תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 15:39
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
A/D D/A Convertors ADAT
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי
  יוני תפר (Stitches)  
הודעה פורסם: שבת 29 דצמ',01 23:16   
שלום לכולם לאחרונה אני מוצא עצמי בחיפוש אחר Converter A/D אך איני מכיר בחברות שמיצרות מוצרים מסוג זה,אבקש מכם,שיותר מכירים ליעץ לי,
בקשתי היא שמות של חברות שמיצרות את המכשירים הללו.
אני מכיר רק את 888/24 של Digidesign ,את A16 של Creamware ואת היקרים מכול Appogee (אם כתבתי את זה נכון)
עוצו לי עצה

אני עובד עם פולסר 1

...And Stitches For All...
The Bear
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: ראשון 30 דצמ',01 15:28   
AD24 של Swissonic, ממירים (8) באריזת חצי Rack
AD96 של Swissonic, ממירים 24/96 (4)
ממירים פפולריים בארץ למערכות PT כרטיסי פולסר ו-Sonorus.
מידע נוסף: http://www.swissonic.com

ממירים של חברת Lucid משמשים בעיקר למערכות Sonic Solution ,מעט יקרים אך עדיין זולים בהרבה מ-Apogee.

וכמובן AD8000 של Apogee...

למידע נוסף שלח מייל ל- info@prosys.co.il
Zooot
S.Supporter
הודעה פורסם: ראשון 30 דצמ',01 20:17   
RME ADI 8 pro / pro DS (96KHz).

Best value 4 money IMHO.

Good clock, TDIF and ADAT ports and conversion.

Competes with other hi priced converters, @ lower cost.

Peace,

Zooot.
JS
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: שני 31 דצמ',01 02:16   
ממיעוט המידע שסיפקת קשה לפענח מהו הצורך האמיתי שלך. העובדה שהזכרת את Digi 888/24 מצביעה שאתה הולך על ממיר אנלוג/דיגיטל/אנלוג ו 8 כניסות/יציאות בו זמנית.

חברת RME מציעה שתי אופציות מצויינות להמרת A/D/A במחיר אפשרי. ADI-8 היא יחידת המרה של שמונה ערוצים בו זמנית בכניסה ויציאה ונתוני מערכת מצויינים ברזולוציה מקסימלית של 24/48. יחידת המרה נוספת מRME נקראת 96 ADI-8 Pro הזהה חיצונית כמעט לגמרי לראשונה ומציעה רזולוצית המרה מקסימלית של 24/96 וכל מה שמתחתיה (88.2, 48, 44.1, 32) וכוללת גם Dither לשעת הצורך. אזהרה: אנחנו מוכרים את מוצרי RME (לאחר שגם אני בדקתי והשוותי לא מעט מיבול היבואנים לישראל).

לצערי מועטים בלבד מקליטים כיום ברזולוזיה גבוהה באמת - מסיבות שונות. חלקם לא שומעים הבדל, לחלקם אין מספיק מקום על הדיסק, לחלקם זה באמת לא חשוב. מסיבה זו האפשרות הקלה היא האופציה הראשונה. אם אתה רוצה להתכונן לשנים הבאות לך על האפשרות השניה - הטובה יותר - ותחסוך את הצורך בשידרוג בשנה הבאה.

המלצה נוספת להמרה טובה במחיר אפשרי היא Lucid ADA8824 - אותה אנחנו דווקא לא מוכרים. Lucid היא מערכת מצויינת שמציעה הרבה יתרונות וסאונד תחרותי בכל קנה מידה אולם, אם איני טועה, מגיעה רק עד 24/48.

http://www.joavshdema.com
Tel: 09-9502596
Mr.K
הודעה פורסם: שני 31 דצמ',01 05:01   
לא נעים לי לומר לך אבל כל המכשירים שהיציעו לך היבואנים שענו לך בפורום הם מכשירים טובים, פרט ל - swissonic שאין איתו שום ניסיון בארץ והוא בגדר עב"ם גם מבחינת וותק החברה בענף.

בדקתי אישית את כל המכשירים שהוזכרו. כמובן זה ענין של תקציב.

מתחת ל - 6000 ש"ח: לך על RME. מכשיר עם סאונד נפלא, עומק ואיכות ועם כל סוג חיבור שקיים בעולם.
(adat, tascam, Balanced analog PL/D-type). נסעתי עם 3 כאלה למיקס באולפן של טרוור הורן בלונדון, עוד לפני שבכלל ידעו שם מה זה RME וכולם שם היו על הרצפה מהסאונד. אפילו עשינו השוואה מול ממירי 24 של protools וה RME ניצח בגדול.

ויש לו את ה - word clock הטוב ביותר בטווח המחירים הזה. (היבואן הוא מיוזיקשופ).

מעבר לזה - apogee היא בחירה נפלאה ויקרה. אבל אם אתה נכנס לתקציבים כאלה - יש מבחר גדול בעולם באיזור ה 3000$ ומעלה. אם אתה רוצה עוד מידע אתה שים בקשה נוספת בפורום.
Zooot
S.Supporter
הודעה פורסם: שני 31 דצמ',01 10:04   
ציטוט:

בתאריך 2001-12-30 22:01, Mr.K כתב:
. אפילו עשינו השוואה מול ממירי 24 של protools וה RME ניצח בגדול.

No biggie.

I often call the PT converters "the 666", or simply "anti-music".

Peace,

Zooot.
The Bear
נציג עסק/מוסד/שירות
הודעה פורסם: שני 31 דצמ',01 16:54   
לאחר מתקפת ה-RME...

ברצוני להבהיר כמה פרטים שהוזכרו כאן.
1. הממירים של Lucid מיובאים לארץ ע"י פרוסיס טכנולוגיות. לפרטים נוספים שלח מייל ל-info@prosys.co.il

2. ה"עב"מ" של Swissonic כפי שהגדיר אותו Mr.K "השתתף" בהפקות העשירות ביותר שנעשו בארץ ומשרת את רוב האומנים הבולטים כאן, ובלונדון הוא הפך לאחד המוצרים ה"חמים" בתעשיית המוסיקה.
סקירה קצרה תוכל לקבל בלינק הבא:
http://www.swissonic.com/news/news1.html

בתחילת דרכו הופיע הממיר תחת השם של חברת Sonorus
למרות שיוצר ע"י Swissonic (מארז כחול).
לפרטים נוספים שלח מייל ל- info@prosys.co.il

נ.ב.

"666" - גדול ורשע במיוחד... :wink:
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון