תפריט
שלום אורח ::: Thu, 23 Sep 2021, 03:48
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
Yamaha DGX-660 Digital Piano Overview
גלו את התכונות של הפסנתר הדיגיטלי של ימאהה DGX-660

פסנתר דיגיטלי עדכני עם שלל תכונות מדהימות

פסנתר דיגיטלי אינטראקטיבי ללמידה, נגינה, שיתוף והנאה. פונקצית Piano Room החדשה מאפשרת לבחור מבין מגוון פסנתרים ומאפיינים אקוסטיים על מנת ליצור את סביבת הפסנתר העדיפה עליכם.  כעת אפשר לחבר מיקרופון לכלי, לשיר ולנגן יחד ולהאזין לקול שלכם יחד עם אפקטים דרך הרמקולים המובנים במכשיר. תוכלו אפילו להקליט את הסשן לזיכרון חיצוני בUSB ולשתף עם חברים ומשפחה.
ברוכים הבאים ל''חדר הפסנתר''
DGX 660 מאפשר לכם לבחור חלל וירטואלי שבו אפשר לבחור בין סוגים של פסנתרים אקוסטיים. תוכלו לבחור בין חדר סטנדרטי, במת מועדון או היכל קונצרטים ואפילו להטות את זוית הכנף הוירטואלית לשינוי אופי הצליל.
אנסמבל של כלים אקוסטיים
גיטרות חשמליות ואקוסטיות, כלי קשת, כלי נשיפה וצלילים ריאליסטיים נוספים יהוו אנסמבל שלם של צלילים איכותיים שנדגמו במספר שכבות בסטריאו ומגבירות את אמינות הצליל עד ללכידת התהודה, ההבעה והויברציות הייחודיות של כל כלי.
 
 
 
איכות צליל שתמצאו רק בפסנתרי Yamaha
דגימת צליל PureCF ועיבוד Damper Resonance DSP המעניקים לכם לכם את הגרסה הדיגיטלית האמינה והמדויקת ביותר של הפסנתר המקורי ממנו נדגמו הצלילים.Yamaha היא החברה המובילה בתעשייה בטכנולוגית פסנתר דיגיטלית והאזנה לאיכות הצליל של פסנתרי Yamaha הדיגיטליים עם מנוע הCF היא ההוכחה לכך.  הצליל של הפסנתר Yamaha CFIIIS 9 משוחזר כאן בנאמנות ומאפשר דינמיות ואקספרסיביות חסרת תקדים.
 
מגע אותנטי על הקלידים
טכנולוגית Graded Hammer Standard - GHS, מספקת מגע כבד יותר באוקטבות הנמוכות וקל יותר בגבוהות, בדיוק כמו פטישים של פסנתר אקוסטי. שילוב זה מצויין לסטודנט המעוניין להתאמן על טכניקה של האצבעות בצורה אמינה, כך שהמגע לא יהיה שונה בהרבה כאשר ינגן על פסנתר אמיתי. עם שכבת המט על הקלידים השחורים, אצבעותיכם לא יחליקו בנגינה לאורך זמן.
 
קישור למוצר - כלי זמר
שפה: אנגלית ::: מילות מפתח: Yamaha DGX-660
עוד ווידאו
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: בידוד קומפרסור
  nimrod: אפשר הסבר או דוגמה איך עושים פתח לאויר בלי שהוא יהיה פתח לרעש? ככה: :) לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: VoS FerricTDS mk II - אגדת הדמיית טייפ שקמה לתחיה
  shpitz_yl: סוג של נוסטלגיה לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  VennAudio Free-Clip - קוטם אות (קליפר)
  DrDataMiner: ג'ונתן הייד (ה.ג.ב Venn Audio) כתב לפני כמה שנים פלאג חינמי מצוין (שעובד תחת JUCE) בשם Free Clip. קישור הפלאג הזה הוא לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: קבצי שמע שנפגמו בתוכנה - קיובייס
  yonatanstn: שבוע טוב, תודה על העזרה! הקבצים בתיקיית האודיו גם נפגמו. זה לא עניין של חוסר תיאום בין הפרויקט לכרטיס קול. משהו שם נדפק. לשרשור המלא אחרון