תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 14:11
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
סינתזה וסאונד
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל
  bigwigs  
סינתזה וסאונד
הודעה פורסם: שישי 10 דצמ',04 03:40   
ברצוני לשאול אם יש חומר באיזשהו אתר אינטרנט או אפילו ספר, עדיף בעיברית
שמלמד את כל מה שקשור לסינתזה, סאונד, בניית סינתיסייזרים.. substractive, fm, am, additive
תורת הצליל\גל
אני ממש לא מתמצא בזה, אני יוצר מוזיקה אלק כבר 6 שנים בלי לדעת מה אני עושה, ז"א אני משתמש בפריסטים ואין לי מושג על מה שאני יכול לעשות עם מודולר כמו REAKTOR..
בבקשה, אני זקוק לעזרה זו
Antman
הודעה פורסם: שישי 10 דצמ',04 10:19   
כנס לפורום מוזיקה אלקטרונית, בהודעה השנייה שהשאיר ezry21 יש לינק לאחלה pdf שיש בו אינופרמציה טובה על סינטזה.
השיטה הכי טובה היא פשוט להוריד manuals של vst's ולקרוא בשירותים במקום עיתון...
להיכרות בסיסית עם מושגים כמו fm, ring modulation/am וכו' עשה זאת:
תלחץ f1 בקיובייס (זה עזרה) ותן דבל קליק על ה a1 שזה הסינטי האגדי מבית היוצר סטיינברג (סתם) וקיבלת רשימה מה כל כפתור בסינטי עושה וכמו כן הסבר מהי מודולציה וכו', אני בטוח שאחרי שתקרא את זה יהיה לך יותר קל לגשת לmanuals (שרובם מסתמכים על ידע בסיסי),
לגבי סינתזה- תתחיל מה a1, כשאני התחלתי הוא מאוד עזר לי ללמוד, הוא ויזואלי וידידותי למסנתז, ככל שאתה מתקדם בעיצוב הסאונד שלך אל תשכח לעשות store preset- מתן שם ובstore preset אחריו, את אותו שם ואישור overwrite.
בהצלחה....
בקשר לריאקטור תחליט אם אתה רוצה להיות מוזיקאי או מתכנת, לי יש אותו ואני משתמש בסינטים שקיבלתי איתו
הודעה פורסם: שישי 10 דצמ',04 15:44   
העתק את הלינק שבסוף ההודעה, ובחלק התחתון של העמוד תמצא חומר מעולה להתחלה (ולהמשך) באנגלית בסדרת ה- synth secrets

גם אני חיפשתי חומר על נושא זה זמן רב ואתר זה אזר לי מאוד.
http://www.soundonsound.com/search?page=3&Section=8&Subject=12&session=44fa1aa9d4000667e8b6acaf565b0f31

יש גם את הלינק הזה שמסביר חומר יותר בסיסי:

http://hem2.passagen.se/tkolb/art/synth/intro_e.htm

בהצלחה #thumbsup
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון