תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 21:23
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
תואר ראשון במוסיקה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (50) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  עומרי מיקס  
תואר ראשון במוסיקה
הודעה פורסם: שבת 01 ינו',05 09:22   
שלום לכולם

לפי מה שידוע לי בבתי הספר הפרטיים למוסיקה כמו: רימון, הד, סאונד... לא יוצאים עם תואר במוסיקה (B.A ) תואר שמקובל ע"י משרד העבודה בארץ, משרד החינוך וכו...
כפי שבדקתי (ותקנו אותי אם אני טועה) הכלים שמעניקים הבתי ספר הפרטיים הם יותר טובים ושימושיים לעבודה במוסיקה כגון לימודי סאונד נרחבים יותר, עבודה עם תוכנות מוסיקה וכו...
אבל הבעייה היא שאני מחפש בית ספר לתואר כגון: האקדמייה למוסיקה.
אני מאוד אודה אם מישהו יוכל לתת לי פרטים על בתי ספר אקדמאיים למוסיקה.
תודה עומרי #thumbsup
yoramilan
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 01 ינו',05 09:31   
חדר הזה טיפונת צעיר בבניין המסועף שנוצר פה.
אני מניח שהפנייות לחיפוש תהיינה נפוצות בשלב ראשון.

תואר אקדמאי BA למקצועות "טכנולוגים"-מוסיקאליים ניתן במכללת ספיר ובמכללת עמק הירדן.
BA במוסיקה או מוסיקולוגיה ניתן באקדמיותובפקולטות למדעי הרוח בכמה אוניברסיטאות.

יש עוד מקצועות ספח שנלמדים לתואר (אקוסטיקה וכד')

כל השאר הם לימודי תעודה.

לגבי מה אפשר לעשות עם מה. מה טוב ומה פחות. כמה עולה וכ"ו... - נסה למצוא את דרכך בנבכי הפורום.
GCmusic
הודעה פורסם: שני 03 ינו',05 21:01   
THE DEGREE IN ENAK HAYRDAN AND SAPIR AS I KNOW IS HANDSAY.
I DON'T THINK IT IS A B.A ALSO YOU LEARNED ONLY 3 years

http://www.giladchatsav.com
rafi15
מוסיקולוגיה בבר אילן
הודעה פורסם: שני 03 ינו',05 22:45   
לפי דעתי לפחות ,כסטודנט בבר אילן (לא במוזיקולוגיה) ,בבר אילן מקבלים את הBA הכי טוב בארץ במוזיקה ,יש המון חומר תאורטי ,מצד שני ,יצא לי לראות את הבניין החדש של מוסיקולוגיה (שנבנה בשנה שעברה) בניין עצום.. יש שם מעבדות ואולפנים ומה לא..

שעמתי שספיר אחלה ,גם מבחינת אנשים וגם מבחינת רמה ,אני די בטוח שמקבלים BA
גם אם זאת שלוחה ,זאת עדיין מכללה
עדיף תמיד אוניברסיטה
ככה שאפשר להשמיך לתארים מעניינים אחרים בלי לעשות את כל ההשלמות לתואר הראשון
yoramilan
S.Supporter
Re: מוסיקולוגיה בבר אילן
הודעה פורסם: רביעי 05 ינו',05 02:48   
rafi15 :
לפי דעתי לפחות ,כסטודנט בבר אילן (לא במוזיקולוגיה) ,בבר אילן מקבלים את הBA הכי טוב בארץ במוזיקה ,יש המון חומר תאורטי ,מצד שני ,יצא לי לראות את הבניין החדש של מוסיקולוגיה (שנבנה בשנה שעברה) בניין עצום.. יש שם מעבדות ואולפנים ומה לא..

"אתה מתחיל בלי להודיע..."
האם יואיל בבקשה כבודו לספר לבורים שכמותי, על סמך מה הקביעה הזו?
מילא היית סטודנט במחלקה (המצויינת ללא ספק), אז הייתי פוטר אותך בפטריוטיזם פזיז, אבל מאיפה בדיוק חילצת את המסקנה הזו? ומה הם בדיוק הקריטריונים להשוואה, ובמיוחד, כייצד קובעים מי "הכי טוב"?

rafi15 :
שעמתי שספיר אחלה ,גם מבחינת אנשים וגם מבחינת רמה ,אני די בטוח שמקבלים BA, גם אם זאת שלוחה ,זאת עדיין מכללה.
עדיף תמיד אוניברסיטה - ככה שאפשר להשמיך לתארים מעניינים אחרים בלי לעשות את כל ההשלמות לתואר הראשון

"אתה ממשיך בלי להודיע..."
1. באיזה אוניברסיטה בארץ, בדיוק אפשר להמשיך לתואר שני בטכנאות קול / טלויזיה וכ"ו.
אקוסטיקה - אפילו זה לא...
2. למה שתואר שני יהווה קריטריון לאיפה ומה לומדים. (ובאיזה אוניברסיטה אפשר ללמוד את מקצועות הסאונד.
3. כל ה-"עדיף" הזה כבר הביא לי את הסעיף.
4. השלמות תואר ראשון ללימודים מתקדמים זה דבר שאתה עובר גם אם הוצאת תואר ראשון בהצטיינות יתרה. זה לא קשור לאיפה למדת אלא למה למדת.
5. תזכה למצוות
sesil b
הודעה פורסם: רביעי 05 ינו',05 20:33   
צר לי לאכזב אתכם אבל לא בספיר ולא במכללת עמק הירדן
ניתן תואר B.A בטכנאות סאונד התואר שעליו מדברות שתי המכללות הוא תואר בתקשורת
לימודי סאונד באחת מהמכללות הנ"ל נותן תואר הנדסאי בלבד אחרי שנתיים של לימודים
yoramilan
S.Supporter
הודעה פורסם: רביעי 05 ינו',05 22:56   
אנחנו לא מאוכזבים - להיפך.
ננסח את השאלה (היא נוסחה בפורום הזה בכל כך הרבה וריאציות אז נלך על האמצע) באופן הבא:
איך והיכן ניתן לשלב לימודי סאונד תוך כדי התנסות מעשית בלימודים לקראת תואר ראשון אקדמאי?

#read
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 06 ינו',05 01:38   
בבי"ס רימון ברמת השרון קיימים שני מסלולים שמקנים תואר אקדמי.

(הטקסט הבא מתוך פירוט מסלולי הלימוד באתר של רימון)

1. פקולטת "רימון" למוסיקה רב תחומית

בית הספר רימון בשיתוף האקדמיה למוסיקה בירושלים פותחים תכנית אקדמית חדשה אשר תעניק תוארB.Mus בתחומי ההתמחות:

* ביצוע ג'אז
* יצירה רב תחומית

המסלול הינו בן 4 שנים ובמסגרתו ילמדו מורים בכירים מבית הספר רימון ומן האקדמיה.

תנאי קבלה: בגרות מלאה ועמידה בועדת קבלה לפקולטה

2. מגמת הוראת מוסיקה

מגמה המיועדת לתלמידים המעונינים לשלב עשייה מוסיקלית עם התמחות באחד מתחומי ההוראה והחינוך המוסיקלי. על פי הסכם מיוחד עם המדרשה למוסיקה שבמכללת לוינסקי, יוכלו תלמידי המגמה, אשר יעמדו בדרישות הקבלה, ללמוד במקביל בשני המוסדות.

הלימודים מקנים תואר ראשון (B.Ed) בחינוך מוסיקלי, תעודת הוראה ותעודת בוגר "רימון"

מקצועות הלימוד במדרשה למוסיקה כוללים: יסודות תורת ההוראה (כללית ובמוסיקה), גישות אורף, קודאי ודלקרוז, התנסות בהוראה בשטח (מגן ועד תיכון), פסיכולוגיה של החינוך, דרכי עבודה עם ילדים בגיל הרך, ביסודי ובתיכון, דרכי עבודה עם מקהלות, תגבור בתחום המוסיקה המערבית הקלאסית ועוד.

בוגרי התוכניות השונות יוכלו להמשיך ללימודי תרפיה במוסיקה ותנועה מסגרת המדרשה למוסיקה.

תנאי קבלה: עמידה בבחינות הכניסה ל"רימון", בגרות מלאה, מבחן פסיכומטרי (או מבחן סף של המכללות) ועמידה בוועדת קבלה במכללת לוינסקי הכוללת: ראיון אישי, מבדק נגינה בכלי, מבדק מיומנויות יסוד במוסיקה.

אגב, אני אישית מתעניין במסלול השני (הוראת מוסיקה).
Ram Sofer
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 06 ינו',05 23:12   
צופיפניק :
מגמה המיועדת לתלמידים המעונינים לשלב עשייה מוסיקלית עם התמחות באחד מתחומי ההוראה והחינוך המוסיקלי. על פי הסכם מיוחד עם המדרשה למוסיקה שבמכללת לוינסקי, יוכלו תלמידי המגמה, אשר יעמדו בדרישות הקבלה, ללמוד במקביל בשני המוסדות.

הלימודים מקנים תואר ראשון (B.Ed) בחינוך מוסיקלי, תעודת הוראה ותעודת בוגר "רימון"

אגב, אני אישית מתעניין במסלול השני (הוראת מוסיקה).

ברק, אני מתכנן לפרסם בקרוב סקירה על המסלולים השונים לתואר B.Ed בחינוך מוסיקלי במכללת לוינסקי, ובכלל זה גם המסלול המשולב עם רימון (אני מעדיף לחכות קצת עד שיתבהרו הדברים בעקבות ההשלכות של דו"ח דברת על המכללות להכשרת מורים).

בכל מקרה, אם בינתיים אתה (או כל אחד אחר) מעוניין לקבל מידע ממקור ראשון בכל הנוגע ללוינסקי, הנך מוזמן לשלוח לי פרטית או לשאול כאן ואשמח להשיב לך, ובמידת הצורך לקשר אותך לסטודנטים הלומדים במסלול המשולב עם רימון לצורך התרשמות.
ניתן לקבל מידע גם במשרדי רימון, או המדרשה למוסיקה בלוינסקי (03-6902470), אבל שם לרוב ינסו "למכור" לך, לכן אני ממליץ להתרשם באופן אישי ולראות מה מתאים לך.
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שישי 07 ינו',05 11:58   
תודה, שלחתי לך פרטית #smile
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון