תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 00:39
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
איך לעשות מיקס לסימפול עם כמה כלים עליו?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (100) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית
  Dani 45s  
איך לעשות מיקס לסימפול עם כמה כלים עליו?
הודעה פורסם: ראשון 01 מרץ,09 15:10   
שלום לכולם ותודה שנכנסתם.

זה בעיה שמטרידה אותי כבר כמעט שנתיים ואני עדיין לא מוצא לה פיתרון או טריק חכם. איך אני מצליח לעשות מיקס לסימפול שיש עליו נגיד גם את הבס, פסנתר ונגיד גם מצילות ולקיק - סנייר שהכנסתי עליו בנוסף נגיד לעוד קצת מצילות (דוגמא לביט היפ הופ קלאסי)

תודה מראש
אז ככה -
הודעה פורסם: ראשון 01 מרץ,09 15:57   
במקרה כזה נראה לי שיש מעט מאוד מה לעשות בגלל שטכנאי מיקס כבר סידר את הכלים שאתה משתמש בהם. זאת אומרת אתה לא יכול להוריד רק נמוכים מהפסנתר בלי לפגוע נגיד בבס שעליו או להוריד גבוהים מה שיפגע במצילות. מה שבטוח - זה לא עבודה מדוייקת והיא דורשת הרבה ניסיון.

(דרך אגב - אני חושב שראיתי אשכול דומה בפורום אחר על סאונד - אשכול שדווקא היה מעניין - אנשים - תעזרו פה ! )

מקווה שאני עזרתי
idoflax
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 01 מרץ,09 19:54   
נראה לי שאין מה לעשות יותר מדי, אתה כל תחום תדרים שתחתוך יחתוך מכל הכלים משהו. אבל אם לדוגמה זה סמפל של באס, פסנתר ומצילה, אם תחתוך את התחום הנמוך והתחום הגבוה תשאר עם פסנתר רזה ועמום ושאריות מהבס והמצילה. מצד שני, אני אוהב להשתמש בסמפלים ותת להם בכוונה את הסאונד הסמפלי הזה שלא קשור למיקס ומלוכלך בשאריות של דברים אחרים, ואת זה גם צריך לדעת לעשות.
הודעה פורסם: ראשון 01 מרץ,09 21:30   
אנחנו נשמח אם תתן דגימה - גם של הדגימה וגם של הקטע בו היא משולבת.
אני מסכים עם האחרון שאמר שדגימות כיף לשלבן בתור דגימות, כששומעים שהן כאלה, וזה בסדר לכולם.
אם אתה באמת רוצה להפוך אותה לקטע שלם, יהיה לא מופרך לנגן מחדש, אבל שוב, זה מאוד משתנה.
הודעה פורסם: ראשון 01 מרץ,09 22:09   
לדעתי זה עניין יחסי לביט, אם יש לך שם גיטרה בס נפוחה מן הסתם לחתוך נמוכים, אם מצילות מהדהדות אז גבוהים.

אני הייתי מקשיב לשאר הביט בלי הסימפול, מוסיף אותו וחותך את התדרים שמתנגשים עם הקיים ואז שוב מוריד מקשיב וחוזר חלילה A\B עד שהוא משתלב.
053-2777420
facebook :
http://www.facebook.com/ofir.segal
surreal
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 01 מרץ,09 23:08   
תנסה להכפיל את הדגימה ולעשות מניפולציות אי קיו על העותק, ככה לא תאבד משאר הכלים בדגימה המקורית כשתשמיע אותן ביחד.
לא ניסיתי, אבל נראה לי שיכול לעבוד בשבילך..
תודה לכולם.... כמה דברים
הודעה פורסם: שלישי 03 מרץ,09 21:51   
תודה רבה לכולם בעיקר לאופיר סגל וסוריל זה עוזר לי.

לרועי גבע - מופרך או לא מופרך, זה לא מה שנקרא היפ הופ - סימפול ולופ תופים מפאנק עליו. לנגן את זה שוב זה לא אופציה בקיצור.

מעניין לשמוע עוד עצות אנשים - בבקשה -

אני חושב גם שבאמת זה תלוי ביט אבל במקרה של ביט היפ הופ כזה קלאסי אני אוהב לעבוד בלי הרבה גבוהים (LOW PASS די היסטרי לרוב הערוצים)
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 04 מרץ,09 01:12   
כשאתה אומר "זה לא היפ הופ", אתה בטח לא מתכוון לדר. דרה למשל, שב-the chronic ניגן מחדש את כל הסימפולים
  Dani 45s  
היפ הופ זה סימפולים :)
הודעה פורסם: שבת 07 מרץ,09 12:08   
NADAV - תראה, זה לא המקום או המודעה כדי לעמוד על איזה אסכולות יש בהיפ הופ או מזה ואיך הוא התחיל. בימינו, וגם לפני 15 שנה ש THE CHORNIC יצא, מפיקים באמת משתמשים בסינטיזיירים או כלים חיים בשביל הביטים שלהם. זה כיוון אחר של מוזיקה ואני מחפש משהו שהוא יותר כמו באולדסקול או ב BOOM BAP כמו KRS ONE ו LOOTPACK.

#thumbsup

#faint

BLESS
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 07 מרץ,09 13:26   
אין לי שום בעיה עם סימפולים, להפך.
תביא לי ג'יידילה ומאדליב וקאט קמיסט כל יום ואני מאושר.

יש לי בעיה עם פיוריזם שאומר שהיפ הופ (או כל סגנון אחר) זה רק ככה, או רק ככה. כי אז דברים הופכים לצפויים ומשעממים.

סימפולים הם כלי מדהים - אתה כמפיק צריך לדעת מתי זה משרת את המטרה שלך ומתי לא, ומה הטרייד-אוף כשאתה משתמש בסימפול (עניינים של זכויות יוצרים, חומר גלם שמגביל אותך ברמת ההפרדה בין הכלים/תדרים).

שיהיה בהצלחה, אבל אל תשכח שהיפ הופ הוא לא *רק* סימפולים. הוא אמנם התחיל מפטיפונים שמנגנים דברים של אנשים אחרים, אבל כבר בהתחלה, להיט ההיפ הופ הראשון אי פעם, Rappers Delight, זו היתה להקה שניגנה מחדש את הקטע של שיק (Good Times).

היפ הופ זה מה שאתה עושה ממנו.

ואם כבר סימפולים והיפ הופ, אל תעבירו עוד יום בחיים שלכם בלי שתראו את הדבר הבא של קותימן: thru-you.com

(השרת שלהם נפל, חפשו ביו טיוב קישורים אלטרנטיביים )
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון