תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 03:01
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
האם אני צריך פרה..
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  com  
הודעה פורסם: שבת 27 אפר',02 22:20   
AMIT
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 27 אפר',02 22:50   
כל מקרופון חייב שיחובר לפרה אמפ'. זה כלל לא משנה איזה. הייתי ממליץ לך לא להסתפק בתשובתי ולחפש בפורום: מה זה פרה אמפ'??? רצוי שתדע למה זה קיים ומה חשיבותו בשרשרת הסאונד, אחרת התפיסה שלך תשאר מעוותת.

הודעה פורסם: שבת 27 אפר',02 23:01   
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שבת 27 אפר',02 23:25   
אם יש למישהו משהו "חכם" להגיד?
אז בוא אני אגיד לך משהו, ותתקרב טוב למסך:
זה שאתה שומע את המיקרופון בכלל, אומר שיש לו כבר פרה.
הבנת דבר חוכמה זה?

עכשיו השאלה שלך צריכה להיות:
האם אני מספיק חכם כדי להבין שאני משחק בקקה, או שאקנה מיקרופון חוטי ואחבר אותו לכניסת מיקרופון בשביל הקלטות שלא מהסוג הצבאי.
ואת זה אני חושב, כבר שאלת, וטי-קול ענה לך.

בהצלחה
  com  
הודעה פורסם: שבת 27 אפר',02 23:49   
astond
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',02 00:04   
ציטוט:

בתאריך 2002-04-27 16:20, com כתב:
יש לי שוור 58 אלחוטי, שאמור לשמש להקלטות כונן פשוטות.

האם הבסיס (המקלט) של המיקרופון האלחוטי שמתחבר למחשב כולל קדם מגבר, או שצריך לחבר אותו למיקסר או לפרה אחר? (בהנחה שאין לי מיקסר.)

(המקלט מחובר עובד על מתח של 12 ולט, אם זה משנה.)

שבת שלום.

מה שניסו להגיד לך פה בשפה פשוטה, זה שמיקרופון אלחוטי זה דבר ממש לא אופטימלי להקלטון בכל סוג כל שהוא. מיקרופון אלחוטי זה סבבה להופעות על במות גדולות, אבל להקלטות? ואכן יש במקלט איזשהו סוג של פריאמפ, אחרת לא היית שומע שומע אותו. כל מיקרופון חייב איזשהו סוג של פריאמפ כדי שהסיגנל שהמיקרופון מוציא בכלל יהיה שמיע.
בהקלטות נוהגים להשתמש בפריאמפ שייתן קצת איכות, אפילו מינימילית (פה השמיים הם הגבול) האם הפריאמפ שנמצא במקלט נותן את האיכות המינימלית הזו??
אם אתה סבור שכן, ולא איכפת לך להקליט ב"אולפן" בצורה אלחוטית,ולחבר ל-line in במחשב (בטח באמצעות פלאג אוזניה) אז סבבה, תעשה מה בראש שלך. ותעלה אח"כ את השיר ל"קידום עצמי" :wink:

למיטב זכרוני, כבר שאלת ונענית לגבי הבדלי סאונד ביו מיקרופון אלחוטי למיקרופון sm58 לא אלחוטי, והתשובה הייתה שיש הבדל, ולרעת האלחוטי.
AMIT
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',02 00:11   
בימים טרופים אלה כדאי להיות קצת יותר נחמדים אחד לשני. אני חושב שעניתי על שאלתך בצורה מכובדת שכל מטרתי היתה לעזור לך ובלי לפגוע ולזלזל בשאלתך.
חבל שאתה מזלזל באנשי הפורום ומוריד את הפורום לפסים כל-כך לא עניניים. אם אתה יודע אז למה שאלת???

כעת, אם תרצה תשובה עניינית- תהיה עניני!!!

הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',02 00:11   
אני נאלץ לסגור את השרשרת הזו כי אתה מתעקש לא לקרוא מה זה "פרה" או PRE, כפי שאמר לך מישהו בצורה די חכמה למעלה.
שים לב:
אתה לא מתעסק עם מיקרופון כאן.
המיקרופון כבר הוגבר ועובד במקלט.
חלס. מת!
עכשיו יש לך "מכשיר", כמו כל כלי. הוא לא מיקרופון, ולא משנה אם מיקרופון שלח אליו או כוכב שביט.
היציאה שלו מוגדרת כרגע כ-LINE, והיא זו שאמורה להתאים לכניסה ממש מסוג זה בכרטיס הקול שלך: LINE IN.
אז את יציאת המקלט אתה מחבר לכניסת הליין (לא המיקרופון!) בכרטיס, ומתפלל שתוכל להשמיע ככה תוצאה למישהו עם אוזן.
למה?
כי ככה לא עובדים. מיקרופון דרך משדר/מקלט זה לא כמו מיקרופון חוטי - סאונד ודינמיקה. אם זה טוב או לא, מי שיצטרך להחליט אם החומר שלך ראוי - הוא גם יקבל את זה או לא.
אם זה מספק אותך, ניחא.
אם אתה רוצץ להמשיך ולחסוך כסף, עבור על הרבה הודעות כאן ושנן אותן, ובכל נושא - זה [עדיין] בחינם!
Zooot
S.Supporter
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',02 02:28   
No, I don't think U need a cow...

Peace,

Zooot
MiniMoog1
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',02 05:31   
[quote]
בתאריך 2002-04-27 18:11, ReuvenM כתב:
אם אתה רוצץ להמשיך ולחסוך כסף, עבור על הרבה הודעות כאן ושנן אותן, ובכל נושא - זה [עדיין] בחינם!

אני מוכן לשלם בשביל להיות חבר בפורום הזה!!!!
(בתנאי שבשביל הכסף שלי אתם לא תשלחו אותי לחפש כל החיים ב"חפש".... :wink: )

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » DIY, אלקטרוניקה וחיווט

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון