תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 14:03
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
minilouge setup for live jamming
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית
  mirib  
minilouge setup for live jamming
הודעה פורסם: שבת 18 ינו',14 11:06   
סרטון מעולה בו מסביר סבסטיאן על הסט אפ שלהם לג'אם אלקטרוני , מדהים לראות את השילוב בין אנלוג לדיגיטל

https://www.youtube.com/watch?v=baMs9P50J-w

"טיפטפת - תשגיח" - פרל אודי TAZ 2007
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 18 ינו',14 14:35   
דווקא את הסרט של הסט אפ הייתי רואה שני (מתוך השלושה), הסרטון הדוקומנטרי צריך להיות ראשון.
לא שזה כזה משנה, אבל הוא מסביר את הקונספט מאחורי כל זה, וזה לא פות חשוב מהחלק הטכני בעיני.

היה לי הכבוד לפגוש אותם פעמיים, ואני חייב להגיד שבים של "אומנים" מלאי פוזה עם אפס תוכן, הם פושט יוצאי דופן לטובה.
גם לראות את כל הסט אפ הזה קורה לייב על הבמה ממרחק 2 מטר היה מדהים, הם פשוט עומדים ומנגנים ומג'מג'מים שעה שעתיים.

ממליץ בחום על האלבום עצמו:
http://www.cocoon.net/releases/CORCD033_CORLP033_minilogue_blomma
  mirib  
הודעה פורסם: שבת 18 ינו',14 18:33   
שחר, אין ספק שצריך לראות את הג'אם קודם ואז את הסרטון הזה אני בספק לגבי הסרטון הראשון שבו הם מסבירים את הקונספט האישי והרוחני שמאחורי העניין בעייני זה פחות מעניין... הדבר שניתן ללמוד מן הטרילוגיה הזו היא שמוזיקה אלקטרונית אפשר לנגן בלייב ועדיין להישמע פחות מכני, הכל שאלה של איך אני רוצה להישמע

הכי הגניב אותי זה העניין שהם שניהם לא בסינק אחד לשני והם מבצעים BEAT MACHING בלייב כמו תקליטנים..

"טיפטפת - תשגיח" - פרל אודי TAZ 2007
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 18 ינו',14 21:22   
כמו שיושבים לראות סרט בבית, לא מדלגים לסיום, וממנו עוברים לאמצע ומחליטים לוותר על ההתחלה, הרעיון בסרטים כאלה הא קודם להבין את הקונספט ,ולראות את הג'אם כשאתה כבר מבין מה בדיוק הולך

מי שיראה את הג'אם לפני הסט-אפ, לא יבין כמה העניין הזה מרשים.
אם לא תראה את הסרט הראשון (אגב הוא ממש קליל בעיני ולא חופר כמו כלמיני אחרים שמנסים להסביר את עצמם יותר מדי) תפספס את כל הכוונה האומנותית ואת התהליך.
הסט אפ לא שווה אם אתה לא מבין מה תהליך היצירה שמוסבר בסרטון הראשון, כי החוסר סנכרון לכאורה הוא רק חלק מאוד קטן בסיפור הזה (אם אתה מוזיקלית בעניין, אני ממליץ לך לראות איזה לייב של מת'יו ג'ונסון, שאצלו הכל מסונכרן)

גם בתובנה אני חושב שקצת פיספסת, אולי כי "ויתרת" על החלק הראשון.
התובנה העיקרית היא שהמוזיקה נובעת מהתהליך ומהסביבה וממי שאתה.
המוזיקה שלהם לא הייתה נשמעת ככה אם הם לא היו מתרגלים יוגה, ולא יוצאים לטייל ביער בין סשנים ומפרידים בין הסשנים הטכניים הראשוניים ושלב הג'אם החופשי.
הם אומרים את זה אחד לאחד בסרט.
זה לא משנה איך אתה רוצה להשמע, וזה לא משנה אם אתה אוהב אותם בכלל (או אם אתה עושה רוק לצורך העניין), המהויות המוזיקליות והטכניות פה פחות חשובות, אבל התהליך הוא מה שמשנה הכל.
מי שיראה את הג'אם בלבד, וישתעמם אחרי 5 דקות, יפספס את הדבר הכי חשוב.

אבל זו כבר רעה חולה של הדור שלנו. ה"יכולת להתמקד" ב"עיקר" ולדלג על כל מה שנראה טפל, עוד לפני שאפילו בדקנו.
כי אין זמן, כי אנחנו כבר יודעים הכל, כי דיבורים מסביב ותיאוריה הם חסרי משמעות.
כי אם נתמקד ב"עיקר" של הג'אם/סט אפ, נבין שאם נוותר על הסינק המוזיקה שלנו תגיע למחוזות חדשים. ואז נלך ונקנה מכשיר כזה ומכשיר כזה אבל בסופו של דבר לא שינינו כלום בעצמנו.
ואולי חוסר סינק הוא לא בדיוק מה שמפיק טכנו גרמני, או מפיק היפהופ אמריקאי צריך. עדיף לחפש את התובנה הרחבה יותר שתתאים לכולם, גם למי שמנגן על גיטרה.

אולי לעבור ליער זו לא אופציה כזאת גרועה....

החלוקה לשלושה סרטונים היא לדעתי של מחלקת השיווק ולא של הבמא/עורך, זה יותר קשור לזה שישנה ירידה באחוזי צפיה בסרטונים ארוכים (שוב חוסר הסבלנות הזו) וחלוקה לשלושה סרטונים גם מייצרת לכאורה פי 3 צפיות.
Isak.MOE
תומך
הודעה פורסם: ראשון 19 ינו',14 08:12   
אהבתי מאוד,יופי של דבר!
לא חושב שצריך קודם לראות/לשמוע הג׳אם בשביל להבין/להתרשם ממה שקורה שם אבל שיהיה, לי הספיק שהסביר מה מחובר למה ומאיפה, יצירתי מאוד, כיף גדול לג׳אמג׳ם בכזה סטאפ.
תודה על השיתוף #thumbsup

IsakE.MOE@gmail.com - drop me a line
My YouTube Channel
facebook
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מוסיקה אלקטרונית

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון