תפריט
שלום אורח ::: Sun, 31 May 2020, 13:23
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
Nuendo - שדרוג משמעותי בגרסה 10
מעל 40 תכונות חדשות ושיפורים בתוכנת הפוסט פרודקשן הפופולרית של סטיינברג

גרסה 10 אשר נחשפה בכנס מפתחי משחקים מציעה כלי עריכה מתקדמים, תזרים עבודה מועשר ועוד הרבהתכונות חדשות שהפכו את תוכנת הפוסט לפופולרית בקרב מפיקים בתחום סאונד-לתמונה.

הקפיצה מגרסה 8 ישירות ל-10 מרמזת על שינוי משמעותי בקרביים, כולל היענות רבה להצעות מצד משתמשים קבועים בתוכנה. עם תוספות כמו Video Cut Detection, המסוגל לזהות בצורה אוטומטית נקודות עריכה ולסמן בהן נקודות ציון, ופונקציות ייבוא חדשות להקלטות שטח אשר מאפשרות התאמה אוטומטית של קבצי האודיו לאירועים בתוכנה.

כמוכן הוכנסו אפקטים חדשים, כמו אפקט דופלר המדמה תפישת מיקום ומרחק בהתאם למאזין, ה-VoiceDesigner משמש לשנות קולות (מין, מורפינג, רובוט, פיץ' וכו'). אפקטים נוספים הם VariAudio 3, Distroyer effect, MixConsole Snapshots, Groove Agent SE 5.

מבחינת תזרים העבודה בגרסה 10 נראה תכונות חדשות להקלה בעבודה. לדוגמה, קבצי ADM נתנים לייבוא ישיר לפתוך הפרויקט, עיבוד אופליין משופר כולל גרור-והשלך של פלגינים לוך התהליך, תמיכה בכלי dearVR Spatial Connect 3D המעולה לעוסקים במציאות רבודה, יכולות רינדור חדשות, Cue Sheet Export ליצירת דו"ח של מרכיבי המוזיקה והאודיו המשולבים בפרויקט (כולל קריינות), ועוד.

קישור לעמוד המוצר

שפה: עברית ::: מילות מפתח: steinberg
עוד ווידאו
 • קידום עצמי
  RE: יצירה מוסיקלית - Between tangles and hope
  chai050: תודה ראובן. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  מחפש חומר תאורטי בעברית
  Smilan: מכירים ספר בעברית עם מיידע תאורטי על מעגלי אודיו, משהו בסגנון של small signal audio design למי שמכיר? לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: שחזור מידע מדיסק קשיח פגום
  mandela: מה בדיוק הבעיה? יש דברים שאפשר לנסות לפתור לפני שהולכים לחברה מקצועית (אלא אם כן הדיסק פיזית הרוס) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Extra Cheese Loop
  ReuvenM: יפה מאוד ומאוזן. הטמעתי לך את הנגן בהודעה :sorry: לשרשור המלא אחרון