתוכנה. עם תוספות כמו Video Cut Detection, המסוגל לזהות בצורה אוטומטית נקודות עריכה ולסמן בהן נקודות ציון, ופונקציות ייבוא חדשות להקלטות שטח אשר מאפשרות התאמה אוטומטית של קבצי האודיו לאירועים בתוכנה.

כמוכן הוכנסו אפקטים חדשים, כמו אפקט דופלר המדמה תפישת מיקום ומרחק בהתאם למאזין, ה-VoiceDesigner משמש לשנות קולות (מין, מורפינג, רובוט, פיץ' וכו'). אפקטים נוספים הם VariAudio 3, Distroyer effect, MixConsole Snapshots, Groove Agent SE 5.

מבחינת תזרים העבודה בגרסה 10 נראה תכונות חדשות להקלה בעבודה. לדוגמה, קבצי ADM נתנים לייבוא ישיר לפתוך הפרויקט, עיבוד אופליין משופר כולל גרור-והשלך של פלגינים לוך התהליך, תמיכה בכלי dearVR Spatial Connect 3D המעולה לעוסקים במציאות רבודה, יכולות רינדור חדשות, Cue Sheet Export ליצירת דו"ח של מרכיבי המוזיקה והאודיו המשולבים בפרויקט (כולל קריינות), ועוד.

קישור לעמוד המוצר

שפה: עברית ::: מילות מפתח: steinberg
עוד ווידאו
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  TanTan: מעדכן שאחרי כמה ימים מהנים של שימוש המק פרו החדש רלוונטי לאודיו ! לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  בלוז קוסמי לייב
  וירץ: נזכרתי בקטע מתוך אלבום שהוצאתי ב 2006 ששמו כשם האלבום ממנו נילקח, ״בלוז קוסמי״. בניגוד לשירים ׳רגילים׳ שבהם יש זמר ששר ולפעמ לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - תוכנה ואינטרנט
  RE: שאלה בסיסית בנושא מהירות אינטרנט
  חזי ח: מדוע יש צורך בהגבלת שידור אלחוטי ? בראוטר ? מה זה תורם ? לשרשור המלא אחרון
 • בריאות
  הערות חשובות בגלל המצב
  mixtrim: ההודעה לא ממש קשורה לנושאי הפורום אך בגלל המצב אני חושב שכדאי להעלות כמה נקודות שלא כל אחד חושב עליהם או על חלקם במאבק בהתפשטות הוי לשרשור המלא אחרון